sogan kürü kullananlar

kızlar bence bu ovulasyon testlerini almayın.ben de almayı düşünüyordum hep sizleri görünce almadım.çatladı mı çatlamadı mı diye gıcık olurum heralde.bi de sürekli silik çıkması gıcık bişeymiş.çizginin net olduğu gün yok gibi.sonuçta gebelik testi de yanıltıyor negatif çıkanlar hamile olabiliyor ya da pozitif çıkanlarda bebiş yok.
daha çok stres oluyosunuzdur yanılıp o günü kaçırıyor bile olabilirsiniz.adet düzensizliği varsa bence en iyisi bi doktorla görüşüp özellikle o günlerde kontrole gitmek ve çatlamanın olacağı zamanı tutturmak.
o uyuz doktorlara da sinir oluyorum.zaten muayene sıkıntılı ölüp ölüp diriliyoruz,bi de insan gibi davranmıyorlar.:KK50::KK50::KK50:

kendi kendime konuşayım bari:KK52:
BEBİŞİM nerdesin?ne zamandır görmedim seni?:KK53::KK53::KK53::KK53:
potipoto muydu şimdi unuttum nickini:KK34::KK34:acaba hamile mi?test de yapmadı noldu ki:26::26::26::26:merak ettim

kendi kendime konuşayım bari:KK52:
BEBİŞİM nerdesin?ne zamandır görmedim seni?:KK53::KK53::KK53::KK53:
potipoto muydu şimdi unuttum nickini:KK34::KK34:acaba hamile mi?test de yapmadı noldu ki:26::26::26::26:merak ettim

canım burdayım nasılsın ya ben de bugun ovu aldım ama tek çizgi adetimin 16 günü sabah akıntım geldi kasıklarımda agrıyor acaba yumurta çatladıktan sonra çift çizgimi oluyor anlamadım ben bu ovuyu

kızlar bence bu ovulasyon testlerini almayın.ben de almayı düşünüyordum hep sizleri görünce almadım.çatladı mı çatlamadı mı diye gıcık olurum heralde.bi de sürekli silik çıkması gıcık bişeymiş.çizginin net olduğu gün yok gibi.sonuçta gebelik testi de yanıltıyor negatif çıkanlar hamile olabiliyor ya da pozitif çıkanlarda bebiş yok.
daha çok stres oluyosunuzdur yanılıp o günü kaçırıyor bile olabilirsiniz.adet düzensizliği varsa bence en iyisi bi doktorla görüşüp özellikle o günlerde kontrole gitmek ve çatlamanın olacağı zamanı tutturmak.
o uyuz doktorlara da sinir oluyorum.zaten muayene sıkıntılı ölüp ölüp diriliyoruz,bi de insan gibi davranmıyorlar.:KK50::KK50::KK50:

canim bence dogru demissin ben adetimden once yaptim test silik cikiyordu koyu denine bilir kadar cok stress yapti bana geceleri uyuyamiyordum acaba hamilemiyim diye ne oldu pat diye adetim geldi hepsi bos yani Allah versin bizlere test filan bos birsey cani verende alanda Allah nezaman isteyicek o zamanda olucak insallah tez zamanda :KK16:

canım burdayım nasılsın ya ben de bugun ovu aldım ama tek çizgi adetimin 16 günü sabah akıntım geldi kasıklarımda agrıyor acaba yumurta çatladıktan sonra çift çizgimi oluyor anlamadım ben bu ovuyu

iyiyim tatlım temizlik yapıyorum arada uğruyorum:KK37:
ben hiç ovu. test kullanmadım ve kullanmıcam da sanırım.
anladığım kadarıyla yumurtanın çatladığı gün koyu çizgi çıkacak test çizgisinin yanına.bence senin geçen gündü yaaa.gittin gelmedin zaten:KK53::KK53::KK53:
aynen benim de ağrıyo.zaten adet bitti başladı yaa.ben geri sayıma başladım 9 gün var:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Arkadarsim cok gecmis olsun ama tek doktora bagli kalma baska bi doktora daha gorun bence..bu pko olayini direk ultrasonda anlayip mi soyledi..bende 7 aylik evlym doktora gittim..duzensizligim varda...ultrasonla bkti alttan...stresten olabilceni solesi bi sorun olnadini soledi..adetin ucuncu gunu gel hormn testi yapalim dedi ama ben gitmedim..yani pko olsa ultrasonda belli olurdu demi..ya bi ark sordum elli olurdu dedi ama bide sana danisayim dedim...senin durumunada cok uzuldum..bazi doktorlar gercekten tm bi okuz...karsisindakinin insan oldunu en onemlisi bi bayan ildunu unutup en kotu durumu bile normal bisi gi i soleyebiliyolar...doktorunda insanini bulabilmek cok onemli...bence sen baska bi dktra daha gorunmelisin.mm
evet canm anlasılabiliyor ultrasyondan pco. cunkü ben bekarkende gitmiştim cok önceleri pco demişti. bu doktora daha once gittigimi solemedım direk soyledi.keske hormon testini yaptırsaydın cünkü bozukluk varsa tedavi süreci daha zorluymus:KK43:. ah ah bulunduugum ilde cok ii doktor yok arastırdım kimse bişe demio. bu doktorda benı söyle tatmin etti; direk dogum kontrol hapı veriyorum demedi, versem bırakınca tekrar düzensizlik baslar dedi dogruu.yumurta takibine baslıcam dedi. bebek istedigimi biliyor cunkü. az sabredeyim bakim:KK43:

canim bence dogru demissin ben adetimden once yaptim test silik cikiyordu koyu denine bilir kadar cok stress yapti bana geceleri uyuyamiyordum acaba hamilemiyim diye ne oldu pat diye adetim geldi hepsi bos yani Allah versin bizlere test filan bos birsey cani verende alanda Allah nezaman isteyicek o zamanda olucak insallah tez zamanda :KK16:

yapma canım gerçekten sonra daha da çok hayal kırıklığı olur.adet düzensizliğin yoksa gününde yaparsın.:KK54::KK54:

canım benim öncelikle geçmiş olsun hiç moralini bozup aglama stres yaoınca hiç birsey düzelmio aksine butun hormonlar altüst oluyor öncelikle doktorunu degiştir derim ben basta bunu yapıyorsa tedavi boyunca hep moralini bozacaktır işin dahada zorlasır bir baska doktora daha git allah sabredenlerle beraberdir sabredecez ins sonucunu da rabbim verecek neler duyuyoruz doktorların bile imkansız dedigi kişiler allah ın izniyle hamiş kalıyorlar bence uzulme burada biribirimize destek olmak için varız :KK49::KK49::KK49:
destegin için tesekkür ederm canm.keske etrafımızdaki insanlarda biras anlasıylı olsa dimi.paylasınca bi nebze de olsa insan rahatlıyor

kahvecitekin bence o doktora bi daha gitme.netten doktor yorumlarını okudum ona göre gittim.melek sanki kadın,alışmışım uyuzlara sekreter sandım doktoru.:KK52::KK52: o kadar tatlıydı ki ben şoktaydım doktora hayran kaldım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canm anlasılabiliyor ultrasyondan pco. cunkü ben bekarkende gitmiştim cok önceleri pco demişti. bu doktora daha once gittigimi solemedım direk soyledi.keske hormon testini yaptırsaydın cünkü bozukluk varsa tedavi süreci daha zorluymus:KK43:. ah ah bulunduugum ilde cok ii doktor yok arastırdım kimse bişe demio. bu doktorda benı söyle tatmin etti; direk dogum kontrol hapı veriyorum demedi, versem bırakınca tekrar düzensizlik baslar dedi dogruu.yumurta takibine baslıcam dedi. bebek istedigimi biliyor cunkü. az sabredeyim bakim:KK43:

Canim isini iyi yapiyosa biraz okuzlugune katlancaksin ozmn malesef..dkhapi verip basindan savadabilirdi...ya kirmiziyi gorunce bidaki ayda gec gelirse o zmn giderim dedim ihmal ettim malesef ama bu ay bebisi tutturamazsam gidicem..7aylik evli oldumu solemicem cunku bir yil dene olmazsa takibe alalim dio burdki doktorlar..bende birbucuk yillik evliyim basindan beri istioz adetimin duzensozliginden tutmuyo dicem...tabi ind bi ay hem sogan suyu hem ov testi ise yararda gerek kalmaz:KK43:

iyiyim tatlım temizlik yapıyorum arada uğruyorum:KK37:
ben hiç ovu. test kullanmadım ve kullanmıcam da sanırım.
anladığım kadarıyla yumurtanın çatladığı gün koyu çizgi çıkacak test çizgisinin yanına.bence senin geçen gündü yaaa.gittin gelmedin zaten:KK53::KK53::KK53:
aynen benim de ağrıyo.zaten adet bitti başladı yaa.ben geri sayıma başladım 9 gün var:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canim kolay gelsin valla birgun durdum birgun yaptik denk gelmistir herslde

Canim isini iyi yapiyosa biraz okuzlugune katlancaksin ozmn malesef..dkhapi verip basindan savadabilirdi...ya kirmiziyi gorunce bidaki ayda gec gelirse o zmn giderim dedim ihmal ettim malesef ama bu ay bebisi tutturamazsam gidicem..7aylik evli oldumu solemicem cunku bir yil dene olmazsa takibe alalim dio burdki doktorlar..bende birbucuk yillik evliyim basindan beri istioz adetimin duzensozliginden tutmuyo dicem...tabi ind bi ay hem sogan suyu hem ov testi ise yararda gerek kalmaz:KK43:

Canim ben bugun ovu yaptm tek cizgi ne anlama geliyor

canım çok geçmiş olsun allah şifa versin:KK16::KK16:

tşk ederim beybişim... ben artık hazirana bagladım bütün umutlarımı
adet tarihimi sat26 mayıs olarak düzeltelim bat 25 haziran diyelim canım senin için zahmet olmazsa
yarın doktora gideceğim hormon tahlili yaptırcam merak ettim
kasımdan beri yaptırmadım Allah korusun bir aksilik olmasın sonra

benim tarihimi 23 haziran yaz canim insallah bu sefer gelmez :KK16:

sercemcim bu ay beraber başlıcaz sogan kürüne tembellik yok tamam mı canım:KK20:
hergün içeceğiz. ben günde 1 bardak içcem pko olmayana kafi diyor saraçoğlu
bi yorumda okumuştum sss de yazıyordu

hg canım... ben dün adet oldum grip oldum hepsi bir arada kötü oldum yani...
haziran annelerine adaylıgımı koydum oylarınızı bekliyorum:KK1:
sen nasılsın ne durumdasın?

geçmiş olsun canım bende dün reglim bitti sen kötü yakalanmışsın yaz gribi kötü olur dikkt et canım kendine..
hayırlı olsun canım ...
bende dün reglim bitti bugün soğan kürüne başladım canım bakalım hayırlısı hakkımızda onun dışında birşey yok ...:KK50:

X