sogan kürü kullananlar

ayyy canım yaaa inan gözlerim doldu okurken :KK43: çok güzel anlatmışsın yaşadıklarını. bende aynı hayal kırıklıklarını yaşıyorum şimdi. bebek reklamlarını bile izleyemiyorum artık :KK43: dokunsalar ağlayacak moddayım. 5 ay belki erken bi süre ama insan umutlanınca o 5 ay bir önür gibi geliyo insana. demekki aynı şeyleri yaşayan sadece ben değilmişim. insan sanıyoki dünyanın en ağır yükünü ben taşıyorum. benim yaş da 29 onun stresi de var tabi. neyse bende burdayım artık. desteklerinizi dualarınızı esirgemeyin benden de :) tabiki bende sizlerden esirgemiycem inşallah. rabbim olmayanlara versin. olanların da evlatlarına sağlık sıhhat uzun ömür versin inşallah. hep birlikte aşalım bu sıkıntılı stresli günleri :)
Evet tabii ki yalnız değilsin. Biz şanslılardan olamadık malesef. Aşkla evlendiğimiz adamla aşk çocuğu yapamadık öyle. Burada birisi demişti, "Millet sevişerek çocuk yapar, biz laboratuvardan alıyoruz" diye. O söz uzun müddet aklıma takıldı, ne kadar yerinde bir tespitti ve ne çok şey anlatıyordu aslında. Evet, belki laboratuvardan elimizle taşıyıp getirdik hastane gibi bir yerde nasip etti bize Allah ama söylenecek tek söz "Şükürler olsun bugünümüze." Umarım senin tedaviye ihtiyacın kalmaz, hiç tanışmazsın o tür şeylerle. Hakkında hayırlısı olsun.

ay inşallah kuzucum inşallah :KK68::KK68:sayılı gün çabuk geçer.
evet dokununca ağrıyor bnm de öyle kendiliğinden değil. ve evet sağda. solda yok. başka tesadüf eden bişeyimiz var mı acaba :KK49:

hihiihhiihi :KK48: 14 mart 14 haziran :KK8:ikimizinde perşembe aşılaması :KK8:
bezeler aynı tarafta:KK8: eeee daha ne olsunnnn kıgızzzz:rolleyes:
şuan grip gibiyim sanki:KK51:
burnumu çekince hafiften tıkanıklık var :KK53: ne dersin ??
buda hamilelik belirtisi olabilirmi:KK70:
yok ya pencere açık üşüdüm herhalde dışarsı esiyoo püfür püfür :KK70:
folikkkkkkkkk son günler geçmiyo sanki yaaaaa :mad:
eşime diyorum salı mı gitsem sence diyo hayır perşembe gideceksin diye kızıyor:KK67:

hihiihhiihi :KK48: 14 mart 14 haziran :KK8:ikimizinde perşembe aşılaması :KK8:
bezeler aynı tarafta:KK8: eeee daha ne olsunnnn kıgızzzz:rolleyes:
şuan grip gibiyim sanki:KK51:
burnumu çekince hafiften tıkanıklık var :KK53: ne dersin ??
buda hamilelik belirtisi olabilirmi:KK70:
yok ya pencere açık üşüdüm herhalde dışarsı esiyoo püfür püfür :KK70:
folikkkkkkkkk son günler geçmiyo sanki yaaaaa :mad:
eşime diyorum salı mı gitsem sence diyo hayır perşembe gideceksin diye kızıyor:KK67:
hahhah ilahi :KK70:evet perşembeden önce gitmek yok :KK20:

canım benim bu lekelenme ile ilgili hiçbi bilgim yok inan ki
umarım herşey yolundadır sogan kürün işe yaradıgı için böyle oluyordur
kaçıncı gün kürde ?
CAnim tam 7. gün bugün. Yine kanama geldi sabah. Anlamadım bu isi. Bu ara tayinlerden dolayi stresliyim ondan mi acaba. Inşallah biter artık. Cok sinir bozucu bi durum :KK62:

Evet tabii ki yalnız değilsin. Biz şanslılardan olamadık malesef. Aşkla evlendiğimiz adamla aşk çocuğu yapamadık öyle. Burada birisi demişti, "Millet sevişerek çocuk yapar, biz laboratuvardan alıyoruz" diye. O söz uzun müddet aklıma takıldı, ne kadar yerinde bir tespitti ve ne çok şey anlatıyordu aslında. Evet, belki laboratuvardan elimizle taşıyıp getirdik hastane gibi bir yerde nasip etti bize Allah ama söylenecek tek söz "Şükürler olsun bugünümüze." Umarım senin tedaviye ihtiyacın kalmaz, hiç tanışmazsın o tür şeylerle. Hakkında hayırlısı olsun.
Inşallah canim. Ama.ben laboratuvardan bile almaya razıyım. Yetiştirme yurduna da gidebilirim yani :KK43: rabbim herkese annelik duygusunu tattirsin. Hicbir yavruyu da annesiz bırakmasın. Neyse artik iki arkadaşım destekcim var burda yaşasın :)

1 gün mü kaldı ne :rolleyes: ben de ölüyorum meraktan! ikimiz için de!:KK68:

evet 1,5 gün diyelim biz ona :rolleyes:
ayy güzel anne paşasını mı özlemiş :anneadayı::nazar::emir_bebek:
güzelce poz versin ozaman yarın inşallah doya doya gör minnakını
bende hayaller kuruyorum test sonucunu öğrendiğim anı düşünüyorum
ya sevinç ya hayal kırıklıgı ama biliyorum ki hayırlısı :KK68:
çatlatma iğnesini 23 haziranda vurulmuştum
ondan 14 15 gün sonra regl olunur diyorlar ama ben progestan jel kullanıyorum ya o yüzden olmayabilirim değil mi
yoksa jel etkilemez mi ? bilgin varmı ?
meraktannnnn çatlıııııııııciiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm
sanki pozitif gibi yaaa ne bileyim içime bi an öyle geliyo:oops:
ama kimseye pozitif gibi diyemedim çünkü kızacaklar diye :oops:
sana diyim sanki bu sefer oldu gbi ne bilim :KK23:

evet 1,5 gün diyelim biz ona :rolleyes:
ayy güzel anne paşasını mı özlemiş :anneadayı::nazar::emir_bebek:
güzelce poz versin ozaman yarın inşallah doya doya gör minnakını
bende hayaller kuruyorum test sonucunu öğrendiğim anı düşünüyorum
ya sevinç ya hayal kırıklıgı ama biliyorum ki hayırlısı :KK68:
çatlatma iğnesini 23 haziranda vurulmuştum
ondan 14 15 gün sonra regl olunur diyorlar ama ben progestan jel kullanıyorum ya o yüzden olmayabilirim değil mi
yoksa jel etkilemez mi ? bilgin varmı ?
meraktannnnn çatlıııııııııciiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm
sanki pozitif gibi yaaa ne bileyim içime bi an öyle geliyo:oops:
ama kimseye pozitif gibi diyemedim çünkü kızacaklar diye :oops:
sana diyim sanki bu sefer oldu gbi ne bilim :KK23:
hayırlısı olsun kuzucum inşallah pozitiftir, dua ettim bugün yine, Allah kabul eder inşallah.
jel mel dinlemez cnm adet evet olur olacaksa. senin 29 günde oluyodu normalde dimi?

hayırlısı olsun kuzucum inşallah pozitiftir, dua ettim bugün yine, Allah kabul eder inşallah.
jel mel dinlemez cnm adet evet olur olacaksa. senin 29 günde oluyodu normalde dimi?

Allah razı olsun
Rabbim sağlıklı sıhhatli bebeğini kucagına almayı nasip etsin sana
ömür boyu musmutlu sağlıklı günleriniz olsun :nazar:

son zamanlarda 27ye düştü yani son 4 5 aydır diyim
o yüzden internette 3 aylık regl tarihini girip hesaplatınca 9 temmuz regl yazıyor
eşime diyorum ne hissediyorsun söyle diyorki bişey demicem ben perşembe öğrencez
ayyy diyorum bi agzından laf alamıyorum banada negatif diye diye pozitifi unutturdun dedim
olsun sen negatif düşün pozitif olursa seviniriz diyip duruyor
birisi de bana pozitif hisediyorum desin istiyorum kimse demiyo:63:
bende telefonuma not yazdım ayın 6sında
dedim ki ben pozitif hissediyorum bu da kayıtlara geçsin ahanda gebeyim diye :))
sonra ben dememiştim ama bakkkk yazmıştım diye gösteririm eşime dedim :))
olmazsada notu imha ederim :KK70:

Allah razı olsun
Rabbim sağlıklı sıhhatli bebeğini kucagına almayı nasip etsin sana
ömür boyu musmutlu sağlıklı günleriniz olsun :nazar:

son zamanlarda 27ye düştü yani son 4 5 aydır diyim
o yüzden internette 3 aylık regl tarihini girip hesaplatınca 9 temmuz regl yazıyor
eşime diyorum ne hissediyorsun söyle diyorki bişey demicem ben perşembe öğrencez
ayyy diyorum bi agzından laf alamıyorum banada negatif diye diye pozitifi unutturdun dedim
olsun sen negatif düşün pozitif olursa seviniriz diyip duruyor
birisi de bana pozitif hisediyorum desin istiyorum kimse demiyo:63:
bende telefonuma not yazdım ayın 6sında
dedim ki ben pozitif hissediyorum bu da kayıtlara geçsin ahanda gebeyim diye :))
sonra ben dememiştim ama bakkkk yazmıştım diye gösteririm eşime dedim :))
olmazsada notu imha ederim :KK70:
hahhah ilahi ya deli kız! :KK70:hesapladım baktım senin aşılama olduğun günü 1 sayarsak bugün 13. günmüş. yani yarın 14. ve perşembe 15. tam gününde gidiyorsun teste. Hakkında hayırlısı olsun. ben bişey hissetmiyorum malesef. :KK43: ama inşallah pozitif olmasını da çok istiyorum çokk! olmaması için bir sebep yok ki :KK16:

hahhah ilahi ya deli kız! :KK70:hesapladım baktım senin aşılama olduğun günü 1 sayarsak bugün 13. günmüş. yani yarın 14. ve perşembe 15. tam gününde gidiyorsun teste. Hakkında hayırlısı olsun. ben bişey hissetmiyorum malesef. :KK43: ama inşallah pozitif olmasını da çok istiyorum çokk! olmaması için bir sebep yok ki :KK16:
:KK70:ee yani gebeyim desem kimse inanmıcak haliyle
o yüzden demiyorum farkettiysen :KK70: sana demiş gibi oldum ama demedim say sen onu
çünkü belim ağrıyor şuan psikolojik midir nedir anlamadım Allah ım ne olur regl bel ağrısı olmasınnnn bu
23 nisan 19 mayıs ( bütün milli bayramlarda regliyim :KK70:) ve 14 haziran son 3 aylık periyot

:KK70:ee yani gebeyim desem kimse inanmıcak haliyle
o yüzden demiyorum farkettiysen :KK70: sana demiş gibi oldum ama demedim say sen onu
çünkü belim ağrıyor şuan psikolojik midir nedir anlamadım Allah ım ne olur regl bel ağrısı olmasınnnn bu
23 nisan 19 mayıs ( bütün milli bayramlarda regliyim :KK70:) ve 14 haziran son 3 aylık periyot
bu sefer de bayrama denk getirme. hiç olmasın hattâ :KK37:

Son düzenleme:
bu seferde bayrama denk getirme. hiç olmasın hatta :KK37:

evet benim bayramım olsun çifte bayram inşallah:21:
sen nasılsın sizin topiğide takip ediyorum baya kalabalıksınız valla çok hoş sohbetleriniz
ben ne annesi olacam olursa :))) mart anası mı:KK70:

evet benim bayramım olsun çifte bayram inşallah:21:
sen nasılsın sizin topiğide takip ediyorum baya kalabalıksınız valla çok hoş sohbetleriniz
ben ne annesi olacam olursa :))) mart anası mı:KK70:
bilmem öyle mi oluyo, dur bakim hmmm evet mart anası! inşallah kuzum ol da ne anası olursa artık bahtına! ben de hep ekim-kasım anası olmak istedim, akrep olsun anası gibi diye ama kısmet işte. şimdi de yaydan çıkmasın diye elimden geleni yapıyom :KK53: evet kalabalık kızlar sağolsun ekşınlı bi sayfa. bi süredir de kızın biri gelip gidip felaket tellalı gibi kendiyle ilgili kötü haberler verip acındırıp üzüp kızdırıp gidiyodu milleti. foyası meydana çıkmış da o muhabbet var sbahtan beri sanırım şöyle bi göz attım ben de.
ay bu arada egunalla çok yakın doğumlarımız, kaç kere etiketledim alıntıladım onu ama nafile, çekemedim dikkatini. yazmıyorum ben de artık :63: kızı olacakmış onun da. darısı başına kuzummm:KK200:

bilmem öyle mi oluyo, dur bakim hmmm evet mart anası! inşallah kuzum ol da ne anası olursa artık bahtına! ben de hep ekim-kasım anası olmak istedim, akrep olsun anası gibi diye ama kısmet işte. şimdi de yaydan çıkmasın diye elimden geleni yapıyom :KK53: evet kalabalık kızlar sağolsun ekşınlı bi sayfa. bi süredir de kızın biri gelip gidip felaket tellalı gibi kendiyle ilgili kötü haberler verip acındırıp üzüp kızdırıp gidiyodu milleti. foyası meydana çıkmış da o muhabbet var sbahtan beri sanırım şöyle bi göz attım ben de.
ay bu arada egunalla çok yakın doğumlarımız, kaç kere etiketledim alıntıladım onu ama nafile, çekemedim dikkatini. yazmıyorum ben de artık :63: kızı olacakmış onun da. darısı başına kuzummm:KK200:

:-)mart anası candır :KK200: ahahahaa hemende kendime pay çıkardım :)
evet ya ben varya o kızın yazısını okuyunca kahroldum resmen
açtım profilini takip ettim neler olmuş neler yaşamış diye mesajlarını okudum tek tek nerdeyse
inan çok üzülmüştüm durumuna
aslında benimde dikkatimi çekti nasıl iş ya yemek tarifi paylaşıyor bu durumda diye
meğer sizin ajan kızlarda farketmiş bende biraz denk geldim sohbetlerine bgn kızmışlar baya
değişişkkkk :KK57: neyse......

E egunal nerdeyse hiç mesaj yazmıyor canım sadece sana cvp vermemzlik yapmıyo yani
bende aynı şekilde hep yazdım hiç cvp alamadım :KK43:
geçenlerde survivor topiğinde denk geldim bi ordan yazıştık
sonra özelden devam ettik durumumdan bahsettim falan
sizin yakın gerçekten tarihleriniz :rolleyes: aralık annelerine de gelmiyor sanırım pek
evet o da kız annesi olacak kısmetse. bende bi kız bi oğlan teyzesi olacam :KK200:

:-)mart anası candır :KK200: ahahahaa hemende kendime pay çıkardım :)
evet ya ben varya o kızın yazısını okuyunca kahroldum resmen
açtım profilini takip ettim neler olmuş neler yaşamış diye mesajlarını okudum tek tek nerdeyse
inan çok üzülmüştüm durumuna
aslında benimde dikkatimi çekti nasıl iş ya yemek tarifi paylaşıyor bu durumda diye
meğer sizin ajan kızlarda farketmiş bende biraz denk geldim sohbetlerine bgn kızmışlar baya
değişişkkkk :KK57: neyse......

E egunal nerdeyse hiç mesaj yazmıyor canım sadece sana cvp vermemzlik yapmıyo yani
bende aynı şekilde hep yazdım hiç cvp alamadım :KK43:
geçenlerde survivor topiğinde denk geldim bi ordan yazıştık
sonra özelden devam ettik durumumdan bahsettim falan
sizin yakın gerçekten tarihleriniz :rolleyes: aralık annelerine de gelmiyor sanırım pek
evet o da kız annesi olacak kısmetse. bende bi kız bi oğlan teyzesi olacam :KK200:
evet tutarsızdı yazdıkları çok da kale almıyodum zaten. sersem.
egunal arada bi aralık annelerinde yazıyor evet 1 hafta var aramızda, sohbet edip çıkıyor ama hiç denk gelmedik, sonradan gördüm hep.
sen de patlat bi velet artık biz de teyze olalım :KK45:ikiz teyzesi oluruz belki kim bilir!:KK28:

X