sogan kürü kullananlar

iyiyiz kuzucuuum, döndük biz de iş başı yaptım bile pzrtesi, ama ancak girebildim işte internete vallahi yoğunluktan . dün kontrol vardı, bebek iyi şükürler olsun :nazar: Allah en güzel mutlulukları, daha iyi haberleri sana da yaşatsın inşallah :KK200: oğlan büyüyor cnm 750 gram olmuş, boyu 30 cm olmuş. haftasına göre iyi şükürler olsun. yarın şeker yüklemesi yapılacak bi aksilik olmazsa. bi de tetanos aşısı günü geldi yine :KK51: günler böyle geçiyor işte...
sen anlat bakalım şimdi, nasıl geçti, neler yaptın, nasılsın, yenilik var mı? :KK75:

canım benim maşallah :nazar: herşeyin yolunda olmasına çok sevindim inan ki :KK68:
bende uzun bi tatilin ardından geldim evime
görümcenin düğünü vardı onun koşuşturması falan derken zaman nasıl geçti anlamadım hiç
yenilik olarak ebeye gittim ben orda :KK23: belime yakı yaptı pamugun üzerine bişeyler falan döktü belime yapıştı o 3 gün kaldı sıcakla beraber o 3 gün öyle zor geçtiki :KK61:
faydası oldumu dersen olmadı malesef regl oldum daha yeni :KK14:
bu ay aşılama için gidecektim bide biliosun ama işte biraz dinlenmek istedim hem bedenen hem ruhen
önümüzdeki ay 2. aşılama için gideceğim nasipse
işte benden de haberler böyle foliğim :KK51:

canım benim maşallah :nazar: herşeyin yolunda olmasına çok sevindim inan ki :KK68:
bende uzun bi tatilin ardından geldim evime
görümcenin düğünü vardı onun koşuşturması falan derken zaman nasıl geçti anlamadım hiç
yenilik olarak ebeye gittim ben orda :KK23: belime yakı yaptı pamugun üzerine bişeyler falan döktü belime yapıştı o 3 gün kaldı sıcakla beraber o 3 gün öyle zor geçtiki :KK61:
faydası oldumu dersen olmadı malesef regl oldum daha yeni :KK14:
bu ay aşılama için gidecektim bide biliosun ama işte biraz dinlenmek istedim hem bedenen hem ruhen
önümüzdeki ay 2. aşılama için gideceğim nasipse
işte benden de haberler böyle foliğim :KK51:
sağol kuzucuğum.
iyi yapmışsın, ben de gitmiştim, yakı falan değil de göbeğimi çekmişti geçen yaz bi teyze. 3 sabah aç karnına gitmiştik yanına. "Tedaviyi bırak, ihtiyacın yok, olacak senin çocuğun 2-3 aya kalmaz" demişti:KK51:
sen de bak bakalım.. hakkında hayırlısı olsun, yuvanı hayırlı evlatlarla taçlandırsın Rabbim.:KK68:

sağol kuzucuğum.
iyi yapmışsın, ben de gitmiştim, yakı falan değil de göbeğimi çekmişti geçen yaz bi teyze. 3 sabah aç karnına gitmiştik yanına. "Tedaviyi bırak, ihtiyacın yok, olacak senin çocuğun 2-3 aya kalmaz" demişti:KK51:
sen de bak bakalım.. hakkında hayırlısı olsun, yuvanı hayırlı evlatlarla taçlandırsın Rabbim.:KK68:

güzel bi tatil yapayım bebek fikrini unuturum dedim ama
işte yok su dr ii ona git yok şu ebeye git falan filan çevreden illaki duydum o yüzden pekde mümkün olmadı unutmak
nasip kuzum 2.aşılamamada başlıcam işte önümüzdeki ay
Amin Amin Amin binlerce kez amin inşallah Allah ım isteyen herkese versin

İyi geceler arkadaşlar..gece boyu yazışmaları okudum:KK66:hamile kalan arkadaşları tebrik ediyor:-)kalmak isteyenlere Allah yardımcımız olsun diyorumHoppaBenim 2 çocuğum var ve iki seneden fazla bir zamandır korunmuyoruz..doktorlar sorun olmadığını söyledi..bende bugün ilk defa soğan kürüne başladım inşAllah:KK64:olumlu bişeyler olur:KK61:diyeceksinizki yeter iki tane varmış,ama eşim sorun ediyor bir tane daha istiyor:KK61:bakalım soğan suyu serüvenine bende dahil oldum inşAllah hepberaber en yakın zamanda göbüşler dolar:anneadayı:gelişmelerden haberdar ederim:KK200:

folik folik kuzummmm nasılsın neler yapıosun pek ugramıyorsun sanırım
bende yogunluktan ugrayamıyorum canım bu aralar kışa hazırlık bayrama hazırlık modundayım
sen nasılsın bebişin nasıl göbüş iyice çıkmıştır artık :anneadayı::nazar:
isim konusunda karar kılabildin mi:nazar::emir_bebek::nazar:
bende muhtemelen ay başında 2.aşılama için gideceğim canım
yine gelişmelerden haberdar ederim :KK3:

folik folik kuzummmm nasılsın neler yapıosun pek ugramıyorsun sanırım
bende yogunluktan ugrayamıyorum canım bu aralar kışa hazırlık bayrama hazırlık modundayım
sen nasılsın bebişin nasıl göbüş iyice çıkmıştır artık :anneadayı::nazar:
isim konusunda karar kılabildin mi:nazar::emir_bebek::nazar:
bende muhtemelen ay başında 2.aşılama için gideceğim canım
yine gelişmelerden haberdar ederim :KK3:
iyiyim kuzucuğum , evet aynı koşturmalar bizde de olduğu için kaçar gibi gidip geliyorum vallahi, karnım büyüdü, darbeler belirginleşti, dışardan dalgalanmalar şeklinde sürtünmeler oluyo, şükürler olsun bugünümüze. bayram tatilinden bu sabah döndük biz de. isim bakıyoruz daha. kışlık hazırlıklar ufak yollu bizde de oluyor. sen iyisindir inşallah. tedavi düreci başlayınca yazarsın. kendine iyi bak cnm görüşürüz. :KK15:

iyiyim kuzucuğum , evet aynı koşturmalar bizde de olduğu için kaçar gibi gidip geliyorum vallahi, karnım büyüdü, darbeler belirginleşti, dışardan dalgalanmalar şeklinde sürtünmeler oluyo, şükürler olsun bugünümüze. bayram tatilinden bu sabah döndük biz de. isim bakıyoruz daha. kışlık hazırlıklar ufak yollu bizde de oluyor. sen iyisindir inşallah. tedavi düreci başlayınca yazarsın. kendine iyi bak cnm görüşürüz. :KK15:

canım benim bayramında mubarek olsun bu arada :KK19:
ohh maşallah ne güzel,gelsin tepikler :emir_bebek::nazar:. az kaldı inşalah kucagınada alacaksın paşayı :nazar:
tabi canım o süreçte kafanın etini yicem başka yicek kim var ki :KK70:
ben 4 eylülde regl olmuştum bu sabah açık kahvemsi bi leke geldi erken regl olucam sanırım
tedaviye starta az kaldı anlıyacagın :KK53:

merhabalar hepinize :) soğan kürü uygulayıp hamile kalan arkadaşları tebrik ediyor ve isteyenlere de dua ediyorum.. benim çikolata kistim var 8cm, bekarım, soğan kürüne başlıyorum bugün, inşallah güzel sonuçlar paylaşırım sizlerle.. sağlıklı günler herkese :)

bende birsey sormak istiyorum benim adetlerim bazen 28 bazen 30 35 günde oluyor bir defa da 56. gun olmustu en son 1 agustosta oldum 3 hafta oncede test yaptim ne gatid olunca 8 gün sogam kuru kullandim hala adet olmadim test yapmaya korkuyorum acaba sogan suyu adet gecikmesi yapar mi

canım benim bayramında mubarek olsun bu arada :KK19:
ohh maşallah ne güzel,gelsin tepikler :emir_bebek::nazar:. az kaldı inşalah kucagınada alacaksın paşayı :nazar:
tabi canım o süreçte kafanın etini yicem başka yicek kim var ki :KK70:
ben 4 eylülde regl olmuştum bu sabah açık kahvemsi bi leke geldi erken regl olucam sanırım
tedaviye starta az kaldı anlıyacagın :KK53:

sağol kuzucuğum, sizin de bayramınız kutlu olsun. telaşı koşturmayı atlattın, artık gönül rahatlığıyla aşılanıp kuluçkaya yatabilirsin, havalar da soğuyor ooh mis:KK45:

sağol kuzucuğum, sizin de bayramınız kutlu olsun. telaşı koşturmayı atlattın, artık gönül rahatlığıyla aşılanıp kuluçkaya yatabilirsin, havalar da soğuyor ooh mis:KK45:
:KK53: yaaa bir ay daha bekleyeceğim:KK53:
kan tahlili yaptırmıştım calsiyum ve bi kaç vitaminim eksik çıktı
sağlık ocagındaki dr değerlerini biraz yükseltip başla tedavine dedi
olası bi gebelik sürecinde ekstra vitamin kullanmak zorunda kalma dedi
o sebeple bu ay vitamin alıyorum bol bol :cool: biraz kiloda yaptı haliyle :KK51:
öyle işte havalar biraz daha soguyacak kış bebişi olcak inşallah :KK48:
hayaller hayaller ..... nasip bakalım

o sebeple bu ay vitamin alıyorum bol bol :cool: biraz kiloda yaptı haliyle :KK51:
inşallah cnm inşallah kuzucuğum inşallah :KK36:

devremmm kuluckayamı yatmaya karar verdın kıııızzzz :)ınsallah tutar kuzucum folıgın ardısıra dızılırız, once sen sonra ben:) klube gırmeye tırsar oldum ben bebek konusunda napıosunuz dıye sorcanız bende bısey yapmadığımızı solıcem sonra ağzımın ustune samarı yapıstırcanız dıye :) son durumlar soylekı ben kocamın degerlı totosu kalkıpta hastaneye gıtmeye usendıgı ıcın sıgaraya yenıden başladım halt ettım, suandada bırakmassan gıtmıcem hastaneye dıyo, bende dr gıtmessen bırakmıcam sadece ben çabaladım bugüne kadar dıyorum, bı ınatlasmadır gıdıyoruz, 1, 2 aydır korunmayı bıraktım ama hamıle kalmak ısteyıp hamıle kalmaktanda bı okadar korkar durumdayım ya kaybedersem dıye, asılama benımde aklımdan gecmıyor degıl suaralar, karmancorman anlıcanız kafam, folıgım paşanın ısmı neolucak merakla bekliyorum buarada

devremmm kuluckayamı yatmaya karar verdın kıııızzzz :)ınsallah tutar kuzucum folıgın ardısıra dızılırız, once sen sonra ben:) klube gırmeye tırsar oldum ben bebek konusunda napıosunuz dıye sorcanız bende bısey yapmadığımızı solıcem sonra ağzımın ustune samarı yapıstırcanız dıye :) son durumlar soylekı ben kocamın degerlı totosu kalkıpta hastaneye gıtmeye usendıgı ıcın sıgaraya yenıden başladım halt ettım, suandada bırakmassan gıtmıcem hastaneye dıyo, bende dr gıtmessen bırakmıcam sadece ben çabaladım bugüne kadar dıyorum, bı ınatlasmadır gıdıyoruz, 1, 2 aydır korunmayı bıraktım ama hamıle kalmak ısteyıp hamıle kalmaktanda bı okadar korkar durumdayım ya kaybedersem dıye, asılama benımde aklımdan gecmıyor degıl suaralar, karmancorman anlıcanız kafam, folıgım paşanın ısmı neolucak merakla bekliyorum buarada
bu işi babasına paslamakla iyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim, çocuğun dişi çıkacak ama adı yok :KK70:

arkadaşlar benim yumurtam çatlamıyor 6 7 cm kadar oluyor doktorum da yasmin verdi 2 senedir kullanıyorum ama artık bıktım resmen yan etkisinden falan da korkuyorum Allahım korusun tabi. şimdi önümüzdeki adetimden sonra 1 ay ilaca ara verip soğan kürü uygulamayı düşünüyorum. bu kür sanırım 15 gün uygulanıyormuş. peki ne zaman başlamak lazım tam olarak?

bu işi babasına paslamakla iyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim, çocuğun dişi çıkacak ama adı yok :KK70:

bıde babasınamı pasladın ıyı gari yaa okadar kurlerı sıkıntıları bız cekelım ısmı baba koysun, aklını basına devsır folıııkkk :) beraber koymak en guzelı enazından tamamen devreden çıkarmakta olmazda:) hemen lıste yapıp onune koy bence o secıyormus gıbıde olur hem nihahah

bıde babasınamı pasladın ıyı gari yaa okadar kurlerı sıkıntıları bız cekelım ısmı baba koysun, aklını basına devsır folıııkkk :) beraber koymak en guzelı enazından tamamen devreden çıkarmakta olmazda:) hemen lıste yapıp onune koy bence o secıyormus gıbıde olur hem nihahah
çakalsın yaa :KK70:

:63:önce bi tribimi yapayımm:63:
üstüne bir de sitem :KK12:
vee şimdi gell bakalım kızzzz özledikk valla :KK19:
bi görünüyorsun bi kayboluyorsun yetti gayri kop gel buraya :KK55:
kuluçkaya yatacaktım da önümüzdeki ay artık :))
yaw şu topiğe ''önümüzdekiay'' diye arama yapsam milyon tane mesajım çıkar içinde önümüzdeki ay geçen :KK70:
sana gelinceee :KK14:sigara içmene bişey diyemem şahsen bende içiyorum :KK70:
içmedim de ne oldu diyip başladım bende, ama tedavi zamanı bırakabiliyorum öylede yetenekliyim :KK53:
bida gidersin gelmezsin diye hiççç bebek konusunu sormuyorum ozmn :KK17:
önce bi buralara alıştıralım seni sonra sorarım :KK53: nihahaha:KK53:

nihahahahah :KK53:

hemde ne çakal valla yaaa:KK8:

:63:önce bi tribimi yapayımm:63:
üstüne bir de sitem :KK12:
vee şimdi gell bakalım kızzzz özledikk valla :KK19:
bi görünüyorsun bi kayboluyorsun yetti gayri kop gel buraya :KK55:
kuluçkaya yatacaktım da önümüzdeki ay artık :))
yaw şu topiğe ''önümüzdekiay'' diye arama yapsam milyon tane mesajım çıkar içinde önümüzdeki ay geçen :KK70:
sana gelinceee :KK14:sigara içmene bişey diyemem şahsen bende içiyorum :KK70:
içmedim de ne oldu diyip başladım bende, ama tedavi zamanı bırakabiliyorum öylede yetenekliyim :KK53:
bida gidersin gelmezsin diye hiççç bebek konusunu sormuyorum ozmn :KK17:
önce bi buralara alıştıralım seni sonra sorarım :KK53: nihahaha:KK53:

nihahahahah :KK53:

hemde ne çakal valla yaaa:KK8:

Sonbahar depresyonuna girdım buaralar musadenızle :) zaten basındaki sıfatı degısıyor depresyon kısmı hep sabit :) yaz kıs sonbahar ılkbahar :) sendeki azmın ceyregı bende olsa delınmedık duvar bırakmazdım uleyynn :) hiç pes etme devrem zamanla bende sana bakarak ornek alırım belki:) sigara konusunda hamıle kaldığımı ogrenır öğrenmez bırakmıştım her ıkısındede ama esım son kaybımdan belli bi zaman gectıkten sonra sankı sıgara yüzünden kaybetmısım benım sucummus gıbı bı ımada bulundu ve cok yaktı canımı, kendı hıc caba sarfetmesken, ustelık onun verdıgı bi sperm testıydı bu ağrına gıdiyo sımdı, kürtajı yasamıs bırı olarak soyluyo bunu bana bıde. blender sapı gıbı cıhazla tanışmadı tabi daha, doğum masasın gıbı masaya yatıp yasamadı o psikolojıyı.. neyse ara ara gelırım yıne topiğe pc den gırmek zorunda kaldığıma gıremıyorum yaw su akıllı tel olayına hala geçmemekte dırendıgım ıcın :) dokunmatıge bakınmatık kalan bı asya var anlıcagnz karsınızda :)

X