sogan kürü kullananlar

:21: sürün sürün gari :))
çatlama işi bence birazda vücutla alakalı kimi herşey sürüyor çatlıyor
kimi bişey sürmüyor çatlamıyor
ama tabiki nemlendirmek lazım çatlakları olabildiğince azaltmak için
nemlendirmenin illaki faydası var bencede
:nazar::anneadayı:maşallah sizeeee:anneadayı: :nazar: tüüü tüü tüü nazar değmesin :nazar::nazar:
Sağol cnm :)aynen desiğin gibi ,henüz çatlamadım ama çatlıcakmışım gibi hissediyorum :KK43:

Sağol cnm :)aynen desiğin gibi ,henüz çatlamadım ama çatlıcakmışım gibi hissediyorum :KK43:
son aylarda biraz daha çatlamaya meyilli oluosun sanırım dimi
dert etme canım anne olmak kolay değil
illaki dogumun bıraktıgı bazı izler olabiliyor
benm annemin göbüşü görsen 2şer cm lik çatlaklar var :KK57:
sağlıklı dogsun sende sağlıklı ol çatlaklar ufak tefek şeyler :KK39:

son aylarda biraz daha çatlamaya meyilli oluosun sanırım dimi
dert etme canım anne olmak kolay değil
illaki dogumun bıraktıgı bazı izler olabiliyor
benm annemin göbüşü görsen 2şer cm lik çatlaklar var :KK57:
sağlıklı dogsun sende sağlıklı ol çatlaklar ufak tefek şeyler :KK39:
Aynen cnm benim ya :)inş hamile kalda aynı şeyleri sende yaşa ..
Yq cinsellik bile yok yani yok erken doğum yok düşük tehlikesi derken :)şimdi iyiyim ama bu seferde gobeğim izin vermiyor :)birde bebek olur olmaz tepik atıyor :))zor iş valla nefeesim yetmiyor şimdiden :) derin nefes alamıyorum :)çok perişanım çok :))
Eşim diyorki 3,4ay sonra normale donuceksin sabırlı ol ,inşrabbim hayırla kurtaarır
Çatlamam inş yağlanıp duruyorum bakalım :)

Devremmm hayırlı olsun asılamann :) folıkten alıyorum haberlerını ama klube gırmeye fırsat olmadı bı turlu, müjdeli haberler gelsin ınsallah su mübarek ayda :)

Devremmm hayırlı olsun asılamann :) folıkten alıyorum haberlerını ama klube gırmeye fırsat olmadı bı turlu, müjdeli haberler gelsin ınsallah su mübarek ayda :)

devreeeemmmm :KK19: hayırlı ramazanlar öncelikle
çok tşk ederim Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah
sen neler yapıosun bende snn haberini folikten alıyorum :KK39:

:KK70: yarın güzel haber getir bakalım yumiler ne kadar olmuş, kaç taneymiş :21:

folikkk geldim hastaneden şimdi
3 tane yumi var 1 solda 2 sağda 15mm ve 16mm dedi dr hemşireye yazdırırken :) pür dikkat dinledim :)
bide reglinin 2.günü yapıln testlerin sonuçlarını aldım
fsh 6,3
lh 4,7
tsh 3,18
progesteron 0,451
estradiol 41,46
bu test sonuçlarına dr ekrandan baktımı bilmiyorum ben muayeneden çıktıktan sonra sekreterlikten aldım merak edip
o yüzden nasılmış sonuçlar öğrenemedim o_O bgnde kan aldılar ne bakacaksa artık :KK64:
yarın akşam 11 de çatlatma iğnemi yapacagım :rolleyes:perşembe sabah aşılama nasipse :KK9:

ee ne diyosunnnn bakalım ???:KK8:

folik bide endometrium kalınlıgı 8mm dedi iyi sanırım dimi o_O
en az 8 olması gerek diye biliorum çünkü

folikkk geldim hastaneden şimdi
3 tane yumi var 1 solda 2 sağda 15mm ve 16mm dedi dr hemşireye yazdırırken :) pür dikkat dinledim :)
bide reglinin 2.günü yapıln testlerin sonuçlarını aldım
fsh 6,3
lh 4,7
tsh 3,18
progesteron 0,451
estradiol 41,46
bu test sonuçlarına dr ekrandan baktımı bilmiyorum ben muayeneden çıktıktan sonra sekreterlikten aldım merak edip
o yüzden nasılmış sonuçlar öğrenemedim o_O bgnde kan aldılar ne bakacaksa artık :KK64:
yarın akşam 11 de çatlatma iğnemi yapacagım :rolleyes:perşembe sabah aşılama nasipse :KK9:

ee ne diyosunnnn bakalım ???:KK8:

folik bide endometrium kalınlıgı 8mm dedi iyi sanırım dimi o_O
en az 8 olması gerek diye biliorum çünkü
süper cnm harika haberler tam beklediğim gibi, bi sorun görünmüyor :KK9: e2 için kan almışlardır. bnm de perşembe olmuştu aşılamam. Artık gerisi Allahtan cnm :KK19:akşam evden daha rahat yazarım.:KK15:

devreeeemmmm :KK19: hayırlı ramazanlar öncelikle
çok tşk ederim Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah
sen neler yapıosun bende snn haberini folikten alıyorum :KK39:

Hayırlı ramazanlar canım, aşılamayı duyunca daldım balıklama :) amın amın ınsallah, benım baya yoğun buaralar hayat kursun bırı bıtıo bırı baslıo, mağaza ısınede gırdım onada vakıt ayırmam gerekıyo, netın basında cogu zamanımı sıte alıyo zaten, ev tasıcam bı yandanda offf saklanayım ıstıyom kımsse bulamasın benı :)

Bende kullanıyorum zaman zaman şifa olsun diye. Gerçekten fazileti çok yüksek. En son geçen hafta bitirdim kürü malum oruç. Benim kullanma sebebim kasiktaki lenf bezi buyumesiydi. Herhangi bi sebebide yoktu, vücut kendi kendine koruma geregi duymustu. Adet bitiminden 2gun sonra başladım, az kabuğunu kullanarak kaynattim sabah akşam ictim, tam 7 gün kullandım. Ultrasyonda 10mm küçüldüğü görüldü. Yuksek dozda Yazılan 2 kutu antibiyotigi almayak kendimi tebrik ettim bir kez daha. Umarım umut ışığı olurum sizlere de. Zaman zaman sifa niyetine için, hiç bi zarar görmezsiniz. allah herkese sifalar versin inşallah.

Hayırlı ramazanlar canım, aşılamayı duyunca daldım balıklama :) amın amın ınsallah, benım baya yoğun buaralar hayat kursun bırı bıtıo bırı baslıo, mağaza ısınede gırdım onada vakıt ayırmam gerekıyo, netın basında cogu zamanımı sıte alıyo zaten, ev tasıcam bı yandanda offf saklanayım ıstıyom kımsse bulamasın benı :)
kuzucuğuuum :KK60:

Allah bol kazanç versin devrem. ne güzelde yaptın iş hayatına atılmakla alkışşş :KK9:
bi bitmdi kızım senin bu kurslar ne kursuna gidiosun bu kdr,başımıza ordinaryusmu olacan sen bakim :confused:
yeni evin de hayırlı ugurlu olsun kuzum :KK19:

maybeybicimm aynı yumi iğnesi gibi farkı yok cnm ama tavsiyem iki yuminin olduğu over tarafına yap.

saat kaçta yapıcaksın? yaptın mı yaptın mı?:KK17:

maybeybiiiiiiiiii :mad:

kuzummmmm yaptım yaptımmmm dün akşam 11 de:rolleyes:
mesajını okuyamadıgım için rastgele yaptım yuminin oldugu tarafa degil ama bişi olmaz yani :cool:
dün misafirim vardıda o sebeple giremedim kk ya merak etmişsin ayyyy :KK68:merak etme merkez herşey yolunda:KK39:
imkan olsaydı girip haber edecektim sana da aslında aklımdaydın yani ama ...
yrn da sabah 8.30 da aşılamaya gideceğim nasipse :rolleyes:

X