sogan kürü kullananlar

benim düşünceli arkadaşım
baktı bu kız kürsüz bayadır hemen buldu bi kür yapıştırdı sayfaya
helal olsun valla çok hor geçti
geçti deee kığızzzzzzzz aldım tarifi de yapsam mı acep onu bilemedimmmm :KK51:
siz yapcakmısınız ne düşnüyosunuz ?

valla bnm reglim yeni bitti temizlendim ama herifi memlekete gönderdim, denersek gelecek aya kaldı yani :KK51:

valla hem erkek hem kadın yiceği için düşünülebilir bide 7 gün az bi süre yani
denesekmi hatunlar ?

dediğim gibi şekerim :KK56: ama siz deneyin bakalım sonuç alalım :KK70:

ösledimmm sizleriiiiii cankuşlarrr:KK19::KK19::KK19::KK19::KK68::KK68::KK68::KK68:

biz deeeeeeee :KK67:ben de hastayım bu arada :KK1:

Hepinizin Bayramı Mübarek olsun...
ALLAH bizlere de torunlarımızın el öpmeye geldiği günleri göstersin İNŞALLAH
(
torunlarımız dedim çünkü bizim evladımız olacakki torunumuz olsun dimi.. tee o günleride görelim inşallah, bizim evlatlarımız bizim gibi evlat hasreti çekmesin ki bizde bu evlat hasretini yaşamış biri olarak bide torun hasreti çekmeyelim diye,, yani çok derin düşündüm :):) : ) : ) : )

sana da iyi bayramlaaar derin düşünceli arkadaşımmm :KK19:

soğan kuru kullanıp devamlı baş ağrısı çeken var mı benim bugün soğan kırunde 8.gunum devamlı geçmek bilmeyen baş ağrım var bir sitede yazıyordu migreni tetikler diye sizde de böyle bir durum var mı

burdayız cnm :KK19: nasıl geçti bayram. ? var mı ilginç notlar?
nasıl geçsin güzelim iyidi ama başbaşa kocamla bayram geçirdik ailelerimden uzak oldugu kadar artık
valla ilginç bişey yok canım
bende 11 ekimde regl oldum
adaçayına başladım yumi günlerine kdr içeyim diyorum ne bileyim ölesine deniyim dedim
senin nasıldı ? yoksunuz ne zamandır kaçak asyacan nerdeeeeee?

Canlarim. Nasilsiniz ben hala gebe kalmaya calisiyorum.gobekten igne yaptim iki ay asiri yumurta gelisti tedaviyi kestik cok zor gunler geciriyorum yumurta var hepsi gelisiyo ama hicbisey olmuyor. Duaniza ihtiyacim var unutmayin beni allah hepimizin yardimcisi olsun insallah bugunler gececek:KK43:

Canlarim. Nasilsiniz ben hala gebe kalmaya calisiyorum.gobekten igne yaptim iki ay asiri yumurta gelisti tedaviyi kestik cok zor gunler geciriyorum yumurta var hepsi gelisiyo ama hicbisey olmuyor. Duaniza ihtiyacim var unutmayin beni allah hepimizin yardimcisi olsun insallah bugunler gececek:KK43:
canım ne zamandır yoksun demek bu yüzden yoktuno_O
aşırı büyüme mi yoksa fazla yumurta mı oluşuyo? ikiside sakıncalı elbet ama
tüp bebekte de iğnelerin dozunu bi artırıp bi düşürdüler benim tedavimde duruma göre
acaba fazla doz mu vuruldun ? gonal f vuruldun sanırım dimi ?
geçecek tabiki sıkma canını bizdede hala bi gebelik durumu yok bekliyoruz hayırlı zamanı
herşeyden önce hayırlısı Mevlam neylerse güzel eyler
Yüce Rabbim yardımcımız olsun Hayırlısıyla lütfundan kereminden nasip etsin hepimize

nasıl geçsin güzelim iyidi ama başbaşa kocamla bayram geçirdik ailelerimden uzak oldugu kadar artık
valla ilginç bişey yok canım
bende 11 ekimde regl oldum
adaçayına başladım yumi günlerine kdr içeyim diyorum ne bileyim ölesine deniyim dedim
senin nasıldı ? yoksunuz ne zamandır kaçak asyacan nerdeeeeee?
ben de gitmedim bi yere yalnızdım bayramda..
iyi yapıyosun iç tabi.. asya iyidir umarım görüşmedik epeydir. ben ciddi yoğunum şu sıralar :KK1:

ben de gitmedim bi yere yalnızdım bayramda..
iyi yapıyosun iç tabi.. asya iyidir umarım görüşmedik epeydir. ben ciddi yoğunum şu sıralar :KK1:
yyaa sende mi görmedin asyayıo_O
nerlerdeki bu kız merak ettim
acaba bayramda gitti de memlekete daha dönmedi mi ki :KK64:
senin yognluk iş güç mü ?
aşılama bida ne zmn olcak o onuda bi netlik kazanmış durum varmı?

yyaa sende mi görmedin asyayıo_O
nerlerdeki bu kız merak ettim
acaba bayramda gitti de memlekete daha dönmedi mi ki :KK64:
senin yognluk iş güç mü ?
aşılama bida ne zmn olcak o onuda bi netlik kazanmış durum varmı?
olabilir cnm bilemiyorum. uygun olunca yazarım kendisine..
evet iş güç bnm.
aşılamayı ertelemiştik biraz evet belki gelecek ay bakarız bi tekrar o_O

olabilir cnm bilemiyorum. uygun olunca yazarım kendisine..
evet iş güç bnm.
aşılamayı ertelemiştik biraz evet belki gelecek ay bakarız bi tekrar o_O
kolay gelsin ozaman canım :KK66:
bende şu konuştugumuz kür vardı ya senin attıgın hani balla karışan onu deneyim dedim
sonra ne olduysa bişeyler oldu malzemeleri alamadım başlayamadım artık bidahaki aya deniyim diyorum
yorulduk be folikim :KK51:

kızlar meraba.sizi çok özlüyorum aklımdasınız ama yeni siteye alışamadım ya giremiyorum bocalıyorum.yazılar net gelmiyor.merak ediyorum hepinizi.asyacan sen düşüklerden sonra araştırma yaptırdın mı?benim progesteron düşüktü ilaçla düzeldi çok şükür.oğlum yaramaz teyzeleri durmak istemiyo içerde zor tutuyoz:)))hep dinlenmek zorunda kalıyorum bi iş yapmıyorum.mybaby sen bi daha tüp denedin mi?nukranın oğlu dünyaya geldi mi?folik napıyosun?rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş.

kızlar meraba.sizi çok özlüyorum aklımdasınız ama yeni siteye alışamadım ya giremiyorum bocalıyorum.yazılar net gelmiyor.merak ediyorum hepinizi.asyacan sen düşüklerden sonra araştırma yaptırdın mı?benim progesteron düşüktü ilaçla düzeldi çok şükür.oğlum yaramaz teyzeleri durmak istemiyo içerde zor tutuyoz:)))hep dinlenmek zorunda kalıyorum bi iş yapmıyorum.mybaby sen bi daha tüp denedin mi?nukranın oğlu dünyaya geldi mi?folik napıyosun?rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş.
amin cindi hoşgeldin. çok seviniyorum eski dostlardan gebiş haberleri alınca. darısı başımıza. kendinize iyi bakın :KK15:

kolay gelsin ozaman canım :KK66:
bende şu konuştugumuz kür vardı ya senin attıgın hani balla karışan onu deneyim dedim
sonra ne olduysa bişeyler oldu malzemeleri alamadım başlayamadım artık bidahaki aya deniyim diyorum
yorulduk be folikim :KK51:
evet gerçekten yorgunum maybeybim.. Allah senin de sabrının mükafatını versin inşallah nukram gibi.. :KK74:

X