sogan kürü kullananlar

En iyisi unutmaya calisalim canim biraz baska seylerle ilgilenelim..bole kafaya taktikca umitleniyoruzz olmazsa cok uzulucez..:KK43:

canımcım biraz erken gibi geldi bana ama belli olmaz herkesin vücudu kendine has belirti veriyor.sen şimdiden kendini dinlemeye başlama ki üzülmeyesin.inş da yanılmazsın

En iyisi unutmaya calisalim canim biraz baska seylerle ilgilenelim..bole kafaya taktikca umitleniyoruzz olmazsa cok uzulucez..:KK43:

KAWAL KEMIGIme bıcak saplanıp cıkıo baldır kısmına agrı grıo bırde ovu testı yaparkn dıkkatını cektımı bardakta farettım ıcınde tortular vardı yada toz parcacıkları dıyeyım sankı bardak tozluymusta bnde idrar koymusum gıbı o bardaga cok afedersınız acık yazdım

KAWAL KEMIGIme bıcak saplanıp cıkıo baldır kısmına agrı grıo bırde ovu testı yaparkn dıkkatını cektımı bardakta farettım ıcınde tortular vardı yada toz parcacıkları dıyeyım sankı bardak tozluymusta bnde idrar koymusum gıbı o bardaga cok afedersınız acık yazdım

İvet cnm bendede oldu o ama..inla alakalimi bilmiom cunku yumurtlsmadan onceki gunlerden birindede olmustu cnm...bugun ben resmen ayakta uyudum zaten 12 de kalktim gece 12de yatmistim.. belim agrio kasiklarimda batma var..memiklerim agriio..gazim var afedersiniz:KK43:ama dollenmeyle alakasi varmi yok mu bilemiom hayirlisi bakalim

Kızz sen ne bekliyosun burayı fik fikten sonra gelicen ayagın tavandaykene :)))
Yaaa benn haberlerii izledim uyuyamadimm bi bakimm dedim simdi yine sen burdaymissin :))

Haaa ben bilemedimm fikfikten sonrami gelcektik kiz bende erkenden gelmisim ayaklar yere basiyorkenee:))

Yaaa benn haberlerii izledim uyuyamadimm bi bakimm dedim simdi yine sen burdaymissin :))

Haaa ben bilemedimm fikfikten sonrami gelcektik kiz bende erkenden gelmisim ayaklar yere basiyorkenee:))

Ben demirbaş oldum gari burda :))yoklamadan gıtmıyorum :)

Bu saatte ayak yere basarmı kız tavanda olmalı :) yoksa saatmi kuruyosun sende :)

Herkese mutlu pazarlar diliyorum...

Hisarbuselik merak ettim seni de 2gundur yoksun devrem. Kasigim agriyo cok demistin iyisindir insallah arkadasimm

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs15 Haziran2.:KK31:
beybişim2712 mayıs9 haziran:KK31:
serçem2324 mayıs23 haziran1.:KK31:
nrhs1 mayıs1 haziran:KK31:
Aybuke0725 mayıs:KK31:
mybaby2626 mayıs25 haziran2:KK31:
nukra13 mayıs12 haziran:KK31:
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1:KK31:
angelnese5 haziran:KK31:
hisarbuselik294 mayıs4 haziran2:KK31:
asyacan422723 mayıs26 haziran1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
muyomYaşı24 haziranKürün Kaçıncı ayı:KK31:
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

kızlar eksik yerleri tamamlayalım listeye katılmak isteyenler söylesin canlarım

kizlar merhaba nasilsiz bakalim bugun test yaptim ovi dunkinnende silik cikti qaliba ben yumurtlamiyacagim ya cok kotuyum ben bugun itibariyle bugun 10 cu gunum yumurtlamaliydim ne olucak simdi ya sizce irelideki gunlerde koyulasirmi benim adet hep cabuk geler 26-29 gunlerde gunler arasi :26:

kizlar merhaba nasilsiz bakalim bugun test yaptim ovi dunkinnende silik cikti qaliba ben yumurtlamiyacagim ya cok kotuyum ben bugun itibariyle bugun 10 cu gunum yumurtlamaliydim ne olucak simdi ya sizce irelideki gunlerde koyulasirmi benim adet hep cabuk geler 26-29 gunlerde gunler arasi :26:

Canim sercemcim yumurtlamanin olması için daha erken yani panik olmana gerek yok arkadaşım 13 .14. Günlerinde takip et insaallah hersey guzel olucak

Canim sercemcim yumurtlamanin olması için daha erken yani panik olmana gerek yok arkadaşım 13 .14. Günlerinde takip et insaallah hersey guzel olucak

canim nukram sagol cevaplandirdigin icin cok engiseliyim nihsandada boyle olmusdu tam koyu cizgini yakalayamamisdim salak doktora gitdiyimde soyledim ama bos vermis qaliba bekliyim hergun yapicam insallah dediyin gibidir eyer yumurtlama tam olmasa bu neden kaynaklaniyor yani kisdt varmi anlamina geliyor? :KK43:

canim nukram sagol cevaplandirdigin icin cok engiseliyim nihsandada boyle olmusdu tam koyu cizgini yakalayamamisdim salak doktora gitdiyimde soyledim ama bos vermis qaliba bekliyim hergun yapicam insallah dediyin gibidir eyer yumurtlama tam olmasa bu neden kaynaklaniyor yani kisdt varmi anlamina geliyor? :KK43:

normalde sende kist oluyor mu canım

X