sogan kürü kullananlar

merhaba nehirim, ilk defa duyuyorum böyle bir etki. umarım kötü bir şey yoktur. ilk kez duyduğum için ne olabileceği hakkında bi fikrim de yok açıkçası.
Başka topiklerde de okudum ama tarihleri eski.belki bu topikte vardir kanama yaşayan diye sormak istedim. Bebek istedikce aksilik çıkıyo. Esimde sperm düşük bende bu ara kanamalar. Yoruldum artik

Başka topiklerde de okudum ama tarihleri eski.belki bu topikte vardir kanama yaşayan diye sormak istedim. Bebek istedikce aksilik çıkıyo. Esimde sperm düşük bende bu ara kanamalar. Yoruldum artik
uzun zamandır bu topikteyiz biz. yoğun akıntı yaşayan arkadaşlar olmuştu ya da erken adet olan ama ara kanama olduğunu hatırlamıyorum. tabii ben kaçırmış da olabilirim, seni yanıltmak istemem. inan bi bilgim yok malesef yardımcı olamıyorum. için rahat etmiyorsa bırak kürü cnm. sonra tekrar denersin.

hıhhh bebekten o bebekten ama yakında kıyafetlerime sıgımazsam göbekten göbekten diyeceğim o ayrı
valla şaka bi yana mantıklı dedin foliğim bu kısım benim hiç aklıma gelmediydi
evet evet sıkıntıdan kesin kesinnnn.... aynen ya canım çok sıkıldı yahu
eşim de bu hafta geç geliyo akşam dışarıda çıkamıyoruz
dedim bgn bişeyler yapalım gidelim hava alayım azcık pofff
aşılamadan beri çıktıgım tek yer 100mt ilerdeki market oldu

Neyse canım devam edeyim. Zaten bu kanamaya bebek de olmaz bu ay. Gitti 1 ay daha. Sogan kürü de bitsin. Birakicam artık herseyi. Cok yıprandim bu süreçte. Olacağı varsa olur napim

folikkk senin sat 14martmış ya benimde 14 haziran kığızzz
bu 14ün bi uğuru olurmu ki acep :)) psikolojim bozulduu neye sarcağımı şaştım
kendime nerden bi gebelik belirtisi bulsam diye düşünüyorum
düşünüyorum ama bulamıyorum

sana güzel bi meşgale lazım ama biz arayıp dururken test günü gelip çattı zaten neredeyse. bi de artizlik yapmıyo muydun sen geçen gün "ne belirti arıcam ya hayret bişi, biz daha önce geçtik o yolların ustasıyız" falan..

Neyse canım devam edeyim. Zaten bu kanamaya bebek de olmaz bu ay. Gitti 1 ay daha. Sogan kürü de bitsin. Birakicam artık herseyi. Cok yıprandim bu süreçte. Olacağı varsa olur napim
sen bilirsin nehirim, ne zamandır bebek düşünüyosunuz? ne kadarlık evlisiniz? hiç gebe kalmadın mı? hangi şehirdesin?

sen bilirsin nehirim, ne zamandır bebek düşünüyosunuz? ne kadarlık evlisiniz? hiç gebe kalmadın mı? hangi şehirdesin?
canım eylülde 4 yıl olacak evleneli. 5 aydır düşünüyoruz. hiç gebelik yaşamadım. eşimde sperm hareket sorunu var. onun için keçiboynuzu kürü yapıyoruz. bende soğan kürü yapayım dedim. ama istedikçe işte aksilikler çıkıyo.

kaç yaşındasın peki? 3,5 yıl korunduğunuza göre genç sanırım yaşlarınız? keçi boynuzu yapmakla çoook iyi ediyosun. aynen uygula onu hocanın tarif ettiği gibi. daha yeni başlamışsınız gerçi uğraşmaya, ama inşallah çok da yıpranmadan kavuşursunuz yavrunuza.

Folik cnm cinsiyeti oğrendinmi

My bayby cnm kaç gün kaldı test yapmana 14temmuzmu ??

Yok canım 29 yaşındayım. sağlık sorunlarım vardı onun için korunmak zorundaydım. inşallah rabbim tez zamanda versin herkese. beklemek çok zormuş sizin de hayırlı olsun. inşallah sağ salim kucağınıza alırsınız bebişinizi. darısı tüm bekleyenelere

Evet bendim o :)ama o benden eser yok artik. Ben normalde olsa kendime ugras bulurum supururum silerim yikar utulerim fazla isde yapmiom suan hepten bunaldim.valla oyle olacak sanirim zaman gecmio derken zaman gelip catacak :) az kaldi az. Pek havalandiydim belirti aramicam diye suan araniyorum ama bulamiyorum :)))))

Canim persembe nasip olursa guzel haberlerle gelirim insallah.mubarek ramazan ayinda kalktim tedavi oldum Allah im ol demistir insallah ve olmustur. Sen nasilsin canim :)
Ay cnm inş ,hadi hayırlısı bakalım :)bende iyiyim ,iftarlr davetler sıcak hava ve göbeğim :)uğraşıyorum işte

Ay cnm inş ,hadi hayırlısı bakalım :)bende iyiyim ,iftarlr davetler sıcak hava ve göbeğim :)uğraşıyorum işte
Buralar pufur pufur valla dicem ama suan ne kdr pufur olsada sana sicak basmaai olur haliyle. Cok yorma kendini iftara alacam diye dikkat et canim

Pek umudum yok aslina bakarsan ama iste insan yiede acaba demekten kendini alikoyamiyor.

Canim stres yapma stres vucudumuzu cok etkiliyor alt ust ediyor adeta.relax olmaya calis daha yeni dniyormussunz umarim fazla ugrastirmadan gelir melegin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…