sogan kürü kullananlar

arkadaşlar bugün adet günüm ve olmadım daha:KK8::KK8::KK8:ay inş olmam.perşembeye kadar beklcm sonra doktr:KK8:tabi olmamzsam inş:18::18::18:

arkadaşlar bugün adet günüm ve olmadım daha:KK8::KK8::KK8:ay inş olmam.perşembeye kadar beklcm sonra doktr:KK8:tabi olmamzsam inş:18::18::18:

canım stres yapma hakkında hayırlısı olsun inşallah hamilesindir canım bekle bakalım daha olmazsan gidersin inşallahhh canım...

benimde dün reglim bitti bugün küre başladım pkoluyum inşallah iyi gelir kislerm düşer inşallah zarralı olmasa günde üç kere içeceğim vallahii​

canım stres yapma hakkında hayırlısı olsun inşallah hamilesindir canım bekle bakalım daha olmazsan gidersin inşallahhh canım...
ben de pkoluyum ilaçsız adet bile olmyrm.ama bu ay soğan sayesnde yumurtam çatladğı içn kendlğmden adet olrm eğer bebiş gelmemşse.inş bebişim gelmştr:KK49:

slm cnm zeynep kamılemı gıdıyorsun nasıl orası??

hayır canım ben istanbulda yaşamıyorum

Canimm bence bska bi doktora daha gorun.bazen olmayan seyler soyluyo bu doktorlar.ne bileyim ters duz olmasi nasil biseyki bnm ablamin arkadasi hamile kalmak istedigimde gidiyomus ebeye duzletiyomus bnm icinde baktirsin ebeye demis ama ebe nerden bulcm ben dr gidiyorum bisey demedi dedim. Rahim filmindede belli mi oluyo acaba ters olup olmadigi onu niye istediki

başka bir doktora da görüneceğim, bu doktor çok ilgilendi ama, her yerlerimi muayene etti:KK9::KK9: ben çok memnun kaldım, koca bir poşet ilaç verdi, bu akşam kullanmaya başladım, hepsi de mantar bakteri ve enfeksiyon ilaçları:KK53: bir d evajen içi temilzmeme sıvısı vermiş, ilk kez böyle bir şey kullanıyorum

bu arada ebenin rahim düzelttiğini de ilk kez duyuyorum, o kadar basit bir şey mi bu rahmin dönmesi yaaaa:KK53:

canım bence hiç üzülme aynısını banada demişlerdi daha yenievliylen rahimin ters ve küçük demişti dr.bunalımlara girmiştim sonra başka dr. gittim ultrasyonda gösterdi bana rahimin gayet iyi ters filanda değil demişti sen bu dr. hemen bırak başka bi dr. a daha git senin kızınvar çünkü doğum yaptın yoktur bişeyin üzülme

inşallah deediğin gibi olur, başka doktora da gideceğim tabi

Hosgeldin cnm:KK34: bilemedim ki ya sogandan oluyo sanirim hastaymisim gibi karnim belim agridi ve utanark soluom cokk gaz yapio:KK43:bidee sirtima yastik koyup beklemekte agritiyo belimi..iste artik sebebini secemedim belim agrio:KK43:

ay tatlım ya ben de soğan içtiğimden mi adet sancısına benzer bişi oluyo.hani alt tarafta geldi gelecek bi sızı olur ya öyle ama bişi yok adete bi hafta kala bırakcam bakalım.ben aç karna içmiyorum mideye ii gelmez diye.acaba soda içsen geçer mi ki?

tıp fakültesi bize epey uzakta olduğu için bugün özel hastaneleri aradım, rahim filmi için, en düşük fiyat diyen 200 TL, YUHh yaaaaa, 2 saatlik mesafedeki tıp fakültesine gitsem gelsem bile en fazla 100TL yi bulcak, bu ne aayaaaaaaaa. çok sinir oldum:KK47:

ay tatlım ya ben de soğan içtiğimden mi adet sancısına benzer bişi oluyo.hani alt tarafta geldi gelecek bi sızı olur ya öyle ama bişi yok adete bi hafta kala bırakcam bakalım.ben aç karna içmiyorum mideye ii gelmez diye.acaba soda içsen geçer mi ki?

İctim cnm..aynen bendede ole oluo iste..ben 10 gun kullanip biraktm zten dun icmedim artikda ole rahatladim..bugun birazda iyiyim ama belimin agrisi gecmedi..bu ay nolur nolmaz die hapta almak istemiorum...bebislermiz gelsinde insah..degsin emeklermizr:)

kızlar bu arada rahmin geriye dönük olması ters olması gebeliğe engel değilmiş, internette öyle yazıyor, içim rahatladı, sebeplerinden bir tanesi de pelvik içi enfeksiyonlarmış, belki de bu yüzden bana bir torba enfeksiyon ilacı verdi

bir de rahim filmi çektireniz var mı daha önceden? nasıl bir operasyon bu?

kızlar bu arada rahmin geriye dönük olması ters olması gebeliğe engel değilmiş, internette öyle yazıyor, içim rahatladı, sebeplerinden bir tanesi de pelvik içi enfeksiyonlarmış, belki de bu yüzden bana bir torba enfeksiyon ilacı verdi

bir de rahim filmi çektireniz var mı daha önceden? nasıl bir operasyon bu?

canım ben 8 aydır her ay doktora gittim kasık ağrılarım yüzünden hala geçmiş değil.her seferinde bişi söylediler.bi keresinde enfeksiyondan rahmin ters dönmüş dedi.engel değil ama biraz daha zorlaşıyomuş.annemin de doğumdan eğri kalmış,zaten hamileyken düzeliyomuş.o basit olanı bence diğer rahatsızlıklarının üzerine düş.

ya kızlar bn daha adet olmadım ...gecen ayda 10 gun gecıkmıstı ...acaba buayda kıst falanmı olustu yaa..bu gun olmam lazım 30. gun bu gun ..

İctim cnm..aynen bendede ole oluo iste..ben 10 gun kullanip biraktm zten dun icmedim artikda ole rahatladim..bugun birazda iyiyim ama belimin agrisi gecmedi..bu ay nolur nolmaz die hapta almak istemiorum...bebislermiz gelsinde insah..degsin emeklermizr:)
üşütmüş olabilirsin canım.ben de içmeyebilirim artık.çünkü iltihap için ilaç da içiyorum ben

X