sogan kürü kullananlar

Benimde 1hafta var canim kasiklarim cok agriyor

zuhal hos geldin canim potipotop uzulme canim angel bekle istersen canim 5 gun neki gelsin bir hayirlisiyla... kizlar benim adetim 3 gun surdu hala lekeler geliyor bugun 6 ci gunum biraz cok kahve rengi birsey ya bu hastalikmi kotumu herkesdemi olur ikin ci defe yasiyorum bunu bitmiyor birturlu

Korkma tatlim sogan sokup atar basla hemen

ayy benim de bgn simsiyahdı nerdeyse şok oldumm dedim bu ne böyle
ama oluyordur herhalde biterken herkesde
benm de ilk ekz böyle koyu oldu çamur gibi

hergun saat aksam 10 da icicem birkez icsemmi acabaa ne dersin :26: bugun icicem birazdan basliyorum hayirlisiyla
hayırlısı olsun tatlım.
bende günde 1 bardak içeceğim artık cumartesi başlarım küre bgn bittti sayılır regl dönemim
haziran da geldi çattıı beee haziran adaylarıı kimlerr hadi elleri göreyimmmm

doktordan yeni geldimadetmiş.ilaçların etkisiyle bu gebelk belrtlerni yaşıyomuşuzyarından itibaren inne tedavisine başlicam.toplam 850 tl ttu.ilk defa kullancam.daha önce kullanan oldu mu????

ayyyy kuzum ya üzülme ben senden umutluydum aslında.inş herşey yolunda gider.bu tedaviyle hemen sonuca ulaşırsın inş.
ya şu uvitrelle midir nedir o innelere başlicam yarın kullanan yok mu?ben de yarın inneye başlicam.yani ben de haziran adayları kervanına katldmdüşük dozla başlicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…