sogan kürü kullananlar

ayy benim de bgn simsiyahdı nerdeyse şok oldumm dedim bu ne böyle
ama oluyordur herhalde biterken herkesde
benm de ilk ekz böyle koyu oldu çamur gibi

hayırlısı olsun tatlım.
bende günde 1 bardak içeceğim artık cumartesi başlarım küre bgn bittti sayılır regl dönemim
haziran da geldi çattıı beee haziran adaylarıı kimlerr hadi elleri göreyimmmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

evet canim aksam icib yaticam 15 gun yapiyim bakalim neler olucak haydi bismillah :KK49: seninde kuru hayirli olsun simdiden.. evet canim korktum anneme sordum oda bir fikrim yok dedi herseyi kafana takma nebiliyim iste bebis olmayinca herseyi dusunur oldum :KK50:

merhaba kısçeler...nasılsınız nasıl gidiyor dün giremedim misafirim vardı...bugün girdim vallahi ...ben de soğan kürüne başlayalı beş gün oldu şimdilik iiyi gidiyor lakin lekelenmem var anlamadım neden bu kadar erken olduğunu neyse...

merhaba kısçeler...nasılsınız nasıl gidiyor dün giremedim misafirim vardı...bugün girdim vallahi ...ben de soğan kürüne başlayalı beş gün oldu şimdilik iiyi gidiyor lakin lekelenmem var anlamadım neden bu kadar erken olduğunu neyse...

canım benim için temizleniyordur:KK52::KK52::KK52:

ya şu uvitrelle midir nedir o innelere başlicam yarın kullanan yok mu?ben de yarın inneye başlicam.yani ben de haziran adayları kervanına katldm:KK43:düşük dozla başlicam

hayırlısı olsun canımm tedavin.iğneyle ilgili mutlaka bir sayfa vardı kk da bi baksaydın tatlım.

hoşgeldinnn kısçem :) 5 gün gitti kaldı 10 gün desene :KK56:

kızlar slm benide alın aranıza batım 9 haziran.bende adetten 2 gün sonra baslayacam küre.insallah biran önce bebişlerimize kavusuruz:emir_bebek:

kesinlikle için rahat olsun hiç birsey olmuyor yalnız hamile kaldıgını ögrendiginde sonlandırın diye yazmış

beybisim bişe sorabilirmiyim size ben bu soğan kürüne adetimden 2 gün sonra baslamak istiyorum.sorum su ayda sadece 15 gün yapcaz dimi.bi diğer sorum ise 2.aydada yine adetimden 2.gün sonra yapabilirmiyim.kac ay yapılıyor bu kür.biraz fazla soru sordum kusura bakma:26:

beybisim bişe sorabilirmiyim size ben bu soğan kürüne adetimden 2 gün sonra baslamak istiyorum.sorum su ayda sadece 15 gün yapcaz dimi.bi diğer sorum ise 2.aydada yine adetimden 2.gün sonra yapabilirmiyim.kac ay yapılıyor bu kür.biraz fazla soru sordum kusura bakma:26:

Oncelikle hosgeldin canim adetinin 7 gunu baslaniyor 15 gun boyunca iciliyor tatlim 2ayda ise 10 gun icmen yeterli kuzucum sifa olur ins sende sorun neydi canim

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs15 Haziran2.:KK31:
beybişim2712 mayıs9 haziran:KK31:
serçem2324 mayıs23 haziran1.:KK31:
nrhs1 mayıs1 haziran:KK31:
Aybuke0725 mayıs:KK31:
mybaby2626 mayıs25 haziran2:KK31:
nukra13 mayıs:KK31:
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1:KK31:
angelnese5 haziran:KK31:
hisarbuselik294 mayıs4 haziran2:KK31:
asyacan422723 mayıs26 haziran1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

Kizlar adetlere bisey kalmamis haziranda geldi:KK9::KK9::KK53::KK52::KK52:

Oncelikle hosgeldin canim adetinin 7 gunu baslaniyor 15 gun boyunca iciliyor tatlim 2ayda ise 10 gun icmen yeterli kuzucum sifa olur ins sende sorun neydi canim

benim 4 yasında bir oglum var.ikinci gebeliğimde 2 aylık kalbi durduğu için ocak ayında kürtaj oldum 4 ay oldu hala hamile kalamadım.:KK25:

X