sogan kürü kullananlar

banada evlenene kadar annemle babam adamış her yaş günümde kurban kestiler 14 sene sonra olduk yaaa şimdi kardeşime kesiliyor her sene o daha evlenmedi

ne guzel anne baba olmak dimi her yasi her senesi ayri bir guzel olur diye dusunuyorum bende yavrum olsun gelsin annesine babasina kurbanlar kesicem insallah

banada evlenene kadar annemle babam adamış her yaş günümde kurban kestiler 14 sene sonra olduk yaaa şimdi kardeşime kesiliyor her sene o daha evlenmedi

Nekadar büyük bir özlem sonrası gelmişssin dünyaya evlenene kadar her yaş gününde kurban kesilmiş hisarcımm. Rabbim aratmasın kimseye inşallahh.

Kizlar hergun bir kisiye 41 meryem suresi okuyalim mi

Kizlar duaya birsey demediniz yapalim mi

İnşallah canım benimde hastalıgım yeni bitti salt cogunlugu saglayabılırsek bende katılırım.13 kişiyiz listede olan 3 er tane okunabilse 39 eder 2 tanede fazladan okunur 1 kişiyi 1 günde bitirmiş olurz sonra 13 kişiye aynı sekılde tekrarlarız.ama uzun bir sure gunde 3 kez okumak zor olurmkı?

ben günde 3 tane okuyamam zaten mıyy mıyy okuyorum zamanımı çok alır arkadşlar..
yada çevremizede dağıtcaz ancak öyle ben mesela 1 anneme 1 ablama 1 de kendime alırım etti 3 :KK70: olmas mı öylee

Nekadar büyük bir özlem sonrası gelmişssin dünyaya evlenene kadar her yaş gününde kurban kesilmiş hisarcımm. Rabbim aratmasın kimseye inşallahh.[/QUOTE
evt canım üstümüze titrediler biz bu yaşa gelene kadar rahmetli babacım, annem,teyzemler,rahmetli anneannem hepsinden ALLAH razı olsun
aminnnn canım

bence folikasitka dediklerinden uygulayalimsirayla ne dersiniz?
41 meryem çok güzelde günde 3 tane olması sıkıntı olur keşke 30 kişi falan katılsa :KK43:(
folicasitikanın dediği kendi kendimizede yapabilirz onda bence çok sıkıntı yok yapılabilir

Benim bat bugün itibarïyle 19 oldu kızlar ya bu ay yumurtlama döneminde cok agrım oldu hala karnim ve belim agriyor sanki adet olucakmısım gibi ama adetime 10gün kadar bi zaman var

41 meryem çok güzelde günde 3 tane olması sıkıntı olur keşke 30 kişi falan katılsa :KK43:(
folicasitikanın dediği kendi kendimizede yapabilirz onda bence çok sıkıntı yok yapılabilir

Kizlar gece namazina kalksak hep beraber aynı günde yaa aklima ne geldi şuan bi eksiğimiz olmasa belkide bu kadar dua etme aşkı olmayacak îcimizde Allahüteala sevdigi kulunun yakarmasini ondan istemesini çok severmiş demek ki sevgili kuluz dimi

Ben neye karar verirseniz uyarim dua icin kusuruma bakmazsınız dimi topige cok gelemiyorum ama sizi takipteyim gece muhabbetleriniz süper bu arada sabah uyanir uyanmaz telefondan sayfaya bskiyorum kizlar acaba gece ne kaynattı diyorum ama yazamiyorum cünkü telefonum gerikafalı biraz :)

Ben neye karar verirseniz uyarim dua icin kusuruma bakmazsınız dimi topige cok gelemiyorum ama sizi takipteyim gece muhabbetleriniz süper bu arada sabah uyanir uyanmaz telefondan sayfaya bskiyorum kizlar acaba gece ne kaynattı diyorum ama yazamiyorum cünkü telefonum gerikafalı biraz :)

Feridei arkadasimizin günü geçiyordu ne oldu acaba...

Benim bat bugün itibarïyle 19 oldu kızlar ya bu ay yumurtlama döneminde cok agrım oldu hala karnim ve belim agriyor sanki adet olucakmısım gibi ama adetime 10gün kadar bi zaman var
hoşgeldin nukracıgım valla görünmüyorsun ne zamandır
yumurtlama dönemnde agrı normal canım bnmde oluyor
adetin inşallah gelmez 10 gün sonra bi 9 ay ugramaz inşallah bu adet
gece muhabbetimize buyur bekleriz canım gelirler birazdan gece kuşları
ben yerimi aldım

ben de geldim geri gidiyorum :KK1: dün gece kaçan sen misin, bugün bizim yerimize sen tut bakalım nöbeti :KK1:

hoşgeldin nukracıgım valla görünmüyorsun ne zamandır
yumurtlama dönemnde agrı normal canım bnmde oluyor
adetin inşallah gelmez 10 gün sonra bi 9 ay ugramaz inşallah bu adet
gece muhabbetimize buyur bekleriz canım gelirler birazdan gece kuşları
ben yerimi aldım

Amin caním amin insaallah hepimiz birden hamiş kalırız :) devriye arkadaşlarından asyayı göremedim

hayirli geceler arkadaslar
esim hala hastanede ve 1 hafta sonra cikacak bende en gec sali günü yumurtladigima göre bu ayda asilamam kaldi
önümüzdeki ay haftasonuna denk geliyor yumurtlamam ve sanirim önümüzdeki ayda olamayacagim asilama. 3kere engel cikiyor karsima

X