Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

benimde bugun son 30 haziran 15 gun olacak tam...:18:
off 8 temmuz adet olcam belirti yokkkk sadece goguslerim sisti aciyor biraz..

selam kızlarrrrr soğan kürü kullandım 15 gün 29 u bitti bugün 2si hasta oldum normalde 7si olcaktım bu ne anlama gelio şimdi bilgisi olan var mı..

merhaba kızalar bende sogan kurune baslamak ıstıyorum suanda klomen kullanıyorum acaba klomen kullanırken sogan kuru yapsam bır zararı olurmu ?

dr benden rahım fılmı ıstedı cok zor mus galıba korkuyorum

merhaba kızalar bende sogan kurune baslamak ıstıyorum suanda klomen kullanıyorum acaba klomen kullanırken sogan kuru yapsam bır zararı olurmu ?

dr benden rahım fılmı ıstedı cok zor mus galıba korkuyorum

hayır arkadaşım klomen ile soğan kürü uygulayan çok arkadaş oldu faydasını gördü kullanabilirsin, bende rahim filmi çektiricem dr biraz cesaretlendirdi pek bi acı olmuyo ağrı kesici iç çektirmeden dedi yeterli olur dedi. sen hangi ildesin tedaviye başlamadan istiyolar rahim filmini birde eşinin örnek vermesi gerekiyo .

arkadaşlar bende iltahap kist herhangi bi problem yok rahim filmim temiz çıktı sadece biraz prolaktin yüksekliği var onun içinde dostinex içtim ama bende soğan kürü yapsammı çok faydasını gören var bilmiyorum kafam çok karışık banada bi aklı verin lütfen..

ben düzcedeyım ben 6 aydır dr gıdıyorum bu ay son artık klomen kullanımım gunde 3 tane alıcam benım daha once hamılelıgımoldu ama dusuk le sonuclandı buyuzden hemen ıstemedı rahım fılmını burada cektıren bı arkadasım var cok sancı oluyormus. bır arkadasımda narkozla yaptırmıs kafam karıstı esımde sıpermıogram testı oldu bır sorun yok onda

benimde prolaktınım yuksek ben parlodel kullanıyorum aksmaları yatarken yarım valla ben kullanıcam ınsallah faydası olur

bu sogan kurunu sabah aksam ac karnınamı yapıyorduk ?

evet sabah aksam ac karnina bir bardak iciyorsun .

benim bu ay

bakalim önümüzdeki ay devam edermiyim bilmiyorum.

Ben de bugün başladım, sabah yaptım akşamkini henüz hazırlamadım. Bakalım neler olacak? Ben Mart ayında 5. haftamda düşük yaşamıştım. 3 aydır da gözümüz yolda, bakalım bu ay gelecek mi

Mrh. kızlar bizde çocuk çalışmalarına başlıcaz şu anda reglm bitince bende soğan suyu içeceğim bakalım inş. he bide folbiola başladım doktor verdi..

ben sogan suyunu ilk denememde maleseff olmadi.... regl oldum bu sabah..
artik 2.denemede umut ediyorum

Canım nasılsın iyi misin?Her şey yolundadır inşallah
Maşallah bebeğine 13 haftalık olmuş
Rabbim en kısa zamanda bizlere nasip etsin

Arkadaslar bu ara forum cok yogun değil galiba, yeni haberler bekliyoruz, deneyen arkadaslar sonucları paylaşırsanız süper oluurr

Kızlar ben geçen ay d.kontrol hapı kullandım bugunde reglmın son günü bu ay korunmasam ve gebe kalsam birşey olurmu yani kullandığım hapın etkisi hemen geçermi yoksa 2-3 ay bekkliyim mi bide soğan kürüne yarın başlıyorum

Ben bebek planımızdan 2 ay önce bırakmıştım d.k. hapını ve folik asit hapına başlamıştım. Hamilelik planladığın aydan 1-2 ay önce folik asite başlamak bebek için çok yararlı. O yüzden hemen folik asite başlamanı tavsiye ederim. Doktorlar da d.k hapını bırakınca 1 ay eşinin korunmasını tavsiye ediyorlar, sen bilirsin, zaten korunmasan da hemen ilk aydan gebelik denk gelmesi ihtimali az olabiliyor... Ama folik asite bir an önce başla. Doktorum bana Solgar Folik Asit önermişti, ben onu kullanıyorum, günde 1 tablet. VBazı folik asitler günde 3 alınması gerekiyor o da unutulabiliyor, o yüzden günde 1 dozda olan folik asiti almanı tavsiye ederim...

Cnm ben d.kontrol hapım bitti regl oldum regl bitmeden doktora gittim folik asit verdi kullanıyorum bu ay korunuyoruz aynen 2. ayda korunmayı bırakmayı düşünüyoruz birşey olmaz dimi yani d.kontrol hapın iyice etkisi geçmiş olur mu tşkler

ben sogan suyunu ilk denememde maleseff olmadi.... regl oldum bu sabah..
artik 2.denemede umut ediyorum

benimde ayni sekilde canim. simdiki bat im 2 agustos . ama ikinci küre baslamayi düsünmüyorum. cörek otu bal tarcin a basladim ben o da ayni sekilde calistiriyor bence yumurtaliklari cünkü her yedigimde kasiklarimda hafif sancilar hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…