sogan kürü kullananlar

Onudaa yedimm asyacim onuda yedimm bacimmm yemedigim kalmadi..o degilde denenmemis bisey yapsak bi devrim baslatsak nasil olur yogurttan baliktan daha farkli bisey.ali agaogluna bagladim bu deel bu deell bunlarin hicbiri degill bunlar cok siradan.daha once yapilmamişi yapmak istedim,yaptim oldu diyebilcegimiz biseyyy :))))

Son düzenleme:

hahahaha Çok yaşa sen emi :) eh be bacım yaptıklarımızdan sonuc alalımda devrimi kim yaparsa yapsın:)hem inan cok zor kk daki kadınların yapmadıgı bısey bulmak:) kendini çamaşır gibi silkeletiyor millet bebek için ağaoglu bilem şapka cıkartır bize buraya gelse:)) gülüyorum söylerken ama ben yapmadımmı tabiki yaptım kaçarmıı

o da dogru kk da zor cidden.ben silkelenmedim kizz nasil silkeletcez bak eksik kalmisim bu yöntemde. Az tiyoo veee bakem bizim gizz

o da dogru kk da zor cidden.ben silkelenmedim kizz nasil silkeletcez bak eksik kalmisim bu yöntemde. Az tiyoo veee bakem bizim gizz

Çok komik oluyor bacım yaa ilişki sonrası ayaklarından tutuyor eşin silkeliyor saga sola haaha :) indir kaldır ac kapa diyorum ben 23 nısan gösterılerı gıbı :)

Hem ali agaoglu buraya gelse bize tüp bebek ismarlardi belki :)) sevgilisi yol al demis gitmis e5 i satin almis adam.

Yapardı görgüsüz :) Fakir ama gururlu olarak reddederdik bizde :)

Himmm annem yapardi kucukken simdi de kocam yapsin sorun olmaz..

Hem o bir zamanlardiiii fakir ama gururlu genc vardi hattaa :))) pembe panjurlu eve de baglamayalim istersenn...

Ben gidiyomm kociss uyucas diyoo. Garfield olmuyorum yani bastan diyim bilincli gidiyorum bakk :))) ama dònüsum muhtesem olcak. Hisarcimda yktu zatenn gene sekersiz 2 si 1 arada oldukk ( hadi bakalimm iigecler bem kactimmm

Himmm annem yapardi kucukken simdi de kocam yapsin sorun olmaz..

Hem o bir zamanlardiiii fakir ama gururlu genc vardi hattaa :))) pembe panjurlu eve de baglamayalim istersenn...

Bekarken bir arkadasım anlatmıstı silkelemişti bu ay ondan oldu diye dalga gecıyor sanmıstım güldürmek için söylüyor sandım burada okuyunca şok oldum :) kız ciddiymiş megerse.kız tavana makara sistemi kurdurmayı düşünen bayanlar var burda ilişki sonrası adam yattıgı yerden ayaklarından kaldırcak bayanı başüstü :)) neymiş adamlar yorulmayacakmış:) bi senle ben koparmıyoz kayışı yavrum elde neler var vallaa :))

Ben gidiyomm kociss uyucas diyoo. Garfield olmuyorum yani bastan diyim bilincli gidiyorum bakk :))) ama dònüsum muhtesem olcak. Hisarcimda yktu zatenn gene sekersiz 2 si 1 arada oldukk ( hadi bakalimm iigecler bem kactimmm

İİgeceler tatlım benim tosbam sefil sefil uyudu kaldı bende gidiyim artık.Hisar 2dir yanciziyor cezayı keselim :) Allaha emanetsin tatlım

oldu olcak spermlerede mancinik sistemi kuralim firlasinlar yimirtayaaa :)))) kayis kopmadimi demistinn :))))

Merhaba kizzzzzlaaaarr.cok sagolun bana yardim etdiyiniz ucun.benide bu sayfaya alin yasim 24, 9 aydi evliyim.ama kizlar dun istedim sogan kuru icim ama ice bilmedim.midem bulandi

gece kuşları yine sohbet koyuymuş.sabah ben alıyım dedim nöbeti kimsecik yooookkkk.

bu arada sabah adet sancısıyla uyandım adet olcam sandım.gelen giden yok.adet gününü saymazsam son 3 gün
hamile kalıyım hepinize tek tek dua etcem valla.dün genel bi dua ettiydim

kızlar adetlere kalmadı bu arada ferideei ve nrhs den haber var mı

Merhaba kizzzzzlaaaarr.cok sagolun bana yardim etdiyiniz ucun.benide bu sayfaya alin yasim 24, 9 aydi evliyim.ama kizlar dun istedim sogan kuru icim ama ice bilmedim.midem bulandi

Canim esime doktor Zingo,foliron,koenzin Q ilaclari yazdi.

tamam canim hos geldin... sen kuru icerken burnunu tut ic o zaman hicbirseycik hissetmezsin bitinceye kadar tut ic BABISIM gelsin ekler senide listeye hayirli ugurlu olsun insallah karsina bu isret koyulur tez zamanda

Sogan kurunu ilk icerken bnmde midem bulandi. Ama naptim burnumu tikadim oyle ictim ozaman kokusu olmuyor tadi da zaten yok. Bak burnunu tikayip ic bulanmicak.ictikten sonrada hemen acma agzina seker falan bisey at 1 2 dk sonra biseyin kalmicak.yanii benim yontemim boyle

dun gece ne apmissiniz siz ya ben dun yine kalamadim cunki basim cok fena agriyordu gece 4 de kimi bas agrisindan uyuyamadim neyse silkeletmeni okudum acaba yumurta doneminde bende yaptirsammi ama bizimki yapmaz delirmissin der bana biliyorum yapmiyicak ama yinede isteyim bakalim ne olucak

Bacim sende uykunun en derin oldugu zamanda gelmissin sabah sabah erkencisin hyrdir? Az kalmis son 3gün 3ay gibi gelsede :))) hadi bakalim bu ay biri halaybasi olcakk ama kimm ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…