sogan kürü kullananlar

Kızlar ben geldim banada ebenin bitanesi rahmin ters demışti karnımı zeytinyagla ovmuştu düzelttim demişti ama okadar doktora gittim bisey diyen olmadı ben ebenin yalancısıyım:-D

ben gebelik denemsinde bulunduğumuz ilk aydan beri kadın doğumcu eşiliğinde hareket ediyorum kızlar, herkese tavsiye ederim, gebe kalmaıyorsanız bence bu ilk ay bile olsa kadın doğumcunuza gidin zaman kaybetmeyin, bek ben nasıl olsa olur deyip bekleseydim bu sorunlarımı öğrenemeyecektim, geçen ay da gitttim bu ay da gittim, olmazsa diğer ay da gideceğim, sağlık bu ihmale gelmez

Kızlar ben geldim banada ebenin bitanesi rahmin ters demışti karnımı zeytinyagla ovmuştu düzelttim demişti ama okadar doktora gittim bisey diyen olmadı ben ebenin yalancısıyım:-D

hoş geldin canım.annem de ebeye düzelttirmiş.o zaman doktorlar bilmiyomuş bunu.:26:.ebeler bakıyomuş bu işe.ama görüyorum ki bu konuda o zamandan bu zamana değişen bişey olmamış

Bende normalde 28günde adet olurdum ama kür yapalı adetim 32 33.günü buluyor saracoglu hoca normal hormonlar degisiyor demisti

hoş geldin canım.annem de ebeye düzelttirmiş.o zaman doktorlar bilmiyomuş bunu.:26:.ebeler bakıyomuş bu işe.ama görüyorum ki bu konuda o zamandan bu zamana değişen bişey olmamış

Kuzu yaa kime inancagımı şaşırdım iyide rahmimiz adete yakın sarkarmış ebe bana adete 5gün falan kala iliski iyi degil demisti nebilim

Hosgeldin cnm bilemedim ki ya sogandan oluyo sanirim hastaymisim gibi karnim belim agridi ve utanark soluom cokk gaz yapiobidee sirtima yastik koyup beklemekte agritiyo belimi..iste artik sebebini secemedim belim agrio

Arkdaşım bu sefer benimde karnım kasıklarım cok agrıyo acaba icerde ne oluxor

Mybaby canım nasılsın sende hastymışsın :-( kendine dıkkat et beni sormuşsun alıntı yapamadım iyi olmaya calışıyorum antibiyotik ıcmemek icın direniyorum

Arkdaşım bu sefer benimde karnım kasıklarım cok agrıyo acaba icerde ne oluxor

Nasil gaz yapiyo anlatamam yaw cok komik araba eksozu gibi demis arkadas gecenaynen oleydim bende bugun iyiyim birazda cok sukur..lavaboya giriodum sikiodum kendimi ses cikmasin die..ona ramen kocis arka odadan bagirioduuu ohaa yeter komsular sikayete gelcek cocuklarimiz gurultuden uyuyamio die dioduabartmiorumbittide rahatladim

tamam komutanim nezaman derseniz bir bardak icelim amma saatiyle tamammi anlasalim hangi saatde icicez diye o zaman icelim ikimizde aksammi icelim sabahmi icelim amma bence istersen 2 bardakla baslayalim bir ay ara verdik yapmadik 10gun 2 bardak son 5 gun 1 bardak anca aksamlari icelim boyle olurmu acaba? :26:

benim rahmimde hiç bir sorunum yoktu. adetimde düzenliydi. fakat tam 4 kere kimyasal gebelik yaşamıştım. hatta geçen ay sonuncusunu yaşadım. biraz kilo problemim var ben zayıflamak için kullandım tam bir hafta sadece sabahları içtim. nasıl olduysa bu ayda hamileyim. üstelik 50 nin üzerine çıkmayan hcg bugün 949 du. sürekli katlayarak bu rakama ulaştı. yarın ultrasona giricem. inş güzel haberleri alırım. ben derimki 1 hafta kullanmaktan zarar gelmez belki bana bu kür iyi gelmiştir :)

bana belki belin bos gel cekelim dediler 3 gun gitdim mutlaka hamile kalicaksin dediler olmadi iyikide olmamis o ay cunki cocugu ben verdim diyicekdi belkide estagfirillah ya hangi Allahin kulu bir cocugu yaratirki? olmaz kardesim problemleri ancak iyi doktor biler iylestirir verende Allah olur yaratanda uymayin ebeye filan benim bilmiyorum sizde (matka) ne folikasitka der size qaliba sizde rahim dedinizya tesrsmis iste o bende kucuk demisdiler olmaz cocuk filan doktora gitdim sen bu matkayla 5 cocuk dogurursun dedi bana ve benimle beraber bir akrabaya seninki cok kucuk hic hamile kalamazsin dediler kiz 1 ay kendini muayine etdirdi simdi bir kizi var Hamd olsun kimseye uymayin verende Allah alanda Allah olucak insallah hepimiz cocuklari.. tabi tup bebekde var Allah istemese o orda birlesirmi yok dimi herseyi yapan Allah brakalimda Allah versin insallah vericekde buna inaniyorum.. kimilerinin ilk cocugu var bile sukurler olsun Allah hep korusun yavrularinizi o nasil yaratildisa brakin ikincide oyle olsun yani tam hisslerimi yazamadim ama umarim iyi tarafindan anlatmisimdir ayyyyyyyyyyy yine gitdi turkcem

Allah sag salim kucagina almayi nasib etsin insallah guzel haberlerini yine duyariz kalp atislari dogdu artik bebisim filan yazarsin bura insallah umudumuz hamile arkadaslar cunki hep soru isaretiyle kaliyorum acaba hayri olurmu diye Allahdan umud kesilmez herkesi tum anne olmak isteyen herkesi annelik duyqusu yasatsin Rabbim amin

Ayyyyyyiiiiii ne guzel ya..Allah kazasiz belasiz kucagna almayi nasip etsin darisi basimiza

Allah hakkımızda en hayırlı olanı versin cnm . tez zamanda umarım güzel sağlıklı uzun ömürlü evlatlarımız olur inşallah... yazarım bende gelişmeleri.

Kuzum saglikla kucagina alirsin insallah peki sorun neydi varmiydi canim

helllo canlar benide alin araniza lütfen yaa sat 18 mAYIS::: BENIM HIKAYEMDE KARISIK ANLATIP KAFANIZI AGRITMIYIM::: SADECE BENIDE LISTEYE ALIN BU TOPIGE TAKILCAM BENDE ARTIKIN: BU ARADASON CARE SOGANDAYIM ILK DENEMEM BU AY VE O YUZDEN ARANIZDAYIM BUGUN IKINCI GUNUMM EVDE SOGAN KALMADI

canım hosgeldin sende sorunlar nedir anlatmak istersen yardımcı oluruz gülüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…