sogan kürü kullananlar

Allah herkese Annelik duygusu yasatsin insallah :KK49: bakalim bu ay neler olicekkkkk hayirlisiyla anlimin akiyla bir hamile kalsam dogursam saglikli evlat dileyile kurban kesicem insallah Allah kebul etsin :KK16:

kes tabi kız:KK52:babam da doğduğumda bana kesmiş.ben de beklenen aranan bebektim.acaba bizim aile doğurgan değil mi diye düşünüyorum bazen:KK53::KK53::KK53::KK53:
inş hamile kalmışsındır da şu kara bulutları atarsın bir an önce.
ben de bu ayı merak ediyorum.bi daha ki aya olmaz bizim çünkü eşim tam ovu.tarihlerinde ameliyat olacak tam o haftayı kapsiyor.napayım o iyi olsun da bebek de gelir elbet:KK34:

Ayyy benimde kasiklarim agriyor 1hafta var daha niden acaba:KK52::KK52::KK52:

off bebişim ya napcaz bizim çok önce başladı.psikoljik dicem öyle olmuyor bende bi hastalık çıkıyo illa.beni bi görsen sanki romatizma hastasıyım bacaklarım sızım sızım sızlıyo.gece uyuyamadım.gündüz de uzatıyorum.kasıklarım da ağrıyo ama bacak ağrısı çok fena.anneanneme benzedim ya

off bebişim ya napcaz bizim çok önce başladı.psikoljik dicem öyle olmuyor bende bi hastalık çıkıyo illa.beni bi görsen sanki romatizma hastasıyım bacaklarım sızım sızım sızlıyo.gece uyuyamadım.gündüz de uzatıyorum.kasıklarım da ağrıyo ama bacak ağrısı çok fena.anneanneme benzedim ya

Ayyy sorma canim bende oyleyim esimi gorcen acaba bebisimiz mi yerlesiyor belkide hamikesin diye soyluyor ins allah im hepimiz halaya duryruz

Ayyy benimde kasiklarim agriyor 1hafta var daha niden acaba:KK52::KK52::KK52:
ay hadi hayirlisi canim guzel haberler verin bu ay
kes tabi kız:KK52:babam da doğduğumda bana kesmiş.ben de beklenen aranan bebektim.acaba bizim aile doğurgan değil mi diye düşünüyorum bazen:KK53::KK53::KK53::KK53:
inş hamile kalmışsındır da şu kara bulutları atarsın bir an önce.
ben de bu ayı merak ediyorum.bi daha ki aya olmaz bizim çünkü eşim tam ovu.tarihlerinde ameliyat olacak tam o haftayı kapsiyor.napayım o iyi olsun da bebek de gelir elbet:KK34:
canim insallah bekleyen herkes hamisdir :KK49: herkes dogursa herkesin gobusu sisse oyyyy ne guzel olur

Ayyy sorma canim bende oyleyim esimi gorcen acaba bebisimiz mi yerlesiyor belkide hamikesin diye soyluyor ins allah im hepimiz halaya duryruz

ayyy kız ümitlendirme adamı.:KK53::KK53::KK53:inş bu kez olmuştur.

ben bi de marifet gibi bişi söylemiyorum.ondan sonra adet oluyorum.hastalık için doktora gidiyorum.ağrıları çektiğmle kalıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:
bi ağırlık var vücudumda.kağnı gibi hareket ediyorum.çok halsizim

ayyy kız ümitlendirme adamı.:KK53::KK53::KK53:inş bu kez olmuştur.

ben bi de marifet gibi bişi söylemiyorum.ondan sonra adet oluyorum.hastalık için doktora gidiyorum.ağrıları çektiğmle kalıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:
bi ağırlık var vücudumda.kağnı gibi hareket ediyorum.çok halsizim

Hadi ins canim belkide hamisiz ins:KK49:

ay bitanem ne guzel yazmissin dogrulari onume dokmussun adeta sagol canim iyiki varsiz dogru diyon kizzzzzzzzzzzzzzzzzzz mutlulugumuz haziranda baslasin umutlarimiz cicek acsin ohh beee :KK9: :KK9: :KK9:
yaa ben öylee dökerim işteeee :KK51:

kızlar ben kasık ağrısından zor yürüyorum noldu bana böle yaa kis filanmı oldum acaba?

yok canım kist olmasın yaa bebek olsun bebekk:KK9:

Canim herkes okuyabildigi kadar mesala ben gunde 2 tane okuyabilirim duruma gore 3 de okurum belki yeni gelenlerde olur

İnşallah canım benimde hastalıgım yeni bitti salt cogunlugu saglayabılırsek bende katılırım.13 kişiyiz listede olan 3 er tane okunabilse 39 eder 2 tanede fazladan okunur 1 kişiyi 1 günde bitirmiş olurz sonra 13 kişiye aynı sekılde tekrarlarız.ama uzun bir sure gunde 3 kez okumak zor olurmkı?

İnşallah canım benimde hastalıgım yeni bitti salt cogunlugu saglayabılırsek bende katılırım.13 kişiyiz listede olan 3 er tane okunabilse 39 eder 2 tanede fazladan okunur 1 kişiyi 1 günde bitirmiş olurz sonra 13 kişiye aynı sekılde tekrarlarız.ama uzun bir sure gunde 3 kez okumak zor olurmkı?

Canim ben listeyi olusturacam katilanlar katilacak zor olacagini sanmiyorum

Allah herkese Annelik duygusu yasatsin insallah :KK49: bakalim bu ay neler olicekkkkk hayirlisiyla anlimin akiyla bir hamile kalsam dogursam saglikli evlat dileyile kurban kesicem insallah Allah kebul etsin :KK16:

bende oğluma kurban kesmiştim annemle babamda kesmişti ALLAH kabul etsin inşallah 2. yede kesmek nasip olur

X