sogan kürü kullananlar

slm arkadaslar benim 26 sinda adettimbasladi bu gun bitti coksukur ama yumurtlama donemim nezaman olur calismalara nezaman baslamaliyim yardimci olursaniz sevinirim ben bek bilimiyorum simdiden herkeze cok tessekkur ederim bi yarindan sonrada sogan kurune basliycam insallah adetten 2gun sonra die biliyorumm ...

Evet canım adetten 2 gün sonra, birde yumurtlama 28 günde bir oluyosan, adetin 14. Gün oluyo yumurtlama, şöyle hesap oluyo28-14=14 anladın, eger 30 günde birse30-14=16.gün oluyo, o hafta içinde gün aşırı ilişki

Evet canım adetten 2 gün sonra, birde yumurtlama 28 günde bir oluyosan, adetin 14. Gün oluyo yumurtlama, şöyle hesap oluyo28-14=14 anladın, eger 30 günde birse30-14=16.gün oluyo, o hafta içinde gün aşırı ilişki

cok tesekkur ederim Allah razi olsun 28 gunde bir oluyo insallah ona gore hesapliycam hayirlisi insallah olur hepimizin bebekleri bu ay gelir insallah amin...

benide listeye eklersiniz insallah sevinirimm :)

arkadaşlar ben gonal iğneye başladım.ikinci günüm olyo.çatlatma iğnesi de yapcm bu ay.ama aşılamada kararsızm yav:44:klomenle gonal arasındaki fark var mı acep?klomenle de yumurtam çatlmştı ama beiş olmamştı.acaba gonal ve klomenle çatlayn yumrta arsndaki fark ne,var mı bi fark?yani gonalla çatlayan yumurtanın bebiş olma ihtimali daha mı yüksek yoksa aynı mı????

Gonal f genelde tüpbebek tedavisinde kullanılıyormus canim bende kullandiktan sonraögrendim bana agir geldi o igne tabi bunda doktorun tedbirsizliginden kaynskli fazla dozaj yuzunden asiri yumurtlamam oldu tedaviyi iptal etti insaallah sana iyi gelir bu arada ben sadece asilama istemistim

arkadaşlar ben gonal iğneye başladım.ikinci günüm olyo.çatlatma iğnesi de yapcm bu ay.ama aşılamada kararsızm yav:44:klomenle gonal arasındaki fark var mı acep?klomenle de yumurtam çatlmştı ama beiş olmamştı.acaba gonal ve klomenle çatlayn yumrta arsndaki fark ne,var mı bi fark?yani gonalla çatlayan yumurtanın bebiş olma ihtimali daha mı yüksek yoksa aynı mı????

Gonal f genelde tüpbebek tedavisinde kullanılıyormus canim bende kullandiktan sonraögrendim bana agir geldi o igne tabi bunda doktorun tedbirsizliginden kaynskli fazla dozaj yuzunden asiri yumurtlamam oldu tedaviyi iptal etti insaallah sana iyi gelir bu arada ben sadece asilama istemistim
canım sen kaç dozla başladın?ben 75 dozla başaldm.aşılama yapmazsam gonal iğneleri boşuna mı yapmş olyrm ben:26:

canım sen kaç dozla başladın?ben 75 dozla başaldm.aşılama yapmazsam gonal iğneleri boşuna mı yapmş olyrm ben:26:

Canım benim inan hatırlamıyorum sanki 37buçuktu gonal f nin yüksek doz olanı 450likti sanırım doktorun dedigine gore benim yumurtaliklar igneye fazla tepki vermis hatta 8 9tane yumurta olmustu istersen tupbebek yapalim hemen demisti ama ben istemedim ve tedaviyi sonlandirdi normalde bana verdigi dozajda baska hastada cok zor yumurta oluyor demisti anliyacagin hormon ilaclari hic masum degil doktorunla konus mantikli bir karar alin normalde senin yumurtsliklarin calismiyor mu neden gonal f...

Kızlar bıkac gundur ugrayamıyorum ..Izmıre gıtmıstım aılemın yanına daha dun geldım ..buarada ben daha adet olmadım bugun ıtıbarıyle 36.gun 6 gun gectı yanı ..ama ben daha test yapmadım ..gecen ay 10 gun gecmıstı..ondan yapmıyorum.ıkı gundur cok halsızım ya elimi kaldırck halım yok ..bugunde goguzlerım sızlamaya basladı ..galıba olucak.Buarada kızlar ayıp olmassa bısıy daha anlatıcm ,ya dun ılıskıden sonra lavaboya gıttım afedersınız peceteyle sılınce akıntıyla beraber hafıf kan geldı ..ben de adet olucam sandım ..adet sancımda oldu ..ama sabah kalktım tık yok ya daha ..

Hosgeldin arkadasim inan yorum yapamiyorum hormonlara guven olmuyor insaallah hakkinda hayirlisi olur:)

Canım benim inan hatırlamıyorum sanki 37buçuktu gonal f nin yüksek doz olanı 450likti sanırım doktorun dedigine gore benim yumurtaliklar igneye fazla tepki vermis hatta 8 9tane yumurta olmustu istersen tupbebek yapalim hemen demisti ama ben istemedim ve tedaviyi sonlandirdi normalde bana verdigi dozajda baska hastada cok zor yumurta oluyor demisti anliyacagin hormon ilaclari hic masum degil doktorunla konus mantikli bir karar alin normalde senin yumurtsliklarin calismiyor mu neden gonal f...

Bide bana 6gün kullandirmisti igneyi asilama tedavisi gördüm tüpbebek merkezinde orada baska bir igne vermisti doktorum adini unuttum o ignede gayet normal yumurtlamam olmustu catlatma igneside olmustum ama nasip sonuc negatif insaallah Rabbim emeklerini bosa cikarmasin bugün saracoglu hocanin sitesinde ziyaretçi bölumunde bir bayan yasadiklarini yazmis mutlaka okumalisin canim

aynen canımm dunn ııce sılıklesmıstı benımkıde yapmadım zaten bugun artık..10 tane falan testım kaldı..olurda bu ay tutmazsa obur ayada kalsın dıe yapmayı bıraktımm..ama ınsallah gerek kalmaz ıkımız ıcınde:KK66:hadı bakalım aynı yumurtladık senle:KK66:15 gun sonra karşılıklı göbüş atarız artık sevınctennn:KK52:

cnm ne guzel yazmıssın son kısmı okuyunca ne guzel guldum öle:) erken kırmızlar gelmez inş. belım agrıyor kasıklarımda batma ve agrılar bugun beyaz akıntı var sankı böle ıslakmıs gıbı his var ve ben adett öncesı belırtı yasamam agrısızdır pat oluvermısım bılemıyorum kendımı heveslendırmek ıstemıoyrum esımı cevremdekılerıde heveslendırmek ıstemıyorum o yuzden agrılarımı fln bellı etmemeye calısıyorum hayrılısı ıns. dılerım hepımız bebıslerımızı kucagımıza alırız yarında eşimin d.gunu keske testte cıkacagını bılsem en guzel hedıyeyı verırdım

cnm ne guzel yazmıssın son kısmı okuyunca ne guzel guldum öle:) erken kırmızlar gelmez inş. belım agrıyor kasıklarımda batma ve agrılar bugun beyaz akıntı var sankı böle ıslakmıs gıbı his var ve ben adett öncesı belırtı yasamam agrısızdır pat oluvermısım bılemıyorum kendımı heveslendırmek ıstemıoyrum esımı cevremdekılerıde heveslendırmek ıstemıyorum o yuzden agrılarımı fln bellı etmemeye calısıyorum hayrılısı ıns. dılerım hepımız bebıslerımızı kucagımıza alırız yarında eşimin d.gunu keske testte cıkacagını bılsem en guzel hedıyeyı verırdım

İnsaalah hamişsindir canım:) benimde bu ay yumurtlama dönemim bayaği agrılı gecti bakalım insaallah hepimiz için süprizlerle dolu bir ay olur bu ay hayırlısıyla:)

Cnm benimde kasiklarimda batma var acayip halsizim hep yatmak istiyorum..bilmiorum bukadar erken belirti olurmu 3 veya 4 gun oldu

bılmıorum kı bukdr erken belırtı olur mu ama inş. olur erken belırtı olarak degılde bebıs yerlesıyor dıe yanı döllenme oluyor dıe dusunelım:)

X