sogan kürü kullananlar

evet cnm okudum göz attım biraz, tam anlayamadım gözlerim kamaştı uzun uzun yazılmış hep.. Allahım kimseyi evladıyla sınamasın. hep dua ediyorum. bu ağır bir sınav. Allah anneliği yaşatsın her el açıp bekleyen kadına...

ahhahaha mesajlarından buldum kiiiiiiiiiiiiiiiii
erkek demiştim ama sana dimi ilk defa cinsiyet üzerine tahmin etmiştim inanki
sen ilk hamileyim dediğinde bu hatunun erkek bebişi olcak diye geçirmiştim kendimce
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin

Allah razı olsun kuzum benim, sizin müjdelerinizi almak da nasip olsun bana tez vakitte innnnşalllaaahh, hayat paylaşınca güzel

Merheba arkadaslar. 5 gun once dusuk yaptim( yerlesme kanamasi diye hafife aldim ama dustu bebeyim( doktorum endometrian -rahim ic zarin ince dedi. bebek tutunamamiw/ bazilari kuru yapmiwsin o yuzden dusuk yaptin diyor. cunki ben oyrendiyimde artik 4 haftalik idi bebiw/ 2haftalikken kuru uygulamiwim. o yuzden kuru uygularken mutlaka iyice bilgilenin ve dogru sekilde uygulayin. bende miom kist vardi ona ragmen hamile kalmiwim. Her wey Rabbimin elinde o yuzden umitsizliye kapilmayin

Allah razı olsun kuzum benim, sizin müjdelerinizi almak da nasip olsun bana tez vakitte innnnşalllaaahh, hayat paylaşınca güzel

la laaa laa laaa la la laa... diyosun yaniiiiiiiiii
bende hep ilk evladım erkek olsun ikinciside kız olsun diye geçirirdim eskiden beri
Rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin en önemlisi hayırlı sağlıklı olsun canım

çok geçmiş olsun Yüce Rabbim yeniden sağlıkla nasip etsin

amin kuzum olacak inan bir gün her şey tam da senin istediğin gibi olacak

Kürler konusunda daha itinalı davranmalıyız sanırım. Bitkisel diyip hafife almamalıyız. Ötesini Allah bilir. Kısmet değilmiş ya da zamanı gelmemiş demekten başka çare var mı? Çok üzüldüm, hakkında hayırlısı olsun. Gebe kalabiliyorsun demek. İnşallah bir dahakine sağlıkla kavuşursun cnm.

amin kuzum olacak inan bir gün her şey tam da senin istediğin gibi olacak

ayyyy gerçekten mi yaaa ....inşallah
bide ne öğrendim foliğim o gün reçete içn gittim ya tüp bebek raporunu sordum 2 aşılamadan sonra çıkıomuş biliomusun
ne zmn aşılancam ben pazartesi gittiğimde yumiler tmm derse aşılamayı kaç gün sonra yapacak ?
zaman geçtikçe heycanım artmaya başladı

Slm kızlar ..inş herkes iyidir ,mutlu cnm sana dua etmeye çalışıyorum ,aklıma geliyorsun hep ,inş yakın zamanda seninde güzel haberlerini alırız :)
Benim karnım iyice çktı kızlar ...bol bol yağlanıyorum :)folik şimdiden yağlanmaya başla cnm ,derin adapte olsun hamileliğe ..

tahmin ettim çünkü iğneli yapılıyo senin direk, klomen falan ilaç denenmeden yani. iğneliyi de genelde 2 kere yapıp çıkarıyolar raporu. daha iyi oldu, oyalanacak halin yoktu senin.
mesela pzt gittin, atıyorum 17 mm, akşama kadar biraz daha büyüme ihtimalini ve iğneden sonra da çatlayana kadar bir süre büyüyebileceğini dikkate elır ve direk iğneyi yazar ve akşam 9 - gece 12 arası bir saat söyler sana yapman için. ama 17'nin altındaysa ya ertesi gün ya 2 gün sonrasında çağırır tekrar.

hımm pazartesi belli olacak yani herşey
ovitrelle yazdı ztn buzdolabımda duruyor
onuda kendim mi yapicam yaa sen kendin mi yaptıydın ?
bide ben 3 ay klomenli tedavi görmüştüm zaten biliosun sadece aşılama olmamıştı
daha bida bida klomen vermesin zaten dimi

hoşgeldinnnnnnnnnnn canımmmmm
çok teşekkürler Allah razı olsun
bende 41 meryem suresine başladım
aşılama tedavisine başladım bu ay .
ohhhh ne güzel göbüşşşşş çıkmışşşşşşşş maşallah
sağlıgınız yerinde olsunda o yağlar erir nasılsa bebişin peşinde koştururken

Son düzenleme:
iyi iyi hazır etmen daha iyi, zırt diye bulunmuyo bazen o iğne. kendim yapmıştım canom evet, o da aynı diğeriyle hatta daha ince kıl gibi, hissetmiyorsun bile diğerinden sonra çok hafif.
bnm hem aşılamasız hem aşılamalı denemelerim olmuştu klomenle, sayısını ben de unuttum neyse... evet pzt kopar dananın kuyruğu.

merhaba feridem, sen nasılsın asıl? bnm de belirmeye başladı bile göbeğim, pantolonları değiştirdim artık geçen hafta sıkmaya başladı diğerlerinde rahat edemiyordum. dün gece de yağlanmaya başladım. bugün de kakao yağı aldım tavsiye üzerine onu deniycem. sen ne kullanıyorsun?
Maybeybiiiii hadi acele et katıl bu güzel sohbete bacııııııımmm

şu halime bak hele :) tüp bebek konusunda uzman olmuşken aşılamda ne kdr da bilgisizim
basamakları tektek çıkmamanın zararları işte
hımm ozmn yaparım bende kendim evet aldım bulunsun dedim

zaten fazla araştırmaktan baya bilgilendim bende
çatlak için başka bi krem tavsiyesi duymuştum tanıdıgım bi kaç kişiden
ismini öğreneyim bilgi ederim sana
belinede krem sür herkes karnına sürüyo ama beline sürmüyo sonra bi bakıo bel bölgesi çatlamış aklında olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…