sogan kürü kullananlar

Sogan kurunu ilk icerken bnmde midem bulandi. Ama naptim burnumu tikadim oyle ictim ozaman kokusu olmuyor tadi da zaten yok. Bak burnunu tikayip ic bulanmicak.ictikten sonrada hemen acma agzina seker falan bisey at 1 2 dk sonra biseyin kalmicak.yanii benim yontemim boyle

bende boyle yapiyorum bugun 3 cu gunum hayirlisi artik sende bugun basliyiyorsun qaliba hayirli olsun canim :KK16:

bende boyle yapiyorum bugun 3 cu gunum hayirlisi artik sende bugun basliyiyorsun qaliba hayirli olsun canim :KK16:
Canimm bi gece kocani uyutup kac gel sende :))) gùlmek garanti bak gell gelll :)))

Kiz sen söyle silkele diye belki yapar. Bnde dicem ama nasil silkelicek bilmiyom camasirmiyim ayol ben.. Bgn basliyorummm hayirlisiylaa sifaa olsunn insallahhhhh :))))

Canimm bi gece kocani uyutup kac gel sende :))) gùlmek garanti bak gell gelll :)))

Kiz sen söyle silkele diye belki yapar. Bnde dicem ama nasil silkelicek bilmiyom camasirmiyim ayol ben.. Bgn basliyorummm hayirlisiylaa sifaa olsunn insallahhhhh :))))

ay iveeeet okudum guldum dunki sohbetlerinizi hayirli olsun kurun bakalim bu ay neler oliceeek :KK52:

Bacim sende uykunun en derin oldugu zamanda gelmissin sabah sabah erkencisin hyrdir? Az kalmis son 3gün 3ay gibi gelsede :))) hadi bakalim bu ay biri halaybasi olcakk ama kimm ?

dün gece kalacaktım sonra uyudum canim.ben haftaiçi 5.45te kalkıyorum iş için, haftasonu tatilde de 7,8 gibi.

diğer kızlar var ya feride ile nrhs inş onlar halay başı olur sonra devamı gelsin:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:önce onlardan bi haber gelse.3 gün hakikaten geçmiyor,sanki adetim sökülemiyormuş gibi bi his var.

ha serçem sen de duy.yeri gelmişken ben bu ay silkeleme yöntemini denedim bana çok mantıklı geldi.inş sonuç alırım.nası anlatsam hani yatan çocukların iki bacağından tutuyoruz sırtına omuzlarına baskı olacak şekilde kaldırıyoruz ya :KK52::KK52::KK52:
işte öyle.iki kez kaldırıp bırakır gibi yaptı bırakırken ayaklarımı duvara yaslanacak şekilde bıraktı.altıma destek 1 saat durdum.telde sohbet ettim çaktırmadım tabi başka türlü vakit geçmiyor o şekildeyken:KK52::KK52::KK52::KK52:

herkese ıyı hafta sonları kızlar.sonunda kocısım laptobu bana bıraktıda fotokoyabılme ımkanım oldu..18.19.ve 21.gunler kocısın paçasına yapıştım tabı..amma 21.gun ış bıttıkten sonra yatakta cok fazla kalamadım ya :KK53:cunku cok çişim geldiiii 15 dk yattım yatmadımm mecbur kalktım hemen.. inşallah tutturabılmısızdır...Eki Görüntüle 725944

herkese ıyı hafta sonları kızlar.sonunda kocısım laptobu bana bıraktıda fotokoyabılme ımkanım oldu..18.19.ve 21.gunler kocısın paçasına yapıştım tabı..amma 21.gun ış bıttıkten sonra yatakta cok fazla kalamadım ya :KK53:cunku cok çişim geldiiii 15 dk yattım yatmadımm mecbur kalktım hemen.. inşallah tutturabılmısızdır...Eki Görüntüle 725944

görev tamam:KK34:

tatlım sanki 19.gün bana daha koyuymuş gibi geldi.inş olur bu kez.sen elinden geleni yapmışsın gerisi Allah'a kalmış.:KK54:

canm benımkıde böleydı bugun yptım hayalet gıbıydı cızgı dun brz daha belırgındı artık sılıklestı anladım gec yumurtladım degerlndırdım umarım bebıslerımız tutunmustur bıze

görev tamam:KK34:

tatlım sanki 19.gün bana daha koyuymuş gibi geldi.inş olur bu kez.sen elinden geleni yapmışsın gerisi Allah'a kalmış.:KK54:

evet canım 18.gun ıkı cızgıde esıtdı...19.gun t cızgısı cden daha koyuydu..ınsallah canımmm ya bu ayy pekk umutlanıvedımm ınsallah hayalkırıklıgı yasamam..hayırlısıyla tabıı

canm benımkıde böleydı bugun yptım hayalet gıbıydı cızgı dun brz daha belırgındı artık sılıklestı anladım gec yumurtladım degerlndırdım umarım bebıslerımız tutunmustur bıze

aynen canımm dunn ııce sılıklesmıstı benımkıde yapmadım zaten bugun artık..10 tane falan testım kaldı..olurda bu ay tutmazsa obur ayada kalsın dıe yapmayı bıraktımm..ama ınsallah gerek kalmaz ıkımız ıcınde:KK66:hadı bakalım aynı yumurtladık senle:KK66:15 gun sonra karşılıklı göbüş atarız artık sevınctennn:KK52:

dün gece kalacaktım sonra uyudum canim.ben haftaiçi 5.45te kalkıyorum iş için, haftasonu tatilde de 7,8 gibi.

diğer kızlar var ya feride ile nrhs inş onlar halay başı olur sonra devamı gelsin:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:önce onlardan bi haber gelse.3 gün hakikaten geçmiyor,sanki adetim sökülemiyormuş gibi bi his var.

ha serçem sen de duy.yeri gelmişken ben bu ay silkeleme yöntemini denedim bana çok mantıklı geldi.inş sonuç alırım.nası anlatsam hani yatan çocukların iki bacağından tutuyoruz sırtına omuzlarına baskı olacak şekilde kaldırıyoruz ya :KK52::KK52::KK52:
işte öyle.iki kez kaldırıp bırakır gibi yaptı bırakırken ayaklarımı duvara yaslanacak şekilde bıraktı.altıma destek 1 saat durdum.telde sohbet ettim çaktırmadım tabi başka türlü vakit geçmiyor o şekildeyken:KK52::KK52::KK52::KK52:

kizlar test yaptim ovi silik cikti bugun 9 cu gunum acaba yumutlama olucakmi cok merak ediyorum ya bu cok siki takip etmeyi dusunuyorum bakalim nelerle karsilasicam insallah hersey yolunda gider.cok engiseliyim acaba yumurtlama olucakmi diye? evet sirkeleteyi dusunuyorum yummurta catladi gun bakalim bizimki ne diyecek :KK53:

oyy sormaa o beklemeyi ya bende gıcık oluyorum bekle bekle zamanda geçmiyor vallaha.
bende kitap okuyorum uykumda geliyo bi yandan
bende bu ay silkeletcem patt patt silksin halıı gibi :KK35:

evet canım 18.gun ıkı cızgıde esıtdı...19.gun t cızgısı cden daha koyuydu..ınsallah canımmm ya bu ayy pekk umutlanıvedımm ınsallah hayalkırıklıgı yasamam..hayırlısıyla tabıı

canım inşallah tutmuştur
bizimde start verildi bakalım bu ay ne olcak beklicez görücezz
bi halay başı çıkmadı ki şöyle alsın çeksin bizi :KK50:

kizlar test yaptim ovi silik cikti bugun 9 cu gunum acaba yumutlama olucakmi cok merak ediyorum ya bu cok siki takip etmeyi dusunuyorum bakalim nelerle karsilasicam insallah hersey yolunda gider.cok engiseliyim acaba yumurtlama olucakmi diye? evet sirkeleteyi dusunuyorum yummurta catladi gun bakalim bizimki ne diyecek :KK53:

Cnm daha cok erken gorursun Allahin izniyle daha..ben 7.gunden itibaren yapmayabasladim..18.ve 19.gunlerde gordum koyu kirmizilari...nerdeyse hepsinin fotosunuda koydum buraya onceki sayfalara bakarsan gorursun...Allah gobusumuzu dolu etsin insallah...isteyen herkezin...

arkadaşlar ben gonal iğneye başladım.ikinci günüm olyo.çatlatma iğnesi de yapcm bu ay.ama aşılamada kararsızm yav:44:klomenle gonal arasındaki fark var mı acep?klomenle de yumurtam çatlmştı ama beiş olmamştı.acaba gonal ve klomenle çatlayn yumrta arsndaki fark ne,var mı bi fark?yani gonalla çatlayan yumurtanın bebiş olma ihtimali daha mı yüksek yoksa aynı mı????

oyy sormaa o beklemeyi ya bende gıcık oluyorum bekle bekle zamanda geçmiyor vallaha.
bende kitap okuyorum uykumda geliyo bi yandan
bende bu ay silkeletcem patt patt silksin halıı gibi :KK35:

canım inşallah tutmuştur
bizimde start verildi bakalım bu ay ne olcak beklicez görücezz
bi halay başı çıkmadı ki şöyle alsın çeksin bizi :KK50:

İbsallah cnm ya keske hemen anlamanin bi yolu olsa...beklemek cok zor hele benim gibi cikcik cani bi insn icin...

arkadaşlar ben gonal iğneye başladım.ikinci günüm olyo.çatlatma iğnesi de yapcm bu ay.ama aşılamada kararsızm yav:44:klomenle gonal arasındaki fark var mı acep?klomenle de yumurtam çatlmştı ama beiş olmamştı.acaba gonal ve klomenle çatlayn yumrta arsndaki fark ne,var mı bi fark?yani gonalla çatlayan yumurtanın bebiş olma ihtimali daha mı yüksek yoksa aynı mı????

Cnm bnm insallah ise yarar

Cnm bnm insallah ise yarar
tşk edrm canım.ya fark var mı yok mu acaba bilen varsa yazarsa sevnrm.aşılamayı önümzdeki aya brakalm dyo eşim:44:

slm arkadaslar benim 26 sinda adettimbasladi bu gun bitti coksukur ama yumurtlama donemim nezaman olur calismalara nezaman baslamaliyim yardimci olursaniz sevinirim ben bek bilimiyorum simdiden herkeze cok tessekkur ederim bi yarindan sonrada sogan kurune basliycam insallah adetten 2gun sonra die biliyorumm ...

Kızlar bıkac gundur ugrayamıyorum ..Izmıre gıtmıstım aılemın yanına daha dun geldım ..buarada ben daha adet olmadım bugun ıtıbarıyle 36.gun 6 gun gectı yanı ..ama ben daha test yapmadım ..gecen ay 10 gun gecmıstı..ondan yapmıyorum.ıkı gundur cok halsızım ya elimi kaldırck halım yok ..bugunde goguzlerım sızlamaya basladı ..galıba olucak.Buarada kızlar ayıp olmassa bısıy daha anlatıcm ,ya dun ılıskıden sonra lavaboya gıttım afedersınız peceteyle sılınce akıntıyla beraber hafıf kan geldı ..ben de adet olucam sandım ..adet sancımda oldu ..ama sabah kalktım tık yok ya daha ..

X