sogan kürü kullananlar

İnsallah cnm :)geldı gectı bnm gunum daha olmadım

kacgun gectınn testt yapmıcaksınmı...bıde sorumm varrrrrrrr...benım yumurtlamam gecelı uc dört gun oldu..kasıklarımda batma mememde acıma belımde hafıff hafıff agrıı var ozellıkle bıraz ayakta kaldıımda...sendede oldumu bunlarr...döllenme belırtısı olabılırmıkı acaba...bıde ben soğan ıcmıstım ondanda olabılır tabı ama bılemedımm..

Canım benim inan hatırlamıyorum sanki 37buçuktu gonal f nin yüksek doz olanı 450likti sanırım doktorun dedigine gore benim yumurtaliklar igneye fazla tepki vermis hatta 8 9tane yumurta olmustu istersen tupbebek yapalim hemen demisti ama ben istemedim ve tedaviyi sonlandirdi normalde bana verdigi dozajda baska hastada cok zor yumurta oluyor demisti anliyacagin hormon ilaclari hic masum degil doktorunla konus mantikli bir karar alin normalde senin yumurtsliklarin calismiyor mu neden gonal f...
canım ben pkoluyum.yani yumurtalrm gelşmyo.o yuzden verdi gonal f.ya acaba sadace bu iğneyle hamiş kalan olm mu yav:44::44::44:

Kizlaaar carsAmba kandil 41 yasin okuyalimhep beraber carsamba da dualayalim ddiyorum ne dersiniz canlarim

Gece kuslari nerde bakalimmm :KK14: dünden beri iyi kaynamışsınız gene .. ben tr saatine gore erken geldim simdi heralde dimi yoksa bacaklar duvardayken mi yakaladim siziii:KK53::KK33: aman tek oyle olsun, durmak yok, gece sporuna devam :KK9: :KK76:

Gece kuslari nerde bakalimmm :KK14: dünden beri iyi kaynamışsınız gene .. ben tr saatine gore erken geldim simdi heralde dimi yoksa bacaklar duvardayken mi yakaladim siziii:KK53::KK33: aman tek oyle olsun, durmak yok, gece sporuna devam :KK9: :KK76:
kiz sen ne yapiyon adete kac gun var sen yapmiyomusun calismalar yoksa :KK9: :KK9: :KK9:

kacgun gectınn testt yapmıcaksınmı...bıde sorumm varrrrrrrr...benım yumurtlamam gecelı uc dört gun oldu..kasıklarımda batma mememde acıma belımde hafıff hafıff agrıı var ozellıkle bıraz ayakta kaldıımda...sendede oldumu bunlarr...döllenme belırtısı olabılırmıkı acaba...bıde ben soğan ıcmıstım ondanda olabılır tabı ama bılemedımm..

cnm o belırtıler bnm her ay oluyor .Ha tabi belirtide olabilir ..ama sana tavsıyem kendını dinlemeee :)bnde aynı senın gıbıydım ınan
simdi o cıft cızgıyı gormeden ınanmamm..artık ..gununun gecmesını bekle derım simdi kendını baska seylerle mesgul et olurmu cnm ..

kiz sen ne yapiyon adete kac gun var sen yapmiyomusun calismalar yoksa :KK9: :KK9: :KK9:

Ooooo privet canim, sen uğrar mıydın kız bu saatte buralara :KK52: bnm adete var daha 10 gunden fazla. Calismaya gitmeden bi bakayim dedim buraya dunden girememistim de sizi merak ettim :KK16: ve simdi gidiyorum gece sporuna :KK9: poka cnm :KK54:

Ooooo privet canim, sen uğrar mıydın kız bu saatte buralara :KK52: bnm adete var daha 10 gunden fazla. Calismaya gitmeden bi bakayim dedim buraya dunden girememistim de sizi merak ettim :KK16: ve simdi gidiyorum gece sporuna :KK9: poka cnm :KK54:

privet canim da kanesno ya fseqda zdes milaya... git kiz hadi spor zamani biz dun yaptik bugun hic gonlum cekmiyor :KK1: ama yarina kalir artik bizim calismalar

sercem yapmadım daha yaa:)1 haf
ta gectı ama soyle bı durum var bnm .gecen ayda 10 gun gecmıstı ondan 3 gundaha beklıyımde ole yapıyım dıyorum

iyi yapmisin canim sapma bekle gonlun nasil isterse oyle yap bence insallah bebisin gelir hayirlisiyla

cnm o belırtıler bnm her ay oluyor .Ha tabi belirtide olabilir ..ama sana tavsıyem kendını dinlemeee :)bnde aynı senın gıbıydım ınan
simdi o cıft cızgıyı gormeden ınanmamm..artık ..gununun gecmesını bekle derım simdi kendını baska seylerle mesgul et olurmu cnm ..

aynen cnm kendımı dınleyıp duruyommm:18::18:18:hasta olcm yaaa:KK43::KK43:ben bole stres yaptıkça olcagı varsada olmıck...:KK43:tamam canım haklısın teskur ederimmm başka selerle meskul olmaya calıscam dusunup durmıcam...

mrb kızlar.benim ağrılar gitti yaa,belirti değil miydi ki?:44::44::44::44::44:

bugün sabah test yaptım duramadım tabi sonuç negatif pufff:KK37::KK37::KK37:

5 haziran da gelemedi bi türlü.

kızlar ya bısı sorcam sımdı ben yumurtlayalı 4-5 gun oldu..tuttumu tutmadımı bılmıom..ama benım malum bölgeye temızlık yapmamlazım agda ve eldıvennnn zararı olurmuuu kıı tuttuysa bebişş

gel benim tomurcugum
gozum nazar boncugum
seni hep sakinirim
canimcim yavvrucugum :KK16:
elleri pamukcugum
gozleri yumurcugum
korusun Mevlam seni
canimcim yavrucugum
GEL BALAMMMM BALAM BALAAAAAM
BEN SENE NELER ALAM
GOZUMUN ISIGI NURU
BEN SANA KURBAN OLAM :KK16:

Gelsin artik yavrularimiz balamiz Tanrim :KK16:

kızlar ya bısı sorcam sımdı ben yumurtlayalı 4-5 gun oldu..tuttumu tutmadımı bılmıom..ama benım malum bölgeye temızlık yapmamlazım agda ve eldıvennnn zararı olurmuuu kıı tuttuysa bebişş
sanmıyorum canım ya.yine de ii araştır.tüy dökücüler yasak onu biliyorum

gel benim tomurcugum
gozum nazar boncugum
seni hep sakinirim
canimcim yavvrucugum :KK16:
elleri pamukcugum
gozleri yumurcugum
korusun Mevlam seni
canimcim yavrucugum
GEL BALAMMMM BALAM BALAAAAAM
BEN SENE NELER ALAM
GOZUMUN ISIGI NURU