sogan kürü kullananlar

ayy hadi inşallah cnm, yapabilirsen o anda sadece ve sadece kendini, bacaklarını, kasıklarını, karnını 5 saniye rahat bırak LÜTFEN sadece o anda süpermenleri tüm nezaketin ve cool'luğunla kabul sadece 5 saniye. LÜTFEN unutma LÜTFEN!

folikkkkkkkkkkkk oldum aşılamamıııııııııııııı hmen süreci anlatıyorum
şimdi sabah gittik işte eşim tahlil verdi tahlil hazırlanırken bana sıkışık olmam gerektiğği sölendi
su içmeye başladım sonra katateri aldık medicalden gittik odaya
ama biraz fazla sıkışmışım sanırım yürümeye korkar hale gelmiştim
saat tam 10:30da aşılmam oldu dr güzel oldu herşey yolunda inşallah hayırlısı olur dedi gitti
hemşire dediğin gibi yatar pozisyona aldıı koltugu 20dk dinlendim
başka hasta girecekti o nedenle daha uzun kalamadım

hiçç kasma olmadı kendimi bi tek sıkışık olmam beni huzursuz etti okdr
20 dk dinlendikten sonra ıkınmadan kalkmaya çalıştım
wc gittim eve kdr dayanmam mümkün değildi çünkü
crinone jel yazdı banada progestan vermedi
yrndan itibaren jele başlayacagım
eve gelince yeniden wc gittim bu sefer peçeteye o şeffaf uzayan akıntı geldi baya yogun koktum geri akmış falan diye
ama o o değildir herhalde sende de olmuşmuydu
az önce wc gittim yine aynı şekilde akıntı ama bu sefer içinde kahverengi diyemiceğim kdr açık renkli saydamlıklar vardı

veeeeeeeeeeeee sağ tarafım daha yogun sancımakta sol taraffım daha az
aşılama sonrasından beri sağ tarafımda daha yogun hissediyorum
dr aşılama öncesi son bi muayene yapmadı onuda anlamadım yani
bi son duruma bakaydı iyiydi
demiştin ya yumi ne taraftaysa o tarafa kaykıl
2 tane olan yumurtanın tarafını unuttum için normal düz yattım artık
ben son bi muayene olur sanmıştım son durum kaç mm ile aşılama yaptıgını not eder sanmıştım
bide eşimin tahlilini de bişey demediler yıkama sonucu şu kdr falan diye
işte böyleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
biraz uzun yazdım kusura bakmıcen artık
Rabbim nasip ettyse olur zaten bakalım kısmet diyorum 2 3 gün dinlenerek geçireceğim
sonra da hareketlenirim yavaş yavaş

eeee yorum yok mu yaaa
Cnmmmmmmmmmm evdeyim şimdi Hayırlı olsun. İnşallah 14 gün sonra olumlu sonuç alırız burada senden. Her şey yolunda. Geriye beklemek kaldı, umarım zamanı gelmiştir. Umarım rahmine düşmek için bekleyen bir melek vardır. Umarım Allah dualarımızı kabul eder.
Aşılamadan önce son kontrol yapılmıyor maalesef. Neden sıkışık olmanı istedikleri konusunda bi fikrim de yok. Yani daha doğrusu şu ki, bunu isteyen bazı yerler var ama onlar işlemi aynı anda karından ultrasonla izleyerek yaptıkları için ve su da overi takip edebilme kolaylığı sunduğu için öneriyorlar. Ama sana bakmamışlar ki
Diğer eşinle ilgili ise, örneği de aynı hastaneye mi verdi eşin? Bizim hastanenin bu işlem için lab.ı olmadığı için onu karşıdaki özel hastanede veriyorduk biz. Ve termosla beraber sonuç da oluyordu poşette, kendimiz görüyorduk yani spermiyogram sonucunu. Sizin süpermenlerin yanında yok muydu sonuç kağıdı? Keşke soraydın dicem de tabi o anda ayakların yere basıyo muydu acaba Ama sorup öğrenebilirdin ya ben de merak ettim. Sağlıklı bir yumi 1 günde en fazla 2 mm. büyüyor. seninkiler için tahminde bulunabiliriz. Seninkiler kaçar mm.di sahi? Çizelgenin bir kopyasını da bana veriyorlardı her seferinde, her kontrolde. Sana ne kopya ne bilgi veriyorlar Neyse, cehalet mutluluktur Rabbim OL desin yeter. İnşallah vakit gelmiştir maybeybimmm

teşekkürlerrrr tatlımmmmmmmmmmm
amin inşallah olumlu sonuçlanır Amin
valla bilemiyorum sıkışık olmam neden gerekliydi ki aşılama yapılan odada da herhangi bi cihazda yoktü üstelik
dr geldiğinde dedim çok sıkışıgım rahatsız oluyorum dediki daha iyi olur işlem için
ee dedim madem iyi hadi az daha dayanayım
işte 20 dk dinlenebildm bi o canımı sıktı
eşimin örneği evet hastanede oldu ve benm elime tutuşturuldu dr un gelmesine 1 dk kala falan açtım baktım
bişey yazmıyordu sadece ismimiz işte dediğin gibi o an sormak hiiiiiiç aklıma gelmediki
özel hastane olsa arayıp sorayımda şimdi devlet hastanesi olunca işin rengi değişiyor baksana pek bilgi sahibi olamıyomuşum yumilerimden bile bi haberim
pazrtesi kntrolünde bi tarafta 2 yumi 15 ve 16 mm bi tarafta bi tane 15mm vardı işte
6 mm daha büyümüşse yada 8mm 22mm 24mm arasında diyebiliriz ortalama
bide wc gidince sendende o şeffaf akıntı oldumu hiççç ? asıl merak ettiğim o

folikkkkkkkkkkkk

veeeeeeeeeeeee sağ tarafım daha yogun sancımakta sol taraffım daha az
aşılama sonrasından beri sağ tarafımda daha yogun hissediyorum

demiştim yaaa sağ tarafım biraz daha baskın sola göre diye
inşallah 2 yumim o taraftadır
eve gelince hsg sonucuma baktım
açık olan tüpüm ztn sağmış sol tıkalıymışmış yani onada açıldı dedilerdi ama yeniden tıkandıysa bile
dimi yani sağ tarafımda fazla hiisediyo olmam iyi bişeymi :)) bana öle geldi :)
bide karın bölgem hala normal değil yani gaz dolu gibi sancılı gibi tarif edemiyorum bu da normaldir inşallah
seni bulmuşken sorularımla bunaltayım azcık sabahtır evde tekim konuşacak birini bekliyordum

Hahhah cnm yaa aksi gibi ben de anca müsait oldum, işyerinde giremiyorum fırsat olmuyor. Merakımdan duramayıp bi ara sonucu okuyup, okuduğumu anla diye de like yapıp çıkmıştım Akıntımsı şeyler akması normal buna hiiiç kafanı takma, kanama olmadıkça sorun yok. Bnm sondan bi önceki kanamalı olmuştu resmen 3-4 gün. Dinlenememiştim de onda hemen ertesi gün işbaşı yapmıştım. Sonuncuda ise iki gün rapor isteyip haftasonuyla birleştirip kıçım uyuşana kadar yatmıştım 4 gün. Gaz var gibi sancımsı his ve hatta belki ayva göbeği gibi küçük bir şişlik olabilir kasık bölgende. Bu da normal. Tıkanmamıştır açıktır tüplerin merak etme. Öyle sürekli yapışan bişey değil o yapı olarak. Sancıma hissettiğin tarafta iki yumi olması muhtemel. Sen gönlünü ferah tut. Ağır kaldırıp ağır iş yapma yeter. Ya da bnm gibi koyver rahvan gitsin.

olsun canım bende dinlendim dizi izledim tv izledim kitap okudum
ama kk sürekli açıktı hep bekledim yorumunu like yapıncada anladım bu bi işaret :))
evet evet tamda bu işte
Gaz var gibi sancımsı his ve hatta belki ayva göbeği gibi küçük bir şişlik olabilir kasık bölgende
kanama yok olmadıda şeffaf akıntı artık wcde gelmiyor
ilk 3 wcde geldi ama ondada olabilir diosun
ne bileyim bi kere tıkanınca sürekli tıkanır sandım
benim balkon gideri bi kere tıkandı şimdi sürekli tıkanıyor da ona benzettim sanırım
her ay lavobo açıcı dökmekten bi hal oldum
senle konuşmak ii geldi inanki
ağır iş yapmam tabiki ileriye uzanma hareketide yapmam bakalım 15 gün nasıl geçecek

ne tatlı telaşlar dimi, ne iyi ettin de girdin şu tedavi işine boş boş geçirecek yatacak zaman mıydı kuzum! inşallah sonu da güzel olur. olmazsa da ikincide olur belki senin de.
içinde spermlerin yüzdüğü bir sıvı gönderiyorlar ya içine, onun fazlası akıyor işte cnm. yani kuru kuru gitmiyo spermler tabiki, içinde bulunduğu sıvıyla gidiyor içeri. sonra onlar kalıyor sıvı geri geliyor muhteşem buluşma gerçekleşir inşallah.

ayyy dimi dimi
çok ii geldi banada iiyiki krr verdim
olursa şahane olur olmazdasa canım sağolsun
eşimde bgnn öyle dedi yani aşılama diye heves edip üzme kendini
normal gibi düşün dedi olursa sevinirizi ama olmazsada üzülmeyiz en azından dedi ,haklı da...
öyle yapmaya krr verdim bende

teşekkürler desteğin için bu süreci birlikte paylaştık dertleştik
sanada çok çooook teşekkür ederim canım

iigeceler cnm çıkıyorum ben
tekrr çoook sagol yrn görüşürüz
Ben çıkmıştım bile cnm duşa girmem lazımdı Ne demek cnm ben teşekkür ederim paylaştığın için. Sana nacizane son tavsiyem, ne yaparsan yap ama bu 12-13 gün boyunca kendinde belirti arama allasen anlaştık mı?

tesekkurler. Allah sana da bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin insallahhh

yok canım ne belirtisi allasen anlaştıkkk tabikiii
belim ağrıyor yahu çok uzandıgım için mi yoksa aşılamadan mı bilemedim bi o rahatsız ediyor şimdide
bgn film izleyeceğim zaman geçsin diye eşim vardiyada da tekim akşama kdr
varmı film tavsiyelerin

Peekay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…