sogan kürü kullananlar

:) iyi olmana sevindim, şimdi de 4 gözle adet olmayı beklersin sen, insanoğlu işte :KK14:

Aslinda hemen olsun hizimi almisken hemen bi asilama daha yapim derdim ama neyse :)
1ay ara vereyim artik .
Kendimi anlatirken asil.seni unuttum sen ne yaptin foligim minnakin nasilmis

Aslinda hemen olsun hizimi almisken hemen bi asilama daha yapim derdim ama neyse :)
1ay ara vereyim artik .
Kendimi anlatirken asil.seni unuttum sen ne yaptin foligim minnakin nasilmis
iğnenin etkisinin sürdüğünü de düşünecek olursak dinlenerek yapmak daha iyi gibi geliyor bana, ben üst üste yapınca pco oldu overler biliyosun tepki verdi vücut. müsait de olmıycaksan zorlama dinlen bence yorma vücudunu hem psikolojik olarak da.
çok iyi çıktı cnm her şey şükürler olsun gelişimi, organları, boyu posu, hareketleri olması gerektiği gibi. içimde tepik atan bişey var ama hala hissedemiyorum :KK53: dr 2 haftaya kalmaz hissedersin dedi. darısı başına inşallah. adet gününü değil muayene gününü saydığın günler yakındır inşallah :KK68:

iğnenin etkisinin sürdüğünü de düşünecek olursak dinlenerek yapmak daha iyi gibi geliyor bana, ben üst üste yapınca pco oldu overler biliyosun tepki verdi vücut. müsait de olmıycaksan zorlama dinlen bence yorma vücudunu hem psikolojik olarak da.
çok iyi çıktı cnm her şey şükürler olsun gelişimi, organları, boyu posu, hareketleri olması gerektiği gibi. içimde tepik atan bişey var ama hala hissedemiyorum :KK53: dr 2 haftaya kalmaz hissedersin dedi. darısı başına inşallah. adet gününü değil muayene gününü saydığın günler yakındır inşallah :KK68:

aynen canım zamanda kısıtlı zaten sıkıştırmaya gerek yok eylülde denerim nasipse
oyhh:emir_bebek: Maşallah Suphanallah:nazar::nazar::nazar::nazar:
ee artık hissedersin ozaman madem tepik atıyor :rolleyes:
inşallah foliğim :KK68:

Simdi lavobada biraz kirmizilik geldi bile
Devami yarin gelir artik
Ohhh bu krizide atlattim :)
benim kanama geçti canım :) inatla devam ettim küre. bakalım bat 18 temmuz. pek umudum yok. tam yumurtlama günlerinde kanama çıktı. bende test almıcam bu ay nasıl olsa gelecek :) senin ilk aşılama mı canım?

aynen canım zamanda kısıtlı zaten sıkıştırmaya gerek yok eylülde denerim nasipse
oyhh:emir_bebek: Maşallah Suphanallah:nazar::nazar::nazar::nazar:
ee artık hissedersin ozaman madem tepik atıyor :rolleyes:
inşallah foliğim :KK68:

Simdi lavobada biraz kirmizilik geldi bile
Devami yarin gelir artik
Ohhh bu krizide atlattim :)
iyi bari gözün aydın cnm, Allah büyük, güzel günler yakındır inşallah!
evet tepik atıyor, hem de bildiğin iki ayağıyla birden aynı anda çifte atar gibi sıpa! :KK53: taktik verdi dr hissedebilmem için bakalım :KK68: bu arada serçemin hesabında yine sorun olmuş heralde ağustos annelerinden sonra giremedim daha diyo. selamı var sana çok. sana dua ediyormuş ve ismini söyleyecekmiş doğumda. başka ihtiyacı olan varsa isim versin diyo ve sizin de isminizi istiyo. sizden de kolay doğum için dua bekliyo çünkü ilk doğumu çok zor geçtiği için çok korkuyo şu anda. bu ay sonundaymış doğumu kısmetse. :anneadayı:

iyi bari gözün aydın cnm, Allah büyük, güzel günler yakındır inşallah!
evet tepik atıyor, hem de bildiğin iki ayağıyla birden aynı anda çifte atar gibi sıpa! :KK53: taktik verdi dr hissedebilmem için bakalım :KK68: bu arada serçemin hesabında yine sorun olmuş heralde ağustos annelerinden sonra giremedim daha diyo. selamı var sana çok. sana dua ediyormuş ve ismini söyleyecekmiş doğumda. başka ihtiyacı olan varsa isim versin diyo ve sizin de isminizi istiyo. sizden de kolay doğum için dua bekliyo çünkü ilk doğumu çok zor geçtiği için çok korkuyo şu anda. bu ay sonundaymış doğumu kısmetse. :anneadayı:

tamda zamanında regl oldum dediydim sana 10 temmuz diye bgn kırmızılar geldi:KK53:
inşallah yakındır foliğim :KK19: reglim bitsin yeniden 41 meryem suresine başlayacagım
taktik mi verdi ?* aaaa napcakmışsın ki :KK57:

sercemime sende çok selam söyle Allah ım kolay dogumlar nasip etsin
kızçesinide alsın kucagına sağlıkla :nazar:

dua ettiği içinde Allah bin kere razı olsun

benim kanama geçti canım :) inatla devam ettim küre. bakalım bat 18 temmuz. pek umudum yok. tam yumurtlama günlerinde kanama çıktı. bende test almıcam bu ay nasıl olsa gelecek :) senin ilk aşılama mı canım?

evet canım ilk aşılamamdı ama olmadı nasip değişmiş
eylülde 2. için yeniden deneyeceğim o da olmasa tüp bebek :KK55:

tamda zamanında regl oldum dediydim sana 10 temmuz diye bgn kırmızılar geldi:KK53:
inşallah yakındır foliğim :KK19: reglim bitsin yeniden 41 meryem suresine başlayacagım
taktik mi verdi ?* aaaa napcakmışsın ki :KK57:

sercemime sende çok selam söyle Allah ım kolay dogumlar nasip etsin
kızçesinide alsın kucagına sağlıkla :nazar:

dua ettiği içinde Allah bin kere razı olsun
iki parmağımla dürtçekmişim bikaç kez oraya sağdan soldan, sonra bekliycekmişim, o tepki verirmiş :KK9:

HERKESİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN folik folik nehirim24 nehirim24
"Yüce Rabbim bizlere sana kul, peygamberimize ümmet olacak ,
annesine babasına vatanına hayırlı saygılı sevgili evlat olacak,
anne baba kardeş sevgisi olan,
kaderi güzel yazılı, bahtı güzel yazılı,
huyu güzel,kendi güzel,yüzü güzel,iyi ahlaklı,terbiyeli,vefalı,merhametli
eli ayagı düzgün hiçbir azası eksik olmayan,
aklı yerinde,uzun ömürlü evlatlar ver Ya RABBİM...
analı babalı büyütmeyi nasip et Ya RABBİM...
huzurla, berektle, mutlulukla,sağlıkla,sevgiyle,büyütmeyi nasip et Ya RABBİM....
bizim için hayırlısıyla hayırlı zamanda ver Ya RABBİM...
Sen duaları kabul edensin, yoktan var edensin Dualarımızı kabul et Allah ım...
bizi de hayırlısıyla anne baba vasfına layık eyle Rabbim
İsteyen nerde kim varsa hasretlerini dindir Allah ım AMİN"

huzurla, berektle, mutlulukla,sağlıkla,sevgiyle,büyütmeyi nasip et Ya RABBİM....
aminnn aminnn aminnn :KK74:

Canim benim cok güzel yazmışsın duayi. Binlerce kez aminnnnn. Allahım bekletmesin artik bizi ve bizim gibi bekleyen herkesi inşallah bu gecenin hürmetine.

merhaba kızlar bende aranıza yeni katılanlardanım yaklaşık 1 senedir çocuk istememize rağmen olmuyor hsg çekildim tüplerde sıkıntı yok serephone kullandım ardından pregnly çatlatma iğnesi vuruldm ancak yumurtam çatlamamış ve kiste dönüşmüş doktor doğum kontrol hapı vermeyecem bu ay ara vereceğiz bir sonraki ay gel dedi ancak bu kist kendi kendine atar mı yoksa bu soğan kürünü mü uygulasam :S

canım gerçekten zor bi süreç zor bi sınavdan geçiyoruz
bu mübarek gecenin hürmetine bol bol dua edelim inşallah Rabbim dualarımızı kabul eder
bizde yarn kan vericez eşimle genetik testleri yaptırcaz ve pıhtılaşma falan onlar bakılacak
inşallah sonuçlar da temiz çıkar
demek öyle :KK16:

evet canım sonuçlar ztn eylül ekim gibi çıkar dedi iyi olur elimde bulunsun dedim
sen napıyorsun bakalım
minnakınla bayram geçireceksinnnnn :nazar::emir_bebek::anneadayı::KK200:
anladım cnm, güzel haberler gelir inşallah. iyiyim ben de sağol. evet ilk bayram Allahın izniyle, darısı başına cnm ... bayramın kutlu olsun senin de:KK19:

arkadaslar 7 gundur sogan kurunu uyguluyorum pazar gunu yumurtlama gunum ama gögüslerim şişti adet dönemındekı gıbı acımaya basladı .bu normal mi??? oluyomu böyle

X