sogan kürü kullananlar

Sonbahar depresyonuna girdım buaralar musadenızle :) zaten basındaki sıfatı degısıyor depresyon kısmı hep sabit :) yaz kıs sonbahar ılkbahar :) sendeki azmın ceyregı bende olsa delınmedık duvar bırakmazdım uleyynn :) hiç pes etme devrem zamanla bende sana bakarak ornek alırım belki:) sigara konusunda hamıle kaldığımı ogrenır öğrenmez bırakmıştım her ıkısındede ama esım son kaybımdan belli bi zaman gectıkten sonra sankı sıgara yüzünden kaybetmısım benım sucummus gıbı bı ımada bulundu ve cok yaktı canımı, kendı hıc caba sarfetmesken, ustelık onun verdıgı bi sperm testıydı bu ağrına gıdiyo sımdı, kürtajı yasamıs bırı olarak soyluyo bunu bana bıde. blender sapı gıbı cıhazla tanışmadı tabi daha, doğum masasın gıbı masaya yatıp yasamadı o psikolojıyı.. neyse ara ara gelırım yıne topiğe pc den gırmek zorunda kaldığıma gıremıyorum yaw su akıllı tel olayına hala geçmemekte dırendıgım ıcın :) dokunmatıge bakınmatık kalan bı asya var anlıcagnz karsınızda :)

bana her mevsim depresyon diyorsun yani :KK53:
asyam şimdi zaman depresyon zamanı değill topla kendini hemencikkk
beni örnek alma derim :) ben o azimle.... dağları delen değilim yani :KK70:

gelelim sana yani eşin sen sigarayı bırakınca bişeylere adım atacaksa bırak gitsin asyam ya inatlaşma boşver
hem zaten bu senin yararına olacak bi durum her açıdan öyle değil mi
senin duygularını anlaması mümkün değil çünkü o bi erkek baba olma duygusu sonradan kazanılan bişey ama annelik öylemi her kadının içinde bi anne vardır dimi. neler hissettiğini asla anlayamaz
güzel günler göreceğiz hep birlikte inşallah yakındır ozamanlar :KK36:
bakınmatik asya :KK70: direnme kızım artık ya gel sende beraber azmedelim :KK19:

iyiyim diyeyim şükür, 2 yıldır türkiyedeyiz, 1 aydır gelen misafir 2 yılda gelmedi :KK8:işe devam ediyorum zar zor, şükür bugünüme :KK14:

misafirlerden demek görünmüyorsun :KK51:
sen daha önce nerdeydinki :KK64: taşınma zamanını hatırlar gibiyim ama emin de değilim
ne zmn izne çıkıcaksın ? misafirlerde yormasın seni yahuu , dikkat et kendine canım :KK25:

misafirlerden demek görünmüyorsun :KK51:
sen daha önce nerdeydinki :KK64: taşınma zamanını hatırlar gibiyim ama emin de değilim
ne zmn izne çıkıcaksın ? misafirlerde yormasın seni yahuu , dikkat et kendine canım :KK25:
evet cnm sağol, rusyadaydık. ekimin son haftası, yani 32. hafta kontrolünü geçersem 37. haftaya kadar çalışabilir raporu verecek dr, o süre zarfında ben pes edene kadar devam. :KK51: sende var mı yenilik?

evet cnm sağol, rusyadaydık. ekimin son haftası, yani 32. hafta kontrolünü geçersem 37. haftaya kadar çalışabilir raporu verecek dr, o süre zarfında ben pes edene kadar devam. :KK51: sende var mı yenilik?

hımm rusya mı:KK57: buz gibi memleketten geldin demek ohhh iyi yapmışşsın
sana istanbulun kışıda kış gelmiyordur bu durumda dimi:KK48:
bende yenilik yok canım reglimi bekliyorum işte aşılama için :KK51:

Merhaba ben yeni basladim küre. Yalniz zor içiyorum. Siz nasil içiyorsunuz?

ilk gün baya ılıtıp içmiştim, daha doğrusu içmekte baya zorlandım ilk gün.. sonra sıcak içmeye başladım, tadına alıştım sanırım sıcak olunca.. forumda limon sıkanlar falan okudum ama ne kadar uygun olur öyle bilmiyorum :) sıcakken içmenizi öneririm :)

ilk gün baya ılıtıp içmiştim, daha doğrusu içmekte baya zorlandım ilk gün.. sonra sıcak içmeye başladım, tadına alıştım sanırım sıcak olunca.. forumda limon sıkanlar falan okudum ama ne kadar uygun olur öyle bilmiyorum :) sıcakken içmenizi öneririm :)

Ben de sicak denedim ama midem bulandi biraz. Aksam bir daha yapacagim bakalim. Tesekkurler. :)

Merhaba ben yeni basladim küre. Yalniz zor içiyorum. Siz nasil içiyorsunuz?

ben soğan yemem mesela bide suyunu içmek bana okdr zor gelmiştiki
sana tavsiyem sıcak iç ve burnunu tıkayarak iç
bittikten sonra da bi süre burnun tıkalı kalsın
agzına naneli yada meyveli bi şeker at şekerbitince koku tat kalmıo zaten :KK66:
ben soğandan sonra yediğim o şekeri şimdi yiyemiyorum
direk kürün tadı geliyo sanki midem bulanıo hala:KK53:

limon sıkılmamalı :stop:

Ben de sicak denedim ama midem bulandi biraz. Aksam bir daha yapacagim bakalim. Tesekkurler. :)

şifan olsun inşallah,

ben soğan yemem mesela bide suyunu içmek bana okdr zor gelmiştiki
sana tavsiyem sıcak iç ve burnunu tıkayarak iç
bittikten sonra da bi süre burnun tıkalı kalsın
agzına naneli yada meyveli bi şeker at şekerbitince koku tat kalmıo zaten :KK66:
ben soğandan sonra yediğim o şekeri şimdi yiyemiyorum
direk kürün tadı geliyo sanki midem bulanıo hala:KK53:

limon sıkılmamalı :stop:

şifan olsun inşallah,

Aa oyle mi bugun deneyeyim. Dun gece icmedim. Midem almiyor sanki. Bu yöntemi bir deneyeyim. Cok tesekkurler. :)

26 ekim gibi :KK51: modum düşük bu aralar kış geldi diye mi nedir içim daralıyor sanki :KK14:
tedaviye başlarsam bi umut dolar içime belki
bende sabırsızlıkla bekliyorum canım
hayırlısı olsun güzel haberlerle karşıla yeni yılı inşallah kuzucuğum, dualarımdasınız her zaman asyam ve sen :KK68:

hayırlısı olsun güzel haberlerle karşıla yeni yılı inşallah kuzucuğum, dualarımdasınız her zaman asyam ve sen :KK68:

sağol canım benim hepimizin dileği aynı ama işte olmayınca olmuyor
yüce Rabbim inşallah ol der ve oluverir bu sefer
hiç anne olamıcakmışım hissine bu aralar fazla kapılıyorum
sanırım artık tedavi vakti geldi çattı tamda zamanı hatta :KK53:

sağol canım benim hepimizin dileği aynı ama işte olmayınca olmuyor
yüce Rabbim inşallah ol der ve oluverir bu sefer
hiç anne olamıcakmışım hissine bu aralar fazla kapılıyorum
sanırım artık tedavi vakti geldi çattı tamda zamanı hatta :KK53:
şimdi ben de öyle düşündüm :KK48: hareket bizden bereket Allah'tan kuzucuğum ümidini yitirme, olacak. ümidini kesenler mahrum olurlar.
Geçen gün arkadaşlar hatırlattı 7 ay öncesini de bana... nasıl dibe vurduğumu, çaresizce kendime iğneler yaptğım günleri, ruh gibi dolandığımı, nasıl üzüldüğümü.. şükürler olsun bugünüme, Allah dileyen herkese versin inşallah, çünkü bunun başka türlü telafisi yok.

şimdi ben de öyle düşündüm :KK48: hareket bizden bereket Allah'tan kuzucuğum ümidini yitirme, olacak. ümidini kesenler mahrum olurlar.
Geçen gün arkadaşlar hatırlattı 7 ay öncesini de bana... nasıl dibe vurduğumu, çaresizce kendime iğneler yaptğım günleri, ruh gibi dolandığımı, nasıl üzüldüğümü.. şükürler olsun bugünüme, Allah dileyen herkese versin inşallah, çünkü bunun başka türlü telafisi yok.

yrn bi doktoruma gideceğim işte regl olunca geleceğimi bildireceğim hem
bide smear yaptırmamıştım epeydir onuda halledeyim diyorum
4 kasımda da genetik sonuçlarımız çıkacaktı ama ben o sırada tedaviye başlamalımıyım yoksa
sonuçlar çıktıktan sonraki zamanda mı gitmeliyim bunuda netleştiricem doktorumla

Rabbim büyük canım umudumu kaybetmek değilde daha çok bi anlık bunalım depresyon diyelim biz ona ozaman
yoksa umudum hep var aslında ,olmasa bu tedavilere falan vakit ayırmazdım sanırım
umarım benimde bugünlerimi unutturacak güzel günlerim vardır yaşanacak

X