sogan kürü kullananlar

nasıl oliim kuzum, 10 kilo aldım, çocuk da kıpır kıpır gece-gündüz maşallah :nazar: darısı başınıza :nazar: evet geri sayımla beraber heyecan da başladı, hazırlıkları tamamlamaya çalışıyorum, yalnız olduğum için ağır ilerliyor maalesef. her şeyi kendim düşünüp karar vermeye çalışıyorum ve aynı zamanda çalışmaya da devam ediyorum. sonu güzel olacak inşallah :nazar: hastane çantamı hazır etsem rahatlıycam biraz, aralık anneleri doğuma başladı çünkü :KK17: 8. ayı geçen hafta doldurduk. gününü beklerse evet 30 küsur gün kaldı. . .:KK51: yarın muayene var, bakalım neler oluyo içeride.
Sen sonuç için hangi gün gideceksin? sonucu yaz burdan. sonra da hemen tedavi dimi? başka neler yapıyosun?

ayy canımmm tatlı telaşlar heycanlar bunlar biliyorsun:KK19:
herşeyin sonunda ohh bee diyceğin kadar güzel günlerin olsun inşallah
ee tabi dogum çantası hazır olsun artık bir an önce bu kısma da el at canım benim
sen normal mı yapıcaksın sezeryanmı belli mi ?
sonucu cuma almaya gideceğim muhtemelen :KK55:

Evet baya pahali yaa ayda 2 kutu bizimde insallah faydasi olur canim. Genetikte temiz cikar insallah cok iyi yapmissiniz herseyi onceden ogrenmek avantaj cunku bahsettigim mucizesine kavusan arkadasimda genetik yaptirmak istedi bi tersluk olmasin die pihtilasmasi benimkindende ciddi boyutta cikti ilaci omur boyu kullanmak zorundaymis ogrenmeseydi kaybedebilirdi bebegini Allah korusun. Proxeep plusi nerden almistiniz kuzum internette daha uyguna bulduk ama devvitrin.com,saglikliveguzel.com diye bi site var alisveris yaptinmi hic ordan daha once

canım bizde eczaneden aldık sitelerden almadık hiç bilemiyorum bahsettiğin siteleri de :KK51:
evet canım zaten sırf o yüzden yapılsın da kafamda bi soru işareti kalmasın istedim bende
cuma almaya gideceğim sonuçları yrn bi ararım çıktıysa cuma verirler perşembe sonuç vermiyoruz diyordu çünkü :)
inşallah bi sorun çıkmaz haber ederim tabi

Kac deneme sonunda peki kuzum?pkomusun sende????
Hayır değilim. Dediğim gibi bizde bir sorun yoktu. "Sebepsiz infertilite" teşhisiyle başladı tedavi. Sırasıyla 3 ilaçlı, 2 iğneli aşılama oldu ve sonuncusu tuttu şükürler olsun Rabbime.. Darısı bekleyenlerin başına...

ayy canımmm tatlı telaşlar heycanlar bunlar biliyorsun:KK19:
herşeyin sonunda ohh bee diyceğin kadar güzel günlerin olsun inşallah
ee tabi dogum çantası hazır olsun artık bir an önce bu kısma da el at canım benim
sen normal mı yapıcaksın sezeryanmı belli mi ?
sonucu cuma almaya gideceğim muhtemelen :KK55:
evet hem de çok tatlı :) inşallah kuzucuum amin. şimdilik her şey normal doğuma uygun gidiyor, bi aksilik görünmüyor. son anda bişey olmazsa normale niyetliyiz bakalım.

Hayır değilim. Dediğim gibi bizde bir sorun yoktu. "Sebepsiz infertilite" teşhisiyle başladı tedavi. Sırasıyla 3 ilaçlı, 2 iğneli aşılama oldu ve sonuncusu tuttu şükürler olsun Rabbime.. Darısı bekleyenlerin başına...

Amin cnm bizleride duanda unutma nolur

evet hem de çok tatlı :) inşallah kuzucuum amin. şimdilik her şey normal doğuma uygun gidiyor, bi aksilik görünmüyor. son anda bişey olmazsa normale niyetliyiz bakalım.

cuma gidiyorum sonuçları almaya :KK55:bgn telefonda görüştüm. sordum eşimle mi gelmem gerek diye
bi sorun varsa eşinizle gelmeniz gerekiyor dr bey görüşüyor çünkü dedi
dedim şimdi öğrenemezmiyim varmı yokmu ona göre eşim izin alacak diye
hemen telefonda sordu tek gelebilirsiniz dedi. sanırım bi sorun yok :KK73:
umarım sadece bende de pıhtılaşma vs gibi bişey de yoktur
tekrar yazarım size net durumu:KK66:

wuhhuuuuu :KK8: normal dogum demekkkk hadiii inşallah nasıl sağlıkla kucagına alacaksan öyle olsun canım
ikinizde sağ salim kurtarsın Rabbim

merhabalar yaşım 20 8buçuk aylık evliyim 6buçuk aydır bebek istiyoruz grçen ay kimyasal gebeliğim oldu ..bende bu ay kullandıım 13. cü günüm bugün kürde

cuma gidiyorum sonuçları almaya :KK55:bgn telefonda görüştüm. sordum eşimle mi gelmem gerek diye

wuhhuuuuu :KK8: normal dogum demekkkk hadiii inşallah nasıl sağlıkla kucagına alacaksan öyle olsun canım
harika! eşinde sorun yok, sende de yoktur inşallah. temiz temiz başlarsınız tedaviye. güzel haberlerini bekliyorum cnm. :KK15:

Hadi bakalim insallah sorun yoktur devremm varsada onceden ogrenmen avantajina her drumda karlisin yani:KK66: normaal dogummu dedi oo :)masallah hatunumuza catir catir bi avazda doguracak insallahhhh.darisi basimiza kiz mybaby gerci ben sercem misali eftigimden vesvesemden normal doguramam herhal:))) folik gazlar bizi vakti gelince artik:))

harika! eşinde sorun yok, sende de yoktur inşallah. temiz temiz başlarsınız tedaviye. güzel haberlerini bekliyorum cnm. :KK15:

Hadi bakalim insallah sorun yoktur devremm varsada onceden ogrenmen avantajina her drumda karlisin yani:KK66: normaal dogummu dedi oo :)masallah hatunumuza catir catir bi avazda doguracak insallahhhh.darisi basimiza kiz mybaby gerci ben sercem misali eftigimden vesvesemden normal doguramam herhal:))) folik gazlar bizi vakti gelince artik:))

kızlarrrrrrr ben geldimmmmmmmmmmm :KK55:
genetik olarak herhangi bi problem yok ok şükür
ama bende pıhtılaşma çıktı
dr bu durum gebeliğe engel bir durum değil dedi sadece kan sulandırıcı kullanman gerek hamile kalınca dedi
öyle yani çok şükür herhangi bi sorun yok gebeliğe engel en önemliside buydu zaten bnm için de

geçen gün saniyede 4 bebek programını izledim.
valla bende bi normal dogurcam havasına girdim programı izledikten sonra
sezeryan olmayı aklından bile geçirmiyor yabancılar ya
helal olsun dedim o yüzden aklıma yattı benimde inallah Allah ım o günleri göstersin de

dr bu durum gebeliğe engel bir durum değil dedi sadece kan sulandırıcı kullanman gerek hamile kalınca dedi
öyle yani çok şükür herhangi bi sorun yok gebeliğe engel en önemliside buydu zaten bnm için de

helal olsun dedim o yüzden aklıma yattı benimde inallah Allah ım o günleri göstersin de
hoşgeldin cnm maşallah çok güzel haberle geldin. :nazar: peki tedavi ne zmn?
o dediğin programı bilmiyorum ben hiç duymadım. ama adı üstünde normal doğum cnm, her şeyin normali doğalı en iyisi diye düşünüyorum. Allah utandırmasın, inşallah gönlümüzce olur her şey.

hoşgeldin cnm maşallah çok güzel haberle geldin. :nazar: peki tedavi ne zmn?
o dediğin programı bilmiyorum ben hiç duymadım. ama adı üstünde normal doğum cnm, her şeyin normali doğalı en iyisi diye düşünüyorum. Allah utandırmasın, inşallah gönlümüzce olur her şey.

ayy evet çok şükür can sıkıcı bi durum yok
tedavi 26-28 kasım arası başlar herhalde diye düşünüyorum :KK49:
nat geo people kanalında program canım
4 farklı yerdeki kadınların dogum hikayelerini gösterio
bende işin içinde bebek olunca izledim bundan sonrada takip ederim:KK53:
aynen yabancı bi dr da aynı şeyi dedi kadın vücudu zaten bu dogumu yapabilmeye uygun yaratılmış
aksi bi durum olmadıgı sürece ne epidural nede sezeryan kullanmıyoruz dedi
bide kıyamam hindistandaki kadın cinsiyetini bile dogunca öğrendi :KK14:
artık ultrasonda mı yoktu neydi bilmiyom ama öyle bi şanslıyız dedim kendimce

İnşallah canım benim herşey gönlünden geçtiği gibi olur
ben bile heycanlandımmmm yaaaa:KK17: az kaldı şaka maka geliyoooorrrr paşa :nazar::emir_bebek:

kuzumm cok sukur önceden öğrenmen buyuk avantaj oldu bunu, iğnemi kullanıcakmıssın aspırınmı ?? hamılelık ve loğusalık döneminde pıhtılaşma oranı artıyormuş normal zamanda sıkıntı olmasa bile o dönemde böyle birsey geliştiği için bebek beslenemiyormuş ve kaybedıyormusuz o bakımdan iyi oldu ögrenmen

kuzumm cok sukur önceden öğrenmen buyuk avantaj oldu bunu, iğnemi kullanıcakmıssın aspırınmı ?? hamılelık ve loğusalık döneminde pıhtılaşma oranı artıyormuş normal zamanda sıkıntı olmasa bile o dönemde böyle birsey geliştiği için bebek beslenemiyormuş ve kaybedıyormusuz o bakımdan iyi oldu ögrenmen

evet canımm çok iyi oldu hemde. dr clexane iğneye başlarız dedi aşılama zamanı
diğer sonuçlarada güzel diyince bnde ohh çok şükür demişim dr da stres yok bebeğin olacak merak etme dedi
bi mutlu oldum ki o an :KK73:
inşallah bakalım Allah ım nasip eder hepimize canım
PAI (5G/4G)
MTHFR A1298C
FXIII (V34L)

bu 3 ü var canım karşılarında heterozigot diyor

MTHFR(C677T)
FII Protrombin(G20210A)
FV(G1691A Leiden) bunların karşısında bişey yazmıyor

sende nasıl çıkmıştı sonuçlar asyacım?

Kizlar herkese selam.size bi sorum war nolur cewaplarinizi bekliom.ben sogan suyu icioken daha 21 gun olmamisken adetim geldi?16gun icmistim daha.5gunum wardi 7gun ara wermeme..adetliyken icilirmi kür???birde sogan kuru yumurtlama zamaninda icilir mi?zarari warmi bebegin olusmasina?????????

Arkadaşlar merhaba ben polikistik overim yıllardır dogum kontrol hapıyla adet gördüm bu ay ilk defa hapı bıraktım ve sogan kürüne basladım bu 4.günüm göğüslerim de ara aara sızı var ve Sol yumurtalıgım egilip kalkarken ve ya mesela öksürürken falan acıyo sizce bu nedenlerle? Sogan küründen olabilir mi? Sogan kürü kullananlar kullanırken ne gibi değişiklikler yaşadılar nolur cevap yazın yardım edin bıktım ben bu polikistik overden artık :KK43:

Arkadaşlar merhaba ben polikistik overim yıllardır dogum kontrol hapıyla adet gördüm bu ay ilk defa hapı bıraktım ve sogan kürüne basladım bu 4.günüm göğüslerim de ara aara sızı var ve Sol yumurtalıgım egilip kalkarken ve ya mesela öksürürken falan acıyo sizce bu nedenlerle? Sogan küründen olabilir mi? Sogan kürü kullananlar kullanırken ne gibi değişiklikler yaşadılar nolur cevap yazın yardım edin bıktım ben bu polikistik overden artık :KK43:
canım ben kullanalı baya bi yıl geçti o yüzden neler yaşadıgımı inan hatırlamıyorum:KK43:
üstelik pko da değilim her vücut aynı tepkiyi vermiyor olabilir
eğilip kalkarken ağrı ve öksürünce kasıklarda basınç benim yumurtlama dönemimde oluyor
inşallah şifan olur bilgilendiremediğim için üzgünüm

X