sogan kürü kullananlar

heralde kızııım biliyoruz da konuşuyoruz, tam zamanı diyorum sana. :KK39:

:KK70::KK70: bayan bilirkişi :KK52:saygılar efendim
müsadenle ben uyuyayım artık çok yorgun hissediyorum :KK76:
iyigecelerrr :KK54:
ne zmndır sessiz sessiz kendi halimde takılıyordum :KK22:
içime kurt düşürdün şimdi ayıklasın mybaby pirincin taşını dimi :KK59:
o asyada benim bu şitreşli dönemimde gelmedi yaaa alacagı olsunnn :63:
bi ben kimmmmm dedi kaçtııı :KK62:

heralde kızııım biliyoruz da konuşuyoruz, tam zamanı diyorum sana. :KK39:

yaaa foliiiiiiiiiikkkkk :KK12: sanırım ben regl oluyorum
bgn wcden sonra kahve leke geldi peçeteye demiştim ya 15 i falan regl günüm diye
mustafa ceceliden yineeeeeeeeee hüsrannnnnnnnnnnnn
Yine soluyor içimde bütün çiçekler
Başka bir baharda gülümserler
Yorgun kalbim yorgun hayallerim
Direniyorlar bana hala yenilmedim
Hep bir ümit yüreğimde
Hep aynı cesaret
İçimden bir ses der sabret sabret
Onca düşün arasında yıllar ardından
Geriye bana kalan
Yine hüsran, her daim feryat figan kalbim
Zehir olur başka hayallere kalmaz ki mecalim.
Hüsran feryat figan kalbim
Yenilmedim o zalim görmüyor ki Ya Rabbim..

şuan içinde bulundugum durum tamda bu sankiiiiiiiii

Son düzenleme:
Bende 2 Ay önce soğan kürü yaptım 15 gün düzenli kullandım ama 2 hafta adetimi geciktirdi ve LH hormonumu tavan yaptı. Bana da hiç yaramadı
Ama akabinde hemen hamile kalmissiniz.Bircok mesajinizi okudum bence siz sogan kuruyle hamile kalmissiniz.Bebeginizi kaybetmissiniz basiniz sagolsun cok uzuldum.Veren Allah alan Allah ne diyebiliriz ki.Rabbim yenisiyle acisini unuttursun ins.

yaaa foliiiiiiiiiikkkkk :KK12: sanırım ben regl oluyorum
bgn wcden sonra kahve leke geldi peçeteye demiştim ya 15 i falan regl günüm diye
mustafa ceceliden yineeeeeeeeee hüsrannnnnnnnnnnnn
...

şuan içinde bulundugum durum tamda bu sankiiiiiiiii
cnm başladı mı? regl miymiş? o_O

cnm başladı mı? regl miymiş? o_O
evetttttttt bgn regl oldum :KK51:
canımmm yrn ben üniversite hast gidiyorum aşılama için görşücem
eger yapalım derse yaptırıcam valla tak dedi canımaaaaa:KK72:

sende aralık anne topiğinde gerilmişsin o_O sıkma sen o tatlı hamişşşş canını :21:

evetttttttt bgn regl oldum :KK51:
canımmm yrn ben üniversite hast gidiyorum aşılama için görşücem
eger yapalım derse yaptırıcam valla tak dedi canımaaaaa:KK72:

sende aralık anne topiğinde gerilmişsin o_O sıkma sen o tatlı hamişşşş canını :21:
Ay sorma ya kendi hormonlarım yetmezmiş gibi elalemin hormonal dengesizliğiyle baş etmediğim kaldı. Keşke anlamak için beynini kullanabilse herkes :KK67:ve en az benim kadar araştırsa beni araştırmamakla fütursuzca eleştirmeye kalkanlar.
Neyse.. arkadaşım ya sen neden regl oldun bakim ben anlamadım ki, senin böyle leken falan olmuyo normalde sanki dimi?
Seni yine yeniden heveslendirdiğim için kendimi kötü hissetsem de bastırdığın duygularını harekete geçirmeye yardımcı olduğumu görüp çok iyi hissettim. Ramazan bitimine, bir ihtimal bayrama denk gelir aşılaman sanırım. Aşılama için erkek sperminin belirli bir sayıda olması gerekiyor diye biliyorum. Yani pek tabii şimdi ondan spermiyogram ve senden en geç 6 ay öncesine ait rahim filmi isticekler.

Ay sorma ya kendi hormonlarım yetmezmiş gibi elalemin hormonal dengesizliğiyle baş etmediğim kaldı. Keşke anlamak için beynini kullanabilse herkes :KK67:ve en az benim kadar araştırsa beni araştırmamakla fütursuzca eleştirmeye kalkanlar.
Neyse.. arkadaşım ya sen neden regl oldun bakim ben anlamadım ki, senin böyle leken falan olmuyo normalde sanki dimi?
Seni yine yeniden heveslendirdiğim için kendimi kötü hissetsem de bastırdığın duygularını harekete geçirmeye yardımcı olduğumu görüp çok iyi hissettim. Ramazan bitimine, bir ihtimal bayrama denk gelir aşılaman sanırım. Aşılama için erkek sperminin belirli bir sayıda olması gerekiyor diye biliyorum. Yani pek tabii şimdi ondan spermiyogram ve senden en geç 6 ay öncesine ait rahim filmi isticekler.

ayyyy tatlımmmm sıkma sennnnn canınııııııııııı lütfennnnnnnnnnn:KK19:

bana gelince olurmu hiççççç öyle şey :KK68:sonuçta ben seninle paylaştım içinde bulundugum durumu ve beni cesaretlendirdin o içimde unuttugumm sakladıgım hevesimi yeniden ortaya çıkardım
ve yrn aşılama için gideceğim işte:KK55:
dediğin gibi hsg isterse ztn bu ay aşılama yaptıramam :KK51:hsg çekilirim önce öbür aya kalır
bilmiyorum o bir hafta öncesinde gelen leke neydi ztn ardı arkası gelmedi de
bgn regl oldum baya bildiğin ağrılı sızılı zamanında da geldi o yüzden şaşırmadım

ben yatıyorum sabah erken kalkıcam malum :KK55:
eski test sonuçlarımı raporlarımıda hazırladım herşey tmm:KK28:
umaırm herşey güzel geçer yrn bilgilendiririm canım
iyigeceler :KK25:

Saraçoğlu hocamızın videosunu izledim,adetten 2 gün sonra başlayın diyordu.O yüzden adet bitimini beklemeye karar verdim.

foliiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :rolleyes:
aşılamaya başladım ilk iğnemi bgn vuruldum reglimin 2.günü :rolleyes:
yalnız dr hiç eşimin sperm testlerine bi yorum yapmadı onu anlamadım o_O
ben gösterdim işte bu test sonuçları şöyle böyle diye hiçç sadece tmm dedi geçti :KK57:
ben diodum size aşılama olmaz falan der diye ama yook demedi yani :KK73:
eee aşılama olmadan önce yapmam gereken bişiler varmı kuzum :cool:
haftaya pazartesi kntrol var :KK17:

foliiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :rolleyes:
aşılamaya başladım ilk iğnemi bgn vuruldum reglimin 2.günü :rolleyes:
yalnız dr hiç eşimin sperm testlerine bi yorum yapmadı onu anlamadım o_O
ben gösterdim işte bu test sonuçları şöyle böyle diye hiçç sadece tmm dedi geçti :KK57:
ben diodum size aşılama olmaz falan der diye ama yook demedi yani :KK73:
eee aşılama olmadan önce yapmam gereken bişiler varmı kuzum :cool:
haftaya pazartesi kntrol var :KK17:
canım canım canım işten eve geldim misafir vardı yeni gitti valla sabahtan beri aklım sendeydi
hayırlı uğurlu olsun bakalım, kısmet nereden nasıl gelir bilinmez, bize gönlümüzü ferah tutmak düşer ...
hangi iğneyi verdi? sordu dimi daha önce tedavi oldunuz mu, hiç çocuğunuz var mı, gebelik yaşadınız mı vs..?

canım canım canım işten eve geldim misafir vardı yeni gitti valla sabahtan beri aklım sendeydi
hayırlı uğurlu olsun bakalım, kısmet nereden nasıl gelir bilinmez, bize gönlümüzü ferah tutmak düşer ...
hangi iğneyi verdi? sordu dimi daha önce tedavi oldunuz mu, hiç çocuğunuz var mı, gebelik yaşadınız mı vs..?

sağollllll canımmmmmmmmm :KK19:
evettttttttttttt sordu tabi zaten daha önce orda bi dosyam vardı ama
bulamadılar yeniden doldurdum o soruları
valla ne bileyim foliğim bir anda tedavinin içinde buldum kendimi bende şaşkınım :KK57:
ben diyordum dr der ki yok aşılama olmaz yok film lazım vs vs diye ama pat diye başlayıverdik işte
puregon verdi 75doz vuruluyorum işte :cool:pazartesiye kdr vurulucam pazartesi kntrol var

sağollllll canımmmmmmmmm :KK19:
evettttttttttttt sordu tabi zaten daha önce orda bi dosyam vardı ama
bulamadılar yeniden doldurdum o soruları
valla ne bileyim foliğim bir anda tedavinin içinde buldum kendimi bende şaşkınım :KK57:
ben diyordum dr der ki yok aşılama olmaz yok film lazım vs vs diye ama pat diye başlayıverdik işte
puregon verdi 75doz vuruluyorum işte :cool:pazartesiye kdr vurulucam pazartesi kntrol var
süper! :KK9: kendin yapabiliyorsun dimi?

süper! :KK9: kendin yapabiliyorsun dimi?
evet kendim yaptım bgn ilk defa
tüp bebek sürecinde hemşireye yaptırıyordum çnkü ztn kalçadan iğne vurulmaya gittiğim için hergün onuda aradan çıkarttırıyordum :KK39: bgn yaptım hiçde acıtmadım :)
kuzum yaa heycan bastı beni niyeyse özlemişim bu duyguları
eşimede dedim iyiki başladık olmasada en azından rapor çıkartırım tüp bebek için dedim
kaç aşılama yapılması lazım 4 mü? :KK51: ayyy inşallah Rabbim o günleri aratmadan hemen ilk aşılamada nasip eder be foliğim çok değişik duygular içindeyim. sen aşılamanı olduktan sonra dinlendin mi hastanede bi süre
biraz bahsetsene bana süreçten yaaaaaaaa deneyimli gebe hatunnnnnn :anneadayı::nazar:

evet kendim yaptım bgn ilk defa
tüp bebek sürecinde hemşireye yaptırıyordum çnkü ztn kalçadan iğne vurulmaya gittiğim için hergün onuda aradan çıkarttırıyordum :KK39: bgn yaptım hiçde acıtmadım :)
kuzum yaa heycan bastı beni niyeyse özlemişim bu duyguları
eşimede dedim iyiki başladık olmasada en azından rapor çıkartırım tüp bebek için dedim
kaç aşılama yapılması lazım 4 mü? :KK51: ayyy inşallah Rabbim o günleri aratmadan hemen ilk aşılamada nasip eder be foliğim çok değişik duygular içindeyim. sen aşılamanı olduktan sonra dinlendin mi hastanede bi süre
biraz bahsetsene bana süreçten yaaaaaaaa deneyimli gebe hatunnnnnn :anneadayı::nazar:
canım ilk sorudan başlıyorum.. ehem ehem :KK52:
iğneyi kendin yapabiliyor olman güzel, sevindim. iki gün ateş basar yüzüne, 3. gün pırt diye yapıvermeye başlarsın :) küçücük sevimli bi iğnecik zaten :KK39:
tüp bebek raporu için her hastane farklı uygulama yapıyor, ilginç gelmişti bana açıkçası sırf bu konu için topik açmıştım, resmi ortak bir prosedür olması makul görünen ama hayır öyle değil, her araştırma ya da devlet hastanesi (hatta bazı özellerde de bu rapor çıkarılabiliyormuş iki denemeden sonra) farklı prosedür uyguladığı için bunu tedavi gördüğün hastaneye sormalısın cnm. kimi 2, kimi 3, kimi de bnmki gibi 5 denemeden sonra çıkarıyor.
işlemden sonra dinleniyorsun evet, en az 20 dakika. ben ilkinde 1 saat, ikincide 45 dakika, üçüncüde 40-45 dakika yatmıştım. geriye doğru hafif eğim veriyorlar yatağa. son denemede yuminin sağ overde olduğunu bildiğim için o tarafa hafif kaykılıp yatmıştım. ve ilk ikisinde gergin olduğumu ve kendimi, kasıklarımı işlem esnasında kastığımı son aşılamamda fark ettim. üstelik kasınca daha çok ağrı oluyor o aletten dolayı. sonuncuda ise kendimi evimde farz etmeye çalıştım, derin nefes alıp verdim, orada olduğumu 2 sn. için unutmaya çalıştım ki o iki saniye çok önemli, içine süpermenleri yolladıkları an.:KK37:

canım ilk sorudan başlıyorum.. ehem ehem :KK52:
iğneyi kendin yapabiliyor olman güzel, sevindim. iki gün ateş basar yüzüne, 3. gün pırt diye yapıvermeye başlarsın :) küçücük sevimli bi iğnecik zaten :KK39:
tüp bebek raporu için her hastane farklı uygulama yapıyor, ilginç gelmişti bana açıkçası sırf bu konu için topik açmıştım, resmi ortak bir prosedür olması makul görünen ama hayır öyle değil, her araştırma ya da devlet hastanesi (hatta bazı özellerde de bu rapor çıkarılabiliyormuş iki denemeden sonra) farklı prosedür uyguladığı için bunu tedavi gördüğün hastaneye sormalısın cnm. kimi 2, kimi 3, kimi de bnmki gibi 5 denemeden sonra çıkarıyor.
işlemden sonra dinleniyorsun evet, en az 20 dakika. ben ilkinde 1 saat, ikincide 45 dakika, üçüncüde 40-45 dakika yatmıştım. geriye doğru hafif eğim veriyorlar yatağa. son denemede yuminin sağ overde olduğunu bildiğim için o tarafa hafif kaykılıp yatmıştım. ve ilk ikisinde gergin olduğumu ve kendimi, kasıklarımı işlem esnasında kastığımı son aşılamamda fark ettim. üstelik kasınca daha çok ağrı oluyor o aletten dolayı. sonuncuda ise kendimi evimde farz etmeye çalıştım, derin nefes alıp verdim, orada olduğumu 2 sn. için unutmaya çalıştım ki o iki saniye çok önemli, içine süpermenleri yolladıkları an.:KK37:

her hastanenin farklı olması gerçekten ilginçmiş:KK57: onu gidince sorayım madem ki :KK23:
dinlenmek bende istiyorum inşallah hadi kalk başka hasta gelecek muamelesi görmem :eek:
hımm kasmamak lazım yaniiiii dediğin gibi o alet biraz agrı yapıooo transferde yaaşamıştım çok çikin bişi :KK12:
hemen 2sn kadar kısa mı sürüyo süpermenlerin içeri gitmesi :KK55:ayy bende evimde hissedeyim madem ki 2sn :)
peki aşılamadan sonra bekleme sürecini nasıl geçirdin birazda ondan bahsedermisin foliğim
senide yoruyorum kusura bakma ama ne bileyim anlarsın ya merak uyandı heycan oldu :oops:

her hastanenin farklı olması gerçekten ilginçmiş:KK57: onu gidince sorayım madem ki :KK23:
dinlenmek bende istiyorum inşallah hadi kalk başka hasta gelecek muamelesi görmem :eek:
hımm kasmamak lazım yaniiiii dediğin gibi o alet biraz agrı yapıooo transferde yaaşamıştım çok çikin bişi :KK12:
hemen 2sn kadar kısa mı sürüyo süpermenlerin içeri gitmesi :KK55:ayy bende evimde hissedeyim madem ki 2sn :)
peki aşılamadan sonra bekleme sürecini nasıl geçirdin birazda ondan bahsedermisin foliğim
senide yoruyorum kusura bakma ama ne bileyim anlarsın ya merak uyandı heycan oldu :oops:
yok cnm öyle bi muamele görmezsin heralde eşşek değiller ya o_O evet o anda yapman gereken tek şey karnını ve kasıklarını geriye doğru kasmak yerine sadece birkaç saniye için çiş yapacakmışsın gibi ileri doğru bi hareket yapmaya çalışsan zaten bu 2 saniyeni alır ve işlem tamam :KK76: sonrasında hemen çekilip bacaklarını üst üste atıp birleştiriyorlar ve üstüne örtü veriyorlar.
ilkinde sıkıntıdan patlayınca ikinci ve üçüncüye telefonla girdim, ikincide meryem suresini okumuştum telefondan, o zaten yarım saatimi almıştı :KK53: üçüncüde ise arkadaşlarla yazıştım asyamla falan.. :KK45: eşim dışarda bekliyodu onla yazıştım. öğle arasıydı sekreterler uğrayıp dua ettiler benm için perdenin arkasından, çay içtiler, sohbet ettiler, öyle geçti vakit.. kalkmaya yeltendim, yatabilirsin daha öğle arası nasıl olsa dediler ama sıkılıp kalktım o gün. çünkü bu son denemeydi ve kendimce umudum sıfırdı, çaresiz tüp bebeğe kadar gelmiştim işte ve bi an önce bu son aşamayı atlatmak istiyordum.

X