sogan kürü kullananlar

evet cnm, nereden nereye :KK51:

tak etti canıma hee :KK12:

:KK19:evettt çok zaman geçtiiiii folikasitka:))
etmesin etmesin az kaldı gelcez bizdeee :KK55:
:anneadayı::anneadayı::anneadayı:sonra böyle :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
bebiş topinklerinde fink atıcaz beraber
tatlım müsadenle yatıyorum ben
senide lafa tuttum hamile hamile saat 1.buçuk olmuş
iyigecelerrrr Allah rahatlık versin :KK15:

:KK19:evettt çok zaman geçtiiiii folikasitka:))
etmesin etmesin az kaldı gelcez bizdeee :KK55:
:anneadayı::anneadayı::anneadayı:sonra böyle :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
bebiş topinklerinde fink atıcaz beraber
tatlım müsadenle yatıyorum ben
senide lafa tuttum hamile hamile saat 1.buçuk olmuş
iyigecelerrrr Allah rahatlık versin :KK15:
iyi geceler cnm, eşime sahur yaptırcam diye oyalanıyodum sorun yok, ama ayakta da sallanıyorum bugün çoook yoruldum :KK14: neyse hadi sonra görüşürüz :KK60:

merhaba feridem, sen nasılsın asıl? bnm de belirmeye başladı bile göbeğim, pantolonları değiştirdim artık geçen hafta sıkmaya başladı diğerlerinde rahat edemiyordum. dün gece de yağlanmaya başladım. bugün de kakao yağı aldım tavsiye üzerine onu deniycem. sen ne kullanıyorsun?
Maybeybiiiii hadi acele et katıl bu güzel sohbete bacııııııımmm :rolleyes:
Kakao kremide al ben şimdiye kadar onu sürdüm ..çok nemlendiriyor ,birde vazelin al cnm sabah akşam dönüşümlü sür

hoşgeldinnnnnnnnnnn canımmmmm :KK74:
çok teşekkürler Allah razı olsun
bende 41 meryem suresine başladım
aşılama tedavisine başladım bu ay .:rolleyes:
ohhhh ne güzel göbüşşşşş çıkmışşşşşşşş :anneadayı::nazar:maşallah
sağlıgınız yerinde olsunda o yağlar erir nasılsa bebişin peşinde koştururken :rolleyes:
İnş cnm ..hadi hayırlısı ile inş sende kavuş bebeğine

Kakao kremide al ben şimdiye kadar onu sürdüm ..çok nemlendiriyor ,birde vazelin al cnm sabah akşam dönüşümlü sür
aslında yanlış yazmışım, ikisini beraber almış oldum sanırım dediğinin. vaseline cocoa glow krem aldım dün gratisten onu kullanmaya başladım. :21: demek doğru seçim yapmışım.

aslında yanlış yazmışım, ikisini beraber almış oldum sanırım dediğinin. vaseline cocoa glow krem aldım dün gratisten onu kullanmaya başladım. :21: demek doğru seçim yapmışım.
Evet cnm doğ ru seçim :)pahalı kremlere gerek yok

peki 9 ay idare edecek mi bu bizi, sonra değiştirmek lazım mı?
Cnm yağda al kakao yağı badem yağı bio oil ..bizim kızlar bunları kullanıyor :)ben şimdiyye dek kakao kremi kullandım memnunum şimdilik bişiy olmadı
Birde kremler var linerac ,mustela diye ,bunlar 100lira 70lira falan kullananlardan memnun olanlat var. İşe yaramayanlarda var ,sen bilirsin ,sabah akşam yağ sür çatlamaya meyilli yerlerine ,kalça bel vsgöbek

Cnm yağda al kakao yağı badem yağı bio oil ..bizim kızlar bunları kullanıyor :)ben şimdiyye dek kakao kremi kullandım memnunum şimdilik bişiy olmadı
Birde kremler var linerac ,mustela diye ,bunlar 100lira 70lira falan kullananlardan memnun olanlat var. İşe yaramayanlarda var ,sen bilirsin ,sabah akşam yağ sür çatlamaya meyilli yerlerine ,kalça bel vsgöbek

:21: sürün sürün gari :))
çatlama işi bence birazda vücutla alakalı kimi herşey sürüyor çatlıyor
kimi bişey sürmüyor çatlamıyor
ama tabiki nemlendirmek lazım çatlakları olabildiğince azaltmak için
nemlendirmenin illaki faydası var bencede
:nazar::anneadayı:maşallah sizeeee:anneadayı: :nazar: tüüü tüü tüü nazar değmesin :nazar::nazar:

ayy az önce göbekten iğnemi yaptım
sonra iğnenin ucunu takayım derken elime battı iğnesi o_O
bişi olmaz sanırsam dimi yaa :KK17:

:KK70: yarın güzel haber getir bakalım yumiler ne kadar olmuş, kaç taneymiş :21:

temem :KK52: inşallah :rolleyes:
şeffaf akıntı yogunlaştı baya bi
bide sancılar arttı sağdada soldada
sanırım yumilerde hareketlilik var inşallah herşey yolundadır
sen nasılsın bakalım ?

temem :KK52: inşallah :rolleyes:
şeffaf akıntı yogunlaştı baya bi
bide sancılar arttı sağdada soldada
sanırım yumilerde hareketlilik var inşallah herşey yolundadır
sen nasılsın bakalım ?
ay ay iki overin de maşallahı var o zaman :nazar::nazar: büyümeleri hiç durmasın 9 ay inşallah :anneadayı:
iyiyim kuzucum böbrek ağrım oluyo birkaç gündür, onun dışında iyiyim. :KK68:

ay ay iki overin de maşallahı var o zaman :nazar::nazar: büyümeleri hiç durmasın 9 ay inşallah :anneadayı:
iyiyim kuzucum böbrek ağrım oluyo birkaç gündür, onun dışında iyiyim. :KK68:

dimi dimi 9 ay inşallah :rolleyes:
hamilelikten mi agrıyor canım geçmiş olsun:KK19:
benim şimdi çıkmam gerekiyor foliğim
markete falan gideceğim eve geliip yemek hazırlayacagım
saat 6 olmuş az kaldı iftara :kk77:
bgn niyetliyim bende,eşim kızdı oruç tuttum diye dedim dur daa bişey olmaz
ztn bida tutamam diye bi günde olsa tutmak istedim

dimi dimi 9 ay inşallah :rolleyes:
hamilelikten mi agrıyor canım geçmiş olsun:KK19:
benim şimdi çıkmam gerekiyor foliğim
markete falan gideceğim eve geliip yemek hazırlayacagım
saat 6 olmuş az kaldı iftara :kk77:
bgn niyetliyim bende,eşim kızdı oruç tuttum diye dedim dur daa bişey olmaz
ztn bida tutamam diye bi günde olsa tutmak istedim
İyi yapmışsın cnm bi sakıncası olmaz şu anda, ama aşılamadan sonra riske girme. Biliyosun gebe kaldığını bilmeden susuzluktan düşük yapıp da öğrenenleri beraber okuduk burada. Allah korusun. Sen bilinçli anne ol. :KK19: Allah kabul etsin cnm görüşürüz :KK15:

İyi yapmışsın cnm bi sakıncası olmaz şu anda, ama aşılamadan sonra riske girme. Biliyosun gebe kaldığını bilmeden susuzluktan düşük yapıp da öğrenenleri beraber okuduk burada. Allah korusun. Sen bilinçli anne ol. :KK19: Allah kabul etsin cnm görüşürüz :KK15:

yok canım tutarmıyım hiç
işte tutamıcam diye ztn bgn niyet ettim Allah kabul etsin
internette de baktım insülin iğnesi orucu bozmaz diyordu
ee dedim o bozmuyorsa buda bozmaz :KK64:
görüşürüz canım Allaha emanet olun:KK15:
yrn haberleşiriz :KK25::KK39:

X