sogan kürü kullananlar

kızlaaaaaaaarr ben çok fena farnjit oldum, çok fenayım, yine hastanedeydim yaaaaf

benim 4 yasında bir oglum var.ikinci gebeliğimde 2 aylık kalbi durduğu için ocak ayında kürtaj oldum 4 ay oldu hala hamile kalamadım.
gecmis olsun canimm.yeniden saglikla hamile kalirsin insallah.

bu sogan kürü 2.ayda da aynı 7.gün baslanacak
Adet bittikten 2 3 gun sonra baslaniyor
Rica ederim canim adete 10 gun kala baslaniliyor 2 ayda canim
Yok tatlim 2,kurede adet bitiminden 2 3 gun snra eskiden oyleydi ama duzenledi saracoglu siteyi. 10gun iciliyor o kisim ok ama baslamasi boyle degil bilgin olsun

kızlar bu kür kac ay kullanılıyor

kızlar bu kür kac ay kullanılıyor
herhangi bi sorun varmi sende. Bnm biseyim yok pko falan gnde 1bardak kafi diyor saracoglu 1 bardak ac karnina iciyorum. Mide sikayetin varsada tavsiye etmiyor.bu ay bnm 2.ayim baskada icmicem 2ay tamam fazlasi rahim duvarini inceltiyomus

herhangi bi sorun varmi sende. Bnm biseyim yok pko falan gnde 1bardak kafi diyor saracoglu 1 bardak ac karnina iciyorum. Mide sikayetin varsada tavsiye etmiyor.bu ay bnm 2.ayim baskada icmicem 2ay tamam fazlasi rahim duvarini inceltiyomus

hic bir sorunum yok.kürtaj oldum ocak ayında o günden beri hamile kalamadım:44:

selam hanımlar, uyku tutmadı ben de katıldım size bu gece.. bende de bir sorun görülmediği için bu ay 10 gün yapıp tamamladım. 2. ay bitti ve ben de tekrarlamayı düşünmüyorum. inşallah gerek de kalmaz..

bu arada bu akşam çatır çatır yımırtladım Allah çatır çatır doğurmayı da nasip eder inşallah..

hic bir sorunum yok.kürtaj oldum ocak ayında o günden beri hamile kalamadım:44:
Anladim canim ben ilk ay yaptim sonra 1ay ara vrdim simdi cumartesi 2.kurume baslicam baskada yapmicam.kas yapiyim derken goz cikarmayalim Allah korusun

Hosgeldinn cnm ) insllah gerek kalmaz cnm..bende yeni ay yeni umut modundayimm. Bncede 2ay yeter cnm

benim kasıklarım acayiip arıyo yaa kızlar bide afedersiniz alt tarafa sancı geliyor doğum sancısı gibi sanki biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…