sogan kürü kullananlar

Selamm kocaman göbüş adayı kuzuumm :) ben sizleri unutur muyum hiç kuzum hele sizlerde bi hamile kalın işte o zaman benim mutluluğum tam olacak amiinn diyorum güzel dualarına canım benim Rabbim şu yaşadığım günleri enn kısa zamanda sizlerede yaşatsın :)

Rabbim iyiliğinizi huzurunuzu daim etsin canım benim:)
Bende iyiyim hamdolsun ağrılar sancılar oluyor yarın doktor randevumuz var gün sayıyorum sizlerede duacıyım...
ne mutlu sana, çok seviniyorum senin adına bir avazda kavuş yavruna inşallah! bas bağrına, dök içini, gider hasretini sağlıkla inşallah

Mybaybim canimin ici yemin ederim soyledim tum yazdigim iimleri hemde sancilarim basladiginda ve emzirdiyimde
folikim bitanem biz de seni cooooook seviyoruz bitanem
nukram insallah Rabbim kolay dogumlar nasib eylesin sagsalim al kucagina
Rabbim tum arkadaslarimiza nasib eylesin insallah amin onlarinda mis kokululari olsun insallah amin

aminnn kalbi güzel minik serçe aminnn

ne mutlu sana, çok seviniyorum senin adına bir avazda kavuş yavruna inşallah! bas bağrına, dök içini, gider hasretini sağlıkla inşallah
Çok teşekkür ederim güzel yüreklim inşaallah sende kızlarda bu duyguları yaşayınca ben uçacağım sevinçten işte o zaman mutluluğum tam olacak :)

Amiinnn serçem sende yavrunu gönlünce büyüt inşaallah öp kuzunu yerime :)

amin canım isteyen nerde varsa
şu mübarek cuma günü hürmetine RAbbim kabul etsin

Yüce Rabbim bizlere sana kul, peygamberimize ümmet olacak ,
annesine babasına vatanına hayırlı saygılı sevgili evlat olacak,
anne baba kardeş sevgisi olan,
kaderi güzel yazılı, bahtı güzel yazılı,
huyu güzel,kendi güzel,yüzü güzel,iyi ahlaklı,terbiyeli,vefalı,merhametli
eli ayagı düzgün hiçbir azası eksik olmayan,
aklı yerinde,uzun ömürlü evlatlar ver Ya RABBİM...
analı babalı büyütmeyi nasip et Ya RABBİM...
huzurla, berektle, mutlulukla,sağlıkla,sevgiyle,büyütmeyi nasip et Ya RABBİM....
bizim için hayırlısıyla hayırlı zamanda ver Ya RABBİM...
Sen duaları kabul edensin, yoktan var edensin Dualarımızı kabul et Allah ım...
İsteyen nerde kim varsa hasretlerini dindir Allah ım AMİN

Allah razı olsun canım çok sağolasın
şimdi bide nukramdan dua alıcaz yakındır inşallah bizimde güze müjdeyi vermemiz

Cok sukur herkesin iyi olmasina sevindim insallah herkes iyi oldugu gibi herkesin tek tek bebegi olsun kucaginda amin

Çok teşekkür ederim güzel yüreklim inşaallah sende kızlarda bu duyguları yaşayınca ben uçacağım sevinçten işte o zaman mutluluğum tam olacak :)

sensin güzel yürekli

guzummmmm beniiimmmm hoşgelmişsin sefalar getirmişsin
iyisin inşallah dimi RAbbim feraha kavuştursun seni arkdaşım

iyiyim cnm maybeybim saol daha iyiyim, sen nasılsın asıl, her şey yolunda mı, neler yapıyosun, var mı denüşüklük?

merhaba bende soğan kürü denedem.... ilk önce kendimi tanıtayım 2 yıllık evliyim 2 yıldır cocuk istiyorum hiç korunmadım 1 kere doktora gitti 1 yıl oncesi idi doktor birşey olmadıgını söyledi stres yapıyorum sanırım .... neyse ben ayın 3unde soğan kürüne başladım 15 gun içtim... agustos 20 bat günüm... şimdi 32 gün oldu ben hala olmadım ... soğan kürü kullananlar birşey soracam sizde soğan kürü kuruluk yaptımı birde bende hiç gram akıntı olmadı aksine kurudum sizler nasıl oldunuz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…