sogan kürü kullananlar

yrn bi doktoruma gideceğim işte regl olunca geleceğimi bildireceğim hem
bide smear yaptırmamıştım epeydir onuda halledeyim diyorum
4 kasımda da genetik sonuçlarımız çıkacaktı ama ben o sırada tedaviye başlamalımıyım yoksa
sonuçlar çıktıktan sonraki zamanda mı gitmeliyim bunuda netleştiricem doktorumla

Rabbim büyük canım umudumu kaybetmek değilde daha çok bi anlık bunalım depresyon diyelim biz ona ozaman
yoksa umudum hep var aslında ,olmasa bu tedavilere falan vakit ayırmazdım sanırım
umarım benimde bugünlerimi unutturacak güzel günlerim vardır yaşanacak
vardır.. inşallah.. :KK68:

Bu ay tedaviye baslayacaktim 2.5cm kist var tedavi olmaz kist varken dedi dr. Adetimin 4.gunu sogan suyu yapmaya basladim. Bugun 6.gunum. toplamda 4 gun yapabilicem. 2 gun sonra sehirdisinda olucaz orda yapamam. Sehirdisindan gelincede adetin 13.gunu oluyo. O ara 3 gun yine yaparim.yumurtlama gecince birakirim gebelik ihtimaline karsi.. sizce 7 gun yapmayla kist gider mi?

Bu ay tedaviye baslayacaktim 2.5cm kist var tedavi olmaz kist varken dedi dr. Adetimin 4.gunu sogan suyu yapmaya basladim. Bugun 6.gunum. toplamda 4 gun yapabilicem. 2 gun sonra sehirdisinda olucaz orda yapamam. Sehirdisindan gelincede adetin 13.gunu oluyo. O ara 3 gun yine yaparim.yumurtlama gecince birakirim gebelik ihtimaline karsi.. sizce 7 gun yapmayla kist gider mi?

merhabalar, geçmiş olsun öncelikle, bünyeden bünyeye değişebiliyor etki edip etmemesi, ama yine de denemenizi tavsiye ederim, küçükmüş zaten kistiniz, ben 7-8 cm kistime etki etsin diye içiyorum :)

Kızlar bise sorucam, bn 2 gün sonra sogan kórüne baslicam. Bana esinede keçiboynuzu icir dediler nasil yapiliyor? Bide ayaklarini 30 dk kaldr dediler bn denedim ama karnimda bi bosluk olusuyo, bi fikrinz var mi :KK43:

bana her mevsim depresyon diyorsun yani :KK53:
asyam şimdi zaman depresyon zamanı değill topla kendini hemencikkk
beni örnek alma derim :) ben o azimle.... dağları delen değilim yani :KK70:

gelelim sana yani eşin sen sigarayı bırakınca bişeylere adım atacaksa bırak gitsin asyam ya inatlaşma boşver
hem zaten bu senin yararına olacak bi durum her açıdan öyle değil mi
senin duygularını anlaması mümkün değil çünkü o bi erkek baba olma duygusu sonradan kazanılan bişey ama annelik öylemi her kadının içinde bi anne vardır dimi. neler hissettiğini asla anlayamaz
güzel günler göreceğiz hep birlikte inşallah yakındır ozamanlar :KK36:
bakınmatik asya :KK70: direnme kızım artık ya gel sende beraber azmedelim :KK19:

Kuzum ben geldimm :) esımle cok sıddetlı bı kavgadan sonra bırbırmıze sayılabılecek en agır lafları saydıktan sonra, haftasında dr a gıttı, bılmıyorum okadar kırıp döktükten sonra sevıneyımmı uzuleyımmı, en sperm testımıze gore karsılastırdıgımızda sayıda artış var ama morfolojı % 1 cıktı, ultrasona gonderdı dr, varıkoselden suphelenıyor sonuçları aldık solda 1. derece varıkosel ccıktı sanırım sonuçları pazartesı dra gösterecek, amelıyatmı ılac tedavısımı yarın bellı olucak anlıcagın, sıgara konusuna gelınce hala ıcıyorum evet bırakmadım ama bırakıcam yanı kacarı yok hele amelıyat derse dr, o bıçak altına yatarken ben bu zıkkıma devam edemem sanırım, ama o tartışma esnasında ağzımdan oyle dualar cıktıkı kendımı bıle bıle bı çıkmaza sokmamışımdır ınsallah Rabbım kabul etmez ınsallah ofkeyle ettıgım duaları dıyorum suan

yrn bi doktoruma gideceğim işte regl olunca geleceğimi bildireceğim hem
bide smear yaptırmamıştım epeydir onuda halledeyim diyorum
4 kasımda da genetik sonuçlarımız çıkacaktı ama ben o sırada tedaviye başlamalımıyım yoksa
sonuçlar çıktıktan sonraki zamanda mı gitmeliyim bunuda netleştiricem doktorumla

Rabbim büyük canım umudumu kaybetmek değilde daha çok bi anlık bunalım depresyon diyelim biz ona ozaman
yoksa umudum hep var aslında ,olmasa bu tedavilere falan vakit ayırmazdım sanırım
umarım benimde bugünlerimi unutturacak güzel günlerim vardır yaşanacak

Mybaby ne genetıgı ne sonucu yaw, sen asılamaya karar vermedınmıydı, kafamda delı sorular bı aydınlatıve beni baken :)

şimdi ben de öyle düşündüm :KK48: hareket bizden bereket Allah'tan kuzucuğum ümidini yitirme, olacak. ümidini kesenler mahrum olurlar.
Geçen gün arkadaşlar hatırlattı 7 ay öncesini de bana... nasıl dibe vurduğumu, çaresizce kendime iğneler yaptğım günleri, ruh gibi dolandığımı, nasıl üzüldüğümü.. şükürler olsun bugünüme, Allah dileyen herkese versin inşallah, çünkü bunun başka türlü telafisi yok.

oyy Folıkımmm 55 gun kaldı dıyor kucağına almaya takvımde, kuzum benım yaa cok sevınıyorum her takvımını gordugumdee :) Rabbım sağlıkla sıhhatle kavuştursun ınsallah sızıı

canım gittim dr a smear aldı sonuç 2 hafta sonra çıkacakmış
reglim ile tedaviye gideceğim :KK55:

Sana bı arkadaşımdan bahsedıcem, mucizeye bızzat tanık olduk yanı, arkadaşımın bı tane dusugu vardı kalbı durdu kürtaj olmuştu, ondan sonrada bıraz ara vermıstı kontrole gıttgınde rahım seklınde bozukluk var demısler bı operasyon gecırdı, sonrakı kontrolde erken menapoz teshısı koyuldu kıza sadece 2 yumurtan var açıl tup bebek dedıler ve sok olduk hepberaber, nasıl yanı 1 yıl once kendılıgınden hamıle kaldı, bı suru tahlıl yapıldı erken menapozdan hıc bı dr bahsetmemıstı, acılen tup bebek ısıne gırdıler ve ılk tup bebegı yumurta gelısmedıgı ıcın yapamadılar, ıkıncısındede tutmadı, kı arkadaşım cok yıpranmıştı artık, bı sure dınleneyım sonra tekrar denerz tup bebegı dıye kabuğuna cekıldı bu arada tayınlerı cıktı kızın memleketine uçuyordu havada evını taşıdı vs onlarla uğraşırken kendılıgınden hamıle kalmış meğer, 3 haftalık gecıkmeye rağmen mevsımseldır diyerek test bıle yapmıyordu artık, acaba diyerek bı test yaptı ve hamıleeee :)) ılaclarla bıle gelısemeyen yumurta kendılıgınden gelısıp catlamıs bıle :)Rabbımın hıkmetınden sual olmaz kuzum oyle bır zamanda verdıkı Rabbım kızın hayatı yoluna gırdı annesı dıbınde gurbete alışamamıştı bı turlu zaten, 5 yılın sonunda kavuştu mucızesıne Rabbım sağlıkla aldırsın kucağına ınsallah :)

oyy Folıkımmm 55 gun kaldı dıyor kucağına almaya takvımde, kuzum benım yaa cok sevınıyorum her takvımını gordugumdee :) Rabbım sağlıkla sıhhatle kavuştursun ınsallah sızıı
Allah razı olsun Asyam aminnn, darısı başınıza olsun :KK68:Artık ayları devirdik haftalar kaldı, neredeyse gün saymaya başladık evet biz de çok heyecanlanmaya başladık, hazırlıklar tam gaz devam :KK55: Bende her zamanki gibi stres, panik, kafamda soru işaretleri, tedirginlik falan işte:KK23:Ufak tefek kaldı alınacak şeyler ama acil sayılmaz, genel olarak bitti gibi. Can-ı gönülden duamdasınız kızlar, siz ve sizin nezdinizde tüm hasret çekenler. Allah kucaklarınızı sağlıklı canlarla doldursun inşallah.

Paşamıza ısım verıldımı yoksa bı kahramanlık yapmasınımı beklemeyı düşünüyor enıstemız :))
İsim birkaç seçeneğe düştü, Deniz veya Ali Kaan.. :KK75:

kizlar hepinize selamlar olsun.bende pkoyum.hemde cok kistli pko:KK43:ve adetlerim kistler yuzunden gelmio bile.anca ilacla.sogan suyunu adetim gelmedigi icin soktursun diye 15gun yaptim gelmedi.bi zaman gecti 21 gun bida yaptim ama gene gtirmedi.bi haftadir yuruyuse basladim regl oldum ama aZ az tam bi sokulme yok.smdi ben adetim bttikten 2 gun sora icsem faydasi olur mu ki???? yaa.daha once hep adet olim diye icmistim.smdi ise asil dogru olani yapicam adetten 2 gun sora icicem.faydasi olurmu ki?benim gibi olan warsa acil yazsin lutfeeeeeeennnnnnn:KK43:

Kuzum ben geldimm :) esımle cok sıddetlı bı kavgadan sonra bırbırmıze sayılabılecek en agır lafları saydıktan sonra, haftasında dr a gıttı, bılmıyorum okadar kırıp döktükten sonra sevıneyımmı uzuleyımmı, en sperm testımıze gore karsılastırdıgımızda sayıda artış var ama morfolojı % 1 cıktı, ultrasona gonderdı dr, varıkoselden suphelenıyor sonuçları aldık solda 1. derece varıkosel ccıktı sanırım sonuçları pazartesı dra gösterecek, amelıyatmı ılac tedavısımı yarın bellı olucak anlıcagın, sıgara konusuna gelınce hala ıcıyorum evet bırakmadım ama bırakıcam yanı kacarı yok hele amelıyat derse dr, o bıçak altına yatarken ben bu zıkkıma devam edemem sanırım, ama o tartışma esnasında ağzımdan oyle dualar cıktıkı kendımı bıle bıle bı çıkmaza sokmamışımdır ınsallah Rabbım kabul etmez ınsallah ofkeyle ettıgım duaları dıyorum suan

hoşgeldinn kaçak asya :110:neler olmuş böyle bizim gız :KK76:
bütün kırıp dökmelere ragmen bi harekete geçilmiş en azından o yüzden sevin
bazen bişeylerin youna girmesi için öncesinde hoş olmayan şeyler söylenilebiliyor
çünkü artık o ''tak deme noktası'' gibi geliyor bana
neyse en azından eşin sen sigarayı bırakmadan teste gitmiş
bu konuda bi inatlaşmanız vardı çünkü dimi
şimdi sıra sende.. no smoking:stop: diyorum ( özlemişsindir amerikan aksanımı ):KK48:
canım benim inşallah Rabbim bizimde gönlümüzden geçeni nasipeder bize
sen o an öfkeyle söylemişsindir yürekten söylemedin ki sonuçta
Rabbim bilir senin gönlündekini
bu arada bgn pazartesi :KK53: dr a gösterdiniz mi sonuçları ne demiş??

Mybaby ne genetıgı ne sonucu yaw, sen asılamaya karar vermedınmıydı, kafamda delı sorular bı aydınlatıve beni baken :)

canım kan verdik eşimle birlikte
bu genetik testleri yaptıralım dedik, snde yaptırmıştın sanırım işte onlardan?
kanda pıhtılaşma varmı falan onlara da bakılacak
aşılama dr uma ben istediğimi söyledim o da yaptırdı sağolsun
sonuçlara daha var 4 kasımda mı neydi :KK64:
aşılamaya gideceğim kuzum işte bgn leke geldi çok az
yrn 1. günüm olursa çarşamba giderim start verilir sanırım :KK17:

Sana bı arkadaşımdan bahsedıcem, mucizeye bızzat tanık olduk yanı, arkadaşımın bı tane dusugu vardı kalbı durdu kürtaj olmuştu, ondan sonrada bıraz ara vermıstı kontrole gıttgınde rahım seklınde bozukluk var demısler bı operasyon gecırdı, sonrakı kontrolde erken menapoz teshısı koyuldu kıza sadece 2 yumurtan var açıl tup bebek dedıler ve sok olduk hepberaber, nasıl yanı 1 yıl once kendılıgınden hamıle kaldı, bı suru tahlıl yapıldı erken menapozdan hıc bı dr bahsetmemıstı, acılen tup bebek ısıne gırdıler ve ılk tup bebegı yumurta gelısmedıgı ıcın yapamadılar, ıkıncısındede tutmadı, kı arkadaşım cok yıpranmıştı artık, bı sure dınleneyım sonra tekrar denerz tup bebegı dıye kabuğuna cekıldı bu arada tayınlerı cıktı kızın memleketine uçuyordu havada evını taşıdı vs onlarla uğraşırken kendılıgınden hamıle kalmış meğer, 3 haftalık gecıkmeye rağmen mevsımseldır diyerek test bıle yapmıyordu artık, acaba diyerek bı test yaptı ve hamıleeee :)) ılaclarla bıle gelısemeyen yumurta kendılıgınden gelısıp catlamıs bıle :)Rabbımın hıkmetınden sual olmaz kuzum oyle bır zamanda verdıkı Rabbım kızın hayatı yoluna gırdı annesı dıbınde gurbete alışamamıştı bı turlu zaten, 5 yılın sonunda kavuştu mucızesıne Rabbım sağlıkla aldırsın kucağına ınsallah :)

bizde mucizemize kavuşacagız Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin inşallah bizlere de
ne büyük bi mutluluk olmuştur arkdaşın için Allah ım sağlıkla kucagına aldırsın :nazar:

folik folik A asya20 kızlar selam :KK54:
ben dün regl oldum ve bayram dolayısıyla 29 ve 30 ekimde tatilmiş hastane
o yüzden malesef aşılama işi kasım ayına kaldı :KK51:
hayırlısı bakalım hbr edeyim dedim :KK66:

kizlar selam.bende pkoyum ve cok sayida minik kistlerim war adetim ilacsiz gelmez bu subat ayindan beri bir bebegimiZ olsun istiyoruz Allahimin izniyle ins.adetim biteli 3gun oldu bugun bsladim sogan suyuna..size sormak istedigim bu kuru gunde birkere mi yoksa iki kere mi yapmaliyim??bazi yerlerde rahim duvarini incelttigi yaziyor.kafam karisti..???birde 15gun diil 3 hafta icsem ne olur???

Bu sogan kurunu kac ac ay yapmaliyiz bilen var mi? Ben 1 hafta yaptim reglim geldi. Normalde gelmiyor. Adeti hemen duzene sokar mi ki?

Pkomusun cnm sende ?ufak kistlerin warmi her iki yumurtaliktada?bende boyleyim.6gundur iciom bakalim bnde sogan suyu gunde bir defa seklinde 21 gun icip 7gun ara wericem ben.boyle 3 ay icicem bakalim.bole icip bzim gbi olup hamile kalan war daha yeni..tanidik yani.

Pkomusun cnm sende ?ufak kistlerin warmi her iki yumurtaliktada?bende boyleyim.6gundur iciom bakalim bnde sogan suyu gunde bir defa seklinde 21 gun icip 7gun ara wericem ben.boyle 3 ay icicem bakalim.bole icip bzim gbi olup hamile kalan war daha yeni..tanidik yani.

Pkoluyum ben de. Gunde 2 defa icin diyor saracoglu. Neden bir defa iciyorsun canim?

X