sogan kürü kullananlar

selam iyigeceler kızlar bende bebiş istiyorum bir kızım var 4.5 yaşında
pkoluyum 2.5 ay sonra sonunda adet oldum doktor bugün klomen verdi
bu ay sadece kullan dedi çatlatma iğnesi yapmayacak
bende diyorum arada soğan kürüde yapsammı ama ilaç kullanırken doğru oolurmu

Cnm gecmis olsun. Engel cikmasinda da vardir bi hayir uzulme arkadasim.

Canim saracoglunub sitesinde sss bolumundeki cevaplara bakarmisin.sanki orda kullanilabilir dedigini hatirliyorum ama emin degilim...zaten sitesinde pko icin yaziyor sogan kuru bnde yrn baslicam 2.kurume

evet pko için ama bugünkü muaynede doktor kist yok dedi genelde kistler için birebir
yumurtlamaya yardımcı bir kürmü uygulasam

evet pko için ama bugünkü muaynede doktor kist yok dedi genelde kistler için birebir
yumurtlamaya yardımcı bir kürmü uygulasam
Cnm sana şöyle diyim ben bir tv programinda saracoglunun kadinda hicbir sorun yoksa ve gebe kalamiyorsa sogan kurunu denemesini tavsiye ediyorum demis.bende de sorun yok deneyim dedim iste neye yariyor emin degilim tam olarak ama icim temizlensin diye iciyorum. Bu 2.kurum olcak insaallahhh faydasi olur

mybaby evet canim hayirlisi olsun artik napalim biz elimizden geleniyapiyoruz Rabbim gönlümüzü muradimizi iyi biliyor

Canim saracoglunub sitesinde sss bolumundeki cevaplara bakarmisin.sanki orda kullanilabilir dedigini hatirliyorum ama emin degilim...zaten sitesinde pko icin yaziyor sogan kuru bnde yrn baslicam 2.kurume

2. küre neden bukadar erken baslıyorsunuzki saracoglunun sitesinde cok önce okumustum 2.adete 10 gün kala baslanıcak 10gün uygulanıcak diye.

ilk kür 15 gün
2.kür 10 gün
3.kürde 10 gün 2. ve 3. kürler beklenen adet gununden 10 hün önce baslanıcak o şekilde uyguladı kkda bircok bayan

Asyaacimmm saracoglu yeniledi cnm artik 10gun kala demiyor.guncel halini uygulama taraftariyim ama tercih size kalmis. Onceden snn dedihin gibiydi simdi oyle degil cnm ona dayanaraktan dedimdi (

Nerdesinn sen bizim gizzzz...

Ehh artık böyle gecikmeler olucak adet bitmiş bebek isteniyor çoook çalışmamız lazım çoook

Asyaacimmm saracoglu yeniledi cnm artik 10gun kala demiyor.guncel halini uygulama taraftariyim ama tercih size kalmis. Onceden snn dedihin gibiydi simdi oyle degil cnm ona dayanaraktan dedimdi (

Hadi yaa güncel hali nasıl ki tvdemi acıklama yaptı ki sorulara bakıyorum arada bir ama denkgelmedim hic.bi anlatıve bakeen :)
cumlenın sonunda dudagını neen büzdün bakeen :) benmi yanlıs bılıyorum diye yazdımdı bildiklerimi :)

Aynen bnm de bgn bitti tamamen..artikk fikk fikk zamani :)))

Ben hindi anlativecem sene eyi dinle beni.saracoglunun sitesinde sogan kuru sayfasinda adetten 10gun once yaziveyodu hindi oyle yazmeyo bakipdurusan görüvemişindir.bide sss bolumunde okudum ben yani guncellemis baslama zamanini. Tvde hec gormedim hocamizi ne zamandir bi ara saba tumer e pek bi gelivepbadı hindi bek ugrameyoo. Dudagmi büzdum iste ne bilem sebebi yok bizim giz.

Adet bitiminden 2 3 sonra demiş şimdi gördüm. Bal çörekotu tarcın yiyorum ben şimdi ya adette dün bitti. çörekotu tarcın bitmeden baslamıyım artık.

Adet bitiminden 2 3 sonra demiş şimdi gördüm. Bal çörekotu tarcın yiyorum ben şimdi ya adette dün bitti. çörekotu tarcın bitmeden baslamıyım artık.
Heh bende yedim onuda yencek gibi degill yaaa. Eee sen ne kdr yicn onu bakalim. Sogana baslicanmi yoksaaa

Heh bende yedim onuda yencek gibi degill yaaa. Eee sen ne kdr yicn onu bakalim. Sogana baslicanmi yoksaaa

Adetin 2. günü basladım 12.güne kadar yicem 5inde biticek ki ayın 5ini yumurtlama tarıhım olarak gosterıyor net. ben bilmem net bilir tabi :) baslıcam soganada pko yok bende herhangı bır kıstte yokmus cok sukur ultrasonda baktırdım. rahimde yara vardı gectımı bılmıyorm onun ıcın kullanıyorm ınsallah yarar ıse. 2. kürüde yapıcam kararlıyım bu sefer.

Ballı karısım mideyi cok fena yapıyor ılk etapta. mıdede ulser var benım sogan bıle bukadar rahatsız etmedı.saracoglu uygulamayın dıyor ama mıde kımın umrunda rahim daha önemli

İmkanin varsa fox ac kizz koptumm az oncee ) programin akisi nasil olur bilmem ama kayis koptu gibii

kizzz bnde 5 inde yumurtlucam.kuluçka dònemi daha fena yaa :))))).ulser varsa mide koruyucu fln olmuyomuymuş ki?
Nasilll biii tatt o ben kasigi agzima koydugum gibi suyla yutuyodum ki yinede icim yaniyoduuuu

Sen bnm embriyoma nasil sevdalanirsin :)) kizimi tivitlemek mi istiyorsun.dürtmüs bidee yaa :))))))))

kizzz bnde 5 inde yumurtlucam.kuluçka dònemi daha fena yaa :))))).ulser varsa mide koruyucu fln olmuyomuymuş ki?
Nasilll biii tatt o ben kasigi agzima koydugum gibi suyla yutuyodum ki yinede icim yaniyoduuuu

Mide koruyucu kullan diye kızıyor eşim ama dayanılmıcak kadar kötü değil ya. Ölculerıne göre yaptın sende dimi.tarcın yakıyor herhalde mideyi. arkasından bende su ıcıyorum hemen:) bal polen arı sutude yesekmi ki kız.eşim yiyor bende mi yesem:)
şaşırdım iyce ne yıyıp ıcceğimi agzımdan burnumdan gelicek yakında yediklerim ahaha :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…