sogan kürü kullananlar

merhaba asi, hoşgeldin. ben de iki yıllık evliyim ve biz de hiç korunmadık. soğan kürü bende çalışmadı. ama çoğu kişi gördü faydasını. rahimle ilgili şikayeti olanlar genelde kıvamlı ve aşırı akıntıyla atıyor rahatsızlığını. bildiğin bir şikayetin yoksa (bnm de yoktu) bir değişiklik olmuyor. peki kuruma dersen, bilemedim ben onu

folikcimmm hoşbulduk canımmmm :) galiba birşey olmadığı için bi belirti olmadı sanırım.... sadece biraz önce hasta oluyorum zannettim wc ye gittim sarı leke olmuş iç çamaşırımda.... birde bende çok aşırı kuruluk oldu bu hatta bana acı bile verdi eşimden kaçar durumdayım hatta eşim bile farketti ilk evlendiğimde böyle olmamıştım çok araştırdım ama bişey bulamadım kuruluk hakkında

sensin güzel yürekli

iyiyim cnm maybeybim saol daha iyiyim, sen nasılsın asıl, her şey yolunda mı, neler yapıyosun, var mı denüşüklük?
canım herhangi bi değişiklik yok valla aynı bildiğin gibi
aynı tas aynı hamam misali
canım tedaviye başlamak istiyor ama henüz başlayamayız o yüzden beklemedeyiz hala
bakalım nasip kısmet artık Rabbim hayırlı zamanda hayırlı kapılar açsın hepimize inşallah
sen neler yapıosun sende varmı değüşüklük

merhaba kizlar
ben de sogan kürü yapiyorum. Gecen ay 15 gün yaptim. Bu ay da 7 gün yapiyorum, su an 3. gündeyim.
Sol yumurtalikta 3,7 cm kist vardi o nedenle basladim. Bakalim sonuc nasil oolacak. Kasim`da tekrar doktora gidecegim.

hanımlar selamlar bana da doktor ultrasonla pko teşhisi koydu, kan tahlili henüz yaptırmadım yaptıracağım.
soğna kürünü tam olarak nasıl yaptığınızı söylermisiniz aklıma karıştı. ben regl bittikten 1 hafta sonra 15 gün yapılacak, 2.reglden sonra yine 1 hafta sonra tekrar 15 gün yapılacak sanıyordum, 2. kür 1 hafta mı olacak?? bilenler söyleyebilir mi teşekkürler şimdiden...

selamlar bende bu soğan kürünü yapmak istiyorum tam anlamıyla ne zaman başlamak gerekir bende pco var şimdi başarısız bir tüp bebek denemem var bir iki ay ara verip tekrar deneyeceğiz o arada soğan kürünü denemek istiyorum bugün adet oldum gibi bittiği zaman başlayacağım yani demi ve ikinci adetten once diyor benim zaten düzensiz bu ay ki başlangıcı göz önünde bulunduracağım demi*

Ben adetin 7 günü basladım canım bende suan içiyorum 12. Günüm

Kızlar benim artık tedaviye falan gitmek içimden gelmiyo gitmiyorumda aşılama sonrası artık tüpbebekğe karar verdim maddi durumdan dolayı subata kadar bekleyecez tüp bebek merkezlerihakkında bilginiz var mı şimdiden araştırıyorum bakalım artık nasip gerisi allhım en kısa sürede hayırlısını naip eysin hepimize

Ben adetin 7 günü basladım canım bende suan içiyorum 12. Günüm
Benimde bugün 7.gunu bende sogan kurune bugun basladim 3 senedir evliyim korunmadik hic ama çocuğumz olmadı son care bu kürü denemeye karar verdim insallah ise yarar... sende sonuclari bizimle paylasirsan cok mutlu olurum

kızlar mrb.umarım beni unutmamışsınızdır:))nasılsınız?yeni gelişmeler var mı?
tayinimiz çıktı ev taşıma vs internetime kavuştum buraya alışmaya çalışıyorum.bebişim de göbüşümde büyüyor çok şükür ama kkda bu yeniliği sevemedim ne biliyim.
sanırım bugün burda kimse yok.sonra görüşürüz

Sogan kürü ile mi hamile kaldin cnm ben yeni uye oldum da

hoşgeldin kaçak! iyi olduğunuza sevindim

Benimde bugün 7.gunu bende sogan kurune bugun basladim 3 senedir evliyim korunmadik hic ama çocuğumz olmadı son care bu kürü denemeye karar verdim insallah ise yarar... sende sonuclari bizimle paylasirsan cok mutlu olurum
Tamam canım paylaşırım sonucu ben 14 gün yaptım 1 günden bisey olmaz heralde bizde de hic bi sorun yoktu korunmadıkda bakalim 8 ekimi beklicem sen adetin kacıncı günü basladın?

Cındırellaa hatırlamammı senı hcg degerlerı bıraz sıkıntılı ılerlıyor gıbı durumlar vardı sanırım cok sukur yoluna gırmış hersey dünyaya gelıcekse engel yok ıste onunde dımı :)Rabbım sağlıkla sıhhatle kavuştursun ınsallah sızı. ben kaybettım o donem bebegımı ama ıyıyım sımdı asayıs berkemal gıdıyoruz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…