sogan kürü kullananlar

izledimmmm :KK28:

belim ağrıyor yahu çok uzandıgım için mi yoksa aşılamadan mı bilemedim bi o rahatsız ediyor dediydim bide:KK14:
cnm yaa çok geziyoz biz malum ramazan :KK16: girip yazamadım dün doğru dürüst. sorry baby :KK23:
aşılamadandır cnm ne alakası var bilmiyorum ama çoğu kişide oluyor bu, bende olmuştu her seferinde.

cnm yaa çok geziyoz biz malum ramazan :KK16: girip yazamadım dün doğru dürüst. sorry baby :KK23:
aşılamadandır cnm ne alakası var bilmiyorum ama çoğu kişide oluyor bu, bende olmuştu her seferinde.

affettim baby:KK8: no problem :)
ohhh ne güzel ramazan dediğin öyle olur zaten
bgn bel ağrım yok denecek kdr zaten neyseki geçti :KK33:

evet evet adete kadar sürmüyo öyle zaten, ilk günler sadece. ne seyrettin bakalım dün?

survivor :) izlicek film bulamadım
nerdeyse her filmi izlemişiz yaa:KK47:
dizi başlasam ii onda tavsiyen varmı ?
izlediğim diziler game of thrones, the walking dead, breaking bad, penny dreadful
how ı met your mother a mı başlasam diyorum fikrin varmı ? hem komikmiş ya :KK53:

survivor :) izlicek film bulamadım
nerdeyse her filmi izlemişiz yaa:KK47:
dizi başlasam ii onda tavsiyen varmı ?
izlediğim diziler game of thrones, the walking dead, breaking bad, penny dreadful
how ı met your mother a mı başlasam diyorum fikrin varmı ? hem komikmiş ya :KK53:
onu sadece birkaç bölüm izlemiştim ve gerçekten komik evet :KK45:ama 2 yıldır hiç tv izlemiyorum desem yeridir. ne dizi ne yarışma ne başka bişey :KK8:film istersek ya sinemaya gidiyoruz ya evde bişey bulup izliyoruz işte o ka!

onu sadece birkaç bölüm izlemiştim ve gerçekten komik evet :KK45:ama 2 yıldır hiç tv izlemiyorum desem yeridir. ne dizi ne yarışma ne başka bişey :KK8:film istersek ya sinemaya gidiyoruz ya evde bişey bulup izliyoruz işte o ka!

benimde ihtiyacım olan zaten gülmek değil mi :KK70: başlayım en iyisimi
bizde çok film izliyoruz hani izlemediğimiz filmler var tabi ama onlarda yorumları hep berbat yazanlar ve ımdb puanı baya düşük olanlar gerisini afeetmiyoruz :KK59:
çalışınca pek izlenmiyor bende çalıştıgım dönemde dünyadan bi haberdim
neyseki şimdi internet yaygın haberlerde tlf içinde dünya gündemide olan biten herşey tlf da
tv ye pek gerek yok :KK39: sen nasılsın bakalım böbrek agrın ne durumda?

benimde ihtiyacım olan zaten gülmek değil mi :KK70: başlayım en iyisimi
bizde çok film izliyoruz hani izlemediğimiz filmler var tabi ama onlarda yorumları hep berbat yazanlar ve ımdb puanı baya düşük olanlar gerisini afeetmiyoruz :KK59:
çalışınca pek izlenmiyor bende çalıştıgım dönemde dünyadan bi haberdim
neyseki şimdi internet yaygın haberlerde tlf içinde dünya gündemide olan biten herşey tlf da
tv ye pek gerek yok :KK39: sen nasılsın bakalım böbrek agrın ne durumda?
cnm aksiyon seviyorsanız -biz bayılıyoruz- (ama favorim her zaman korku) bi sayfa açıldı geçen gün burda, güzel öneriler vardı. dur linki bulup paylaşayım senle bekle

cnm aksiyon seviyorsanız -biz bayılıyoruz- (ama favorim her zaman korku) bi sayfa açıldı geçen gün burda, güzel öneriler vardı. dur linki bulup paylaşayım senle bekle

romantik pek izlemiyoruz sadece genelde ben merak ettiklerimi kendim izliyorum :)
gerilim korku bilimkurgu fantastik :KK28:
gone girl izlemiştim en son :KK64: o da güzeldi

Allah kabul etsin cnm. naber napıyosun?
.
Amin canım sağol 41 meryem suresini test günüme kdr bitireyim istiyorum
bide bi topik buldum orda da tesbih çekiyorlarmış katılayım dedim ama 7 gün varmış yeni liste için
HZ. İBRAHİM'İN DUASI;
'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN ''
"EY RABBİM BANA SALİH OLANLARDAN BİR ÇOCUK İHSAN ET

bende kendim çekmeye başladım bugünden itibaren

dünde 2 film devirdim :) biri N.H. 10 biride sen sen değilsin
ikisinide sevdim biri dramdı biride gerilimliydi sayılır

sen napıyorsun bakalım ? kontrolün ne zaman ? minnakı görmeye ne zmn gitcceksiniz:nazar: ?

.
Amin canım sağol 41 meryem suresini test günüme kdr bitireyim istiyorum
bide bi topik buldum orda da tesbih çekiyorlarmış katılayım dedim ama 7 gün varmış yeni liste için
HZ. İBRAHİM'İN DUASI;
'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN ''
"EY RABBİM BANA SALİH OLANLARDAN BİR ÇOCUK İHSAN ET

bende kendim çekmeye başladım bugünden itibaren

dünde 2 film devirdim :) biri N.H. 10 biride sen sen değilsin
ikisinide sevdim biri dramdı biride gerilimliydi sayılır

sen napıyorsun bakalım ? kontrolün ne zaman ? minnakı görmeye ne zmn gitcceksiniz:nazar: ?
sen bana en ekşınından bi film önersene bakim şimdi izlicem.
Allah kabul etsin kuzum. bitiremicek olursan söyle ben devam ederim. inşallah rabbim adet olmamayı ve 41'e tamamlamayı nasip etsin :KK68:
Kontrol 9 temmuz cağızım, böbreklerim o haftaki şiddetli ağrıları düşününce şu anda süper diyebilirim. doktorun ve kulüpte kızların önerdiği gibi bol bol su içmeye gayret ediyorum. içmezsem belli ediyo hemen zaten. şimdilik durum bu...:KK52:

sen bana en ekşınından bi film önersene bakim şimdi izlicem.
Allah kabul etsin kuzum. bitiremicek olursan söyle ben devam ederim. inşallah rabbim adet olmamayı ve 41'e tamamlamayı nasip etsin :KK68:
Kontrol 9 temmuz cağızım, böbreklerim o haftaki şiddetli ağrıları düşününce şu anda süper diyebilirim. doktorun ve kulüpte kızların önerdiği gibi bol bol su içmeye gayret ediyorum. içmezsem belli ediyo hemen zaten. şimdilik durum bu...:KK52:

sağol canım benimm ama duanın hepsini kendim okucam bu sefer öyle niyet ettim
normalde regl olunca anneme ffalan da veriyordum ama bu sefer hepsini ben okumak istiyorum
9 temmuz sen kontrole gidicen 10 temmuz ben teste :KK55:
biliyorum su içmek istemiyorken içmeye zorlamakda berbat bişi
ne olcak su dersin ama o bile mide bulandırabiliyor :KK30:
napacaksın kendi sağlıgın için içeceksin mecbur artık

filme gelince ben şimdi unutulmaz aşk filmini izlicem kendim
ama akşam eşimlede mad max fury road izlicez :rolleyes:
aklıma film gelmiyo :KK64::KK64: dur biraz araştırma yapmam lazım

dakika farkıyla kaçırdım ya la :KK33:

napimmm bekledim bekledim gelmeyince kaçtım bende film izlemeye
bi film izledim ama sevmedim baydıııııı :KK14:

sağol canım benimm ama duanın hepsini kendim okucam bu sefer öyle niyet ettim
normalde regl olunca anneme ffalan da veriyordum ama bu sefer hepsini ben okumak istiyorum
9 temmuz sen kontrole gidicen 10 temmuz ben teste :KK55:
biliyorum su içmek istemiyorken içmeye zorlamakda berbat bişi
ne olcak su dersin ama o bile mide bulandırabiliyor :KK30:
napacaksın kendi sağlıgın için içeceksin mecbur artık

filme gelince ben şimdi unutulmaz aşk filmini izlicem kendim
ama akşam eşimlede mad max fury road izlicez :rolleyes:
aklıma film gelmiyo :KK64::KK64: dur biraz araştırma yapmam lazım

napimmm bekledim bekledim gelmeyince kaçtım bende film izlemeye
bi film izledim ama sevmedim baydıııııı :KK14:
evet arka arkaya güzel haberleri vermeyi nasip etsin rabbim.. fury road ne dizi mi?

evet arka arkaya güzel haberleri vermeyi nasip etsin rabbim.. fury road ne dizi mi?

yok kuzum film hatta 2015 filmi ama nete düşmüş bile
mad max:fury road filmin ismi tam bu Hoppa
izlemeni tavsiye ederim bende henüz izlemedim ama beklediğim filmdi :cool:

kuzucuğuuum, sen evlilik çizelgeni mi kaldırdın burdan? evlilik tarihiniz neydi sizin? hayat nasıl? bugün neler yaptın bakem?

X