sogan kürü kullananlar

enemm bu heyecanla geçmez günler, tam da ramazan arefesi kığıız meryem okumaya da başlamıştın lütfen Allahım lütfen Allahım lütfen Allahım lütfen lütfen lütfen

canımmmmmmmmmm :KK19: AMİN inşallah
bunca zaman sonra hamile oldugum fikrine ilk defa kapıldım
hatta sana geçen gün demiştim hamile gibi hissedip öyle dolanıyorum diye hatırladın mı :KK48:
bütün bunlar bana beynimin bi oyunu mu diye düşünmedim değil:KK64:

canımmmmmmmmmm :KK19: AMİN inşallah
bunca zaman sonra hamile oldugum fikrine ilk defa kapıldım
hatta sana geçen gün demiştim hamile gibi hissedip öyle dolanıyorum diye hatırladın mı :KK48:
bütün bunlar bana beynimin bi oyunu mu diye düşünmedim değil:KK64:
dua edicem senin için, yarın sabah kontrolüm var ben de çok heyecanlıyım, inşallah güzel geçer her şey, sonucu bildiririm, sana dua edicem canımmm:KK200:

dua edicem senin için, yarın sabah kontrolüm var ben de çok heyecanlıyım, inşallah güzel geçer her şey, sonucu bildiririm, sana dua edicem canımmm:KK200:

evet canım takipteyim yrn kontrolün vardı umarım herşey şapşahane çıkar:nazar:
bakalım cinsiyetini gösterecek mi minnakın :emir_bebek::nazar:
bende hergün duamın arkasından hem kendime hem size dua ediyorum inanki
ozmn sen şimdi uyu sabah kontrole gideceksin madem yine konuşuruzzzz
ben yrn akşam yine burda olacagım haberleri alırım senden
iigeceler :KK15:

evet canım takipteyim yrn kontrolün vardı umarım herşey şapşahane çıkar:nazar:
bakalım cinsiyetini gösterecek mi minnakın :emir_bebek::nazar:
bende hergün duamın arkasından hem kendime hem size dua ediyorum inanki
ozmn sen şimdi uyu sabah kontrole gideceksin madem yine konuşuruzzzz
ben yrn akşam yine burda olacagım haberleri alırım senden
iigeceler :KK15:
uyuyabilsem uyuycam da uyku tutmuyor böyle gecelerde, sen de hak vereceksin bana inşallah göreceksin ve bu dediğimi hatırlayacaksın, ok? :KK19: iyi geceler cnmcım :KK68:

uyuyabilsem uyuycam da uyku tutmuyor böyle gecelerde, sen de hak vereceksin bana inşallah göreceksin ve bu dediğimi hatırlayacaksın, ok? :KK19: iyi geceler cnmcım :KK68:

haklısın tabiki heycan bi yandan dr ne dicek bi yandan cinsiyetini öğrencekmiyim telaşı bi yandan
çoooooooook haklısın ama merak etme tatlım herşey çok güzel olacak :nazar:
umarım foliğim bebişlerimiz hakkında paylaşımlarımızın oldugu günlerde gelecek

haklısın tabiki heycan bi yandan dr ne dicek bi yandan cinsiyetini öğrencekmiyim telaşı bi yandan
çoooooooook haklısın ama merak etme tatlım herşey çok güzel olacak :nazar:
umarım foliğim bebişlerimiz hakkında paylaşımlarımızın oldugu günlerde gelecek
inanıyorum ve canı gönülden dileğim bu. kulüpte sizlerle beraber mutluydum ama böyle yine yalnız hissetmeye başladım. lütfen yetişin, yalnız bırakmayın beni :KK74:

inanıyorum ve canı gönülden dileğim bu. kulüpte sizlerle beraber mutluydum ama böyle yine yalnız hissetmeye başladım. lütfen yetişin, yalnız bırakmayın beni :KK74:

yalnız hissetme lütfen ben seni aralık annelerinden takip ediyorum kiiiiiiii:KK8:
sana yetişicezzz inşallah asyamla ben :KK55: sen deneyimli anne olacaksın biz de senden öğrences folik teyzesiiiiii :nazar:

Inşallah tez zamanda heppiniz hamilelik müjdesi alırsınız.
benim merak ettiğim kullanıca kilo veriormusunuz

:KK19::KK19::KK19:
Canımmm cinsiyet göstermedi terbiyeli çocuk olcak dedi Dr :KK45: sonraki kontrolde bakacak tekrar :KK200: darısı başına maybeybimm:KK19:

oyhh minnak yaaaaaaaaaa:KK6: :nazar:
sağlıgı sıhhati yerindeyse sorun yok canım cinsiyetini de gösterir elbet
napalım bekleyeceğukkkk:cool: bida kontrol ne zmn
Amin kuzum darısı isteyenlerin hepsine olsun
bende de leke vs bişey yok normalim yaniii :KK51:
test yapmaktanda vazgeçtim reglime bişi kalmadı diye vazgeçtim testim dursun elimde dedim
aslına bakarsan umudumda kırıldı o yüzden sanırım

oyhh minnak yaaaaaaaaaa:KK6: :nazar:
sağlıgı sıhhati yerindeyse sorun yok canım cinsiyetini de gösterir elbet
napalım bekleyeceğukkkk:cool: bida kontrol ne zmn
Amin kuzum darısı isteyenlerin hepsine olsun
bende de leke vs bişey yok normalim yaniii :KK51:
test yapmaktanda vazgeçtim reglime bişi kalmadı diye vazgeçtim testim dursun elimde dedim
aslına bakarsan umudumda kırıldı o yüzden sanırım
test yapma zaten kuzum dün dedik ya yerleşme lekesiyse bhcg falan çıkmaz zaten diye, sen gününü bekle, kalbim seninle. umut kırılacak bir şey de görmüyorum ben :KK60: bekleyip göreceğiz.
kan sonucumu almaya gittiğimde gelecek hafta bakar heralde tekrar şansını dener. bugün epey diretti görmek için dürrtü karnımı dr ama ı-ıh, göstermedi benimki bi o yana döndü bi bu yana :KK53:

test yapma zaten kuzum dün dedik ya yerleşme lekesiyse bhcg falan çıkmaz zaten diye, sen gününü bekle, kalbim seninle. umut kırılacak bir şey de görmüyorum ben :KK60: bekleyip göreceğiz.
kan sonucumu almaya gittiğimde gelecek hafta bakar heralde tekrar şansını dener. bugün epey diretti görmek için dürrtü karnımı dr ama ı-ıh, göstermedi benimki bi o yana döndü bi bu yana :KK53:

:emir_bebek:minnak yaa annesini azcık daha meraklandırmak istiyor belli ki
Allah ın izniyle kan sonucunda şapşahane çıksın foliğim :nazar:
ayy ne bileyim yerleşme merleşme bana uzak şeyler onlar tedavisiz hamile kalamam gibi geliyor
tabi yüce Rabbim in hikmetinden sual olmaz ama normal yolla gebe kalmamaya o kdr kaptırmışım ki kendimi
bi an durup noluyo sana ne hevesi bu dedim kendi kendime
çünkü kaptırınca daha bi üzülüyorum regl olunca
o yüzden akışına bıraktım şuan :KK47: kendimi dinlememeye çalışıyorum

:emir_bebek:minnak yaa annesini azcık daha meraklandırmak istiyor belli ki
Allah ın izniyle kan sonucunda şapşahane çıksın foliğim :nazar:
ayy ne bileyim yerleşme merleşme bana uzak şeyler onlar tedavisiz hamile kalamam gibi geliyor
tabi yüce Rabbim in hikmetinden sual olmaz ama normal yolla gebe kalmamaya o kdr kaptırmışım ki kendimi
bi an durup noluyo sana ne hevesi bu dedim kendi kendime
çünkü kaptırınca daha bi üzülüyorum regl olunca
o yüzden akışına bıraktım şuan :KK47: kendimi dinlememeye çalışıyorum
anladım, anlıyorum, anlamaz mıyım hiç :) ben de tedavisiz çocuğumuz olmadığına inanmıştım, nitekim de aşılamayla oldu :KK53: şükürler olsun :nazar::nazar: ama dediğin gibi Allah bilir..

anladım, anlıyorum, anlamaz mıyım hiç :) ben de tedavisiz çocuğumuz olmadığına inanmıştım, nitekim de aşılamayla oldu :KK53: şükürler olsun :nazar::nazar: ama dediğin gibi Allah bilir..

yerleşme kanamasını beynime soktun onu araştırıyordum:KK62: dayanamadımmmmmmm yine :oops:
vardıgım kanı regliye 1 hafta kala olur deniyor ayyhh içime bi şüphe düştü :KK70:
psikolojim bozulmuşşş kıgızzzzzz
ayyyyyyyy regl günüm gelsin böyle bi şitreş oldum ben :KK17:
akışına bıraktım demiştim ama şimdi araştırınca biraz acaba mı dedim o_O

yerleşme kanamasını beynime soktun onu araştırıyordum:KK62: dayanamadımmmmmmm yine :oops:
vardıgım kanı regliye 1 hafta kala olur deniyor ayyhh içime bi şüphe düştü :KK70:
psikolojim bozulmuşşş kıgızzzzzz
ayyyyyyyy regl günüm gelsin böyle bi şitreş oldum ben :KK17:
akışına bıraktım demiştim ama şimdi araştırınca biraz acaba mı dedim o_O
heralde kızııım biliyoruz da konuşuyoruz, tam zamanı diyorum sana. :KK39:

X