sogan kürü kullananlar

anammmm kuzumm gelmişş:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:
olsun bu ayda boş geçsin dinlensin vucut iyi olmuş :KK34:
bakarsın ilaçların etkisiyle bu ay kendiliğinden oluverir :KK52::KK52::KK52:
bende döndüm sende döndün ee asyacan nerde daha gelemedi mi o :KK55:

geldi o da aynı gün döndük de camları mı siliyo ne yapıyo bilmiom ki :KK53: tedaviye ara vermekten bahsediyordu en son.. yorgun ve yılgın biraz bu aralar . . .:KK50:

bende pazartesi günü başladım , amam benim sabeblerim farklı.7 mayısta 6 aylık doğum yaptım , enfeksiyonum çok yükseldi, şimdi tekrar hamilelik düşünüyorum, enf kalmışsa temizlensin diye yapıyorum.iki hafta yapıp bırakıcam. ilk 3 gün sarı diye beyaz soğan kullanmışım bugün tam resmideki gibi sarı soğanı buldum. bakalım belki banada bi yerlerden bi farydası dokunur

geldi o da aynı gün döndük de camları mı siliyo ne yapıyo bilmiom ki :KK53: tedaviye ara vermekten bahsediyordu en son.. yorgun ve yılgın biraz bu aralar . . .:KK50:

hımm:26: anladım canım tamam tedavi olmasın ama şu yapılması gereken testleri ihmal etmesin yani dimi:KK20:

Anammm hoşgeldiniz kizlarrr topik canlanmiş valla
benim kayinvalide ler dün gittiler :)
arada giriyordum ne ses var ne seda sıkılıp duruyordum bende girmez olmuştum artik şimdi bi gireyim dedim
iyi oldu gelmenizz öptüm sizi
bende bir hafta sonra gidiyorum annemlere :))
bende herşey ayni güzel güzel adet oluyorum zamanindan önce ama az geliyo :KK43: inşallah tez vakitte olur artik

Son düzenleme:
canim benim çok üzüldüm ama vardir bir vakti zamani...
Allah büyùk ne yapalim kismet artik bende mersin dönüşü tedavi olmayi düşünüyorum artik hayirlisi hakkimizda.
sen yine bu ayi boş geçme yumurtlama dönemine dikkat et ilacin etkisi devam ediyordur .
Allah ol desin inşallahhh.

kığızzzzzzzzz sende mi memlekettesin hala bakim :KK34:
buralarda görünmemişsin hiç:KK19: nasıl geçti bayram tatilin :KK52:

ayyy o gün hani ben 05:15 de evden çıkıp servise gidicektim ya kızz gaflet uykusu gelmiş oturdugum yerden uyumuşum bi uyandım saat 6 :KK53:
taksiyle gittim havaalanına :KK55: Allah tan ucağı kaçırmadım ama uçak biletinden çok tuttu taksi :KK53: keşke geri internete girip senle sohbet etseymişim dedim kendimce çünkü 5 de uyanıktım nasıl olduysa bi anda uyuyuvermişim o arada :KK76::KK17:

Bende geldim canım haftabasında evıme güzeldi tatılım ya afacan bır yegenle ugrasmakla gectı :) haha uyuyamıkaldın halbukı ben geldım buralardaydım ogun sabahladımdı valla :) ucagı kacırmamıssın ıyı barı:) netı bıraktım sayılır artık buaralar ya deli gibi kıtap okuyorum memleketten bı suru kıtap getırdım özlemişim kitap okumayı ama nasıl kaptırdıysam son 1 kıtabım kaldı okunmadık :KK43: dr a gıdıp gıtmemekte dırenıyorum buaralar adet olana kadarkı surecı bılıyorsun adet bıttıkten 3 4 gun sonra tekrar lekelenmelerım basladı bıttı 2 3 gun sonra tekrar suandada leke gelıyor hala nedır bılmıyorum drada gıtmek ıstemıyorum ne halin varsa gör asya modundayım kana kanayabıldıgın kadar

Hahah nıyetlenmedım degılde nezaman cam sılmek ıstesem yagmur ındırıyordu bekledım direndım sılmedım ve yagmur ben burdayım dedi :)) sana kendımı anlatmamam hıc gerek kalmıyor be folıgım anlıyosun leb demeden aynen dedıgın gıbıyım, ustuste gelen sıkıntılardan sonra kendımı hıc bı ıse yaramaz hıssedıyorum ve kabuguma cekıldım buaralar, nesem yok, hıc bırsey yapasım gelmıyor, sanki kendimi cezalandırmaya calısıyor bı haldeyım dr ada gıtmedım lekelenme devam edıyor hala...kısacası herseyden sogudu bu yüreğim...

Bende geldim canım haftabasında evıme güzeldi tatılım ya afacan bır yegenle ugrasmakla gectı :) haha uyuyamıkaldın halbukı ben geldım buralardaydım ogun sabahladımdı valla :) ucagı kacırmamıssın ıyı barı:) netı bıraktım sayılır artık buaralar ya deli gibi kıtap okuyorum memleketten bı suru kıtap getırdım özlemişim kitap okumayı ama nasıl kaptırdıysam son 1 kıtabım kaldı okunmadık :KK43: dr a gıdıp gıtmemekte dırenıyorum buaralar adet olana kadarkı surecı bılıyorsun adet bıttıkten 3 4 gun sonra tekrar lekelenmelerım basladı bıttı 2 3 gun sonra tekrar suandada leke gelıyor hala nedır bılmıyorum drada gıtmek ıstemıyorum ne halin varsa gör asya modundayım kana kanayabıldıgın kadar

fıstıgımmm:KK48::KK48::KK48: hoşgelmişsin :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kitap kurdu mu oldun sen :KK16: ne güzel valla iyi yapıosun çok beğendiklerinden tavsiye kabul ederim:KK34: tabi ne tarz kitaplar okuyorsun o da var
ben böle macera ekşin sürükleyicileri seviyorum her detayı betimleye betimleye bitiremeyen yazarlar severim:KK34: tarihmiş romantikmiş felsefikmiş psikolojikmiş istemem:KK19: ona göre beklioreeee

gelelim fasulyenin faydalarına bak sen güçlü bi kızsın bunu hepimiz biliyoruz hissediyoruz.evet yaşadıkların hiç kolay şeyler değildi ama bunlar seni yıldırmamalı bu kadar yol gelmişken en başa dönmeni istemiyorum en azından şu gerekli testleri yaptır be asyam. ne olur ne olmaz sen önlemini alda gerisi Allah ın takdiri canım. doktor seni regl sonrası çağırmıştı gitmedin mi bida :26: öyle kana kanayabildiğin kadar demekle olmuyo Allah korusun senin sağlıgın herşeyden önemli, ihmal etme lütfen, kendini böyle cezalandırmak da neyin nesi:KK45: silkelen bakiiim hoopppp kendine geel:KK57: valla alıcam elime zopayıı heeee:KK47::KK47::KK47::KK47: ben böyle asya istemiyorummmm:KK19: hani nerde oooo neşeli topiğin delisi:KK53: daha yeni topikk açacağuzzzz:KK34:

aaa bide bu arada bugün 8 ağustos ben geçen ay 8 temmuzda tam anlamıyla regl olmuştum hatırlarsan 3 4 gün kahve leke oldu 35.gün regl olmuştum
bu ayda yine 30 u gördüm de devamını bilmiyorum tüp bebek benim dengemi bozdu fazla mı gaz verdiler naptılar :KK1::KK1::KK1::KK1:

Anammm hoşgeldiniz kizlarrr topik canlanmiş valla
benim kayinvalide ler dün gittiler :)
arada giriyordum ne ses var ne seda sıkılıp duruyordum bende girmez olmuştum artik şimdi bi gireyim dedim
iyi oldu gelmenizz öptüm sizi
bende bir hafta sonra gidiyorum annemlere :))
bende herşey ayni güzel güzel adet oluyorum zamanindan önce ama az geliyo :KK43: inşallah tez vakitte olur artik

hoşgeldin canıımmmmmm,, ohhh rahatlamışsındır misafir gidince
valla yatılı misafir olunca öyle bi oluyoki kahvaltı yap kaldır yıka sonra çay kahve akşama yemek hazırla sonra akşam olsun yemeği ye yıka
sonra yine çay sefası çayı içtin eee yetmez çerez meyve vs ye hooop onları kaldır getir götür sonra uyu :KK37::KK37::KK37::KK37:
annenlerede gidicekmişsin Allah kavuştursun inşallah

hoşgeldin canıımmmmmm,, ohhh rahatlamışsındır misafir gidince
valla yatılı misafir olunca öyle bi oluyoki kahvaltı yap kaldır yıka sonra çay kahve akşama yemek hazırla sonra akşam olsun yemeği ye yıka
sonra yine çay sefası çayı içtin eee yetmez çerez meyve vs ye hooop onları kaldır getir götür sonra uyu :KK37::KK37::KK37::KK37:
annenlerede gidicekmişsin Allah kavuştursun inşallah

Ayyyy beni bir çirpıda anlattın valla neyseki gittiler de sağ salim
eee artik sira bende
umarim senin bayraminda iyi geçmiştir.

Ayyyy beni bir çirpıda anlattın valla neyseki gittiler de sağ salim
eee artik sira bende
umarim senin bayraminda iyi geçmiştir.

ee öyle oluyo ama :KK1::KK1::KK1:
geçti valla canım çok güzeldi Allah tekrar görüşmeyi nasip etsin inşallah
gerginim bgn regl günümdü gelmedi yine döngüm değişti tüp bebek sonrası ona gıcık oldum:26:

canim benim çok üzüldüm ama vardir bir vakti zamani...
Allah büyùk ne yapalim kismet artik bende mersin dönüşü tedavi olmayi düşünüyorum artik hayirlisi hakkimizda.
sen yine bu ayi boş geçme yumurtlama dönemine dikkat et ilacin etkisi devam ediyordur .
Allah ol desin inşallahhh.

asayiş berkemal :KK14: hayırlısı olsun bebeem don't panic! :KK51:

aaa bide bu arada bugün 8 ağustos ben geçen ay 8 temmuzda tam anlamıyla regl olmuştum hatırlarsan 3 4 gün kahve leke oldu 35.gün regl olmuştum. bu ayda yine 30 u gördüm de devamını bilmiyorum tüp bebek benim dengemi bozdu fazla mı gaz verdiler naptılar :KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK52:

fıstıgımmm:KK48::KK48::KK48: hoşgelmişsin :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kitap kurdu mu oldun sen :KK16: ne güzel valla iyi yapıosun çok beğendiklerinden tavsiye kabul ederim:KK34: tabi ne tarz kitaplar okuyorsun o da var
ben böle macera ekşin sürükleyicileri seviyorum her detayı betimleye betimleye bitiremeyen yazarlar severim:KK34: tarihmiş romantikmiş felsefikmiş psikolojikmiş istemem:KK19: ona göre beklioreeee

gelelim fasulyenin faydalarına bak sen güçlü bi kızsın bunu hepimiz biliyoruz hissediyoruz.evet yaşadıkların hiç kolay şeyler değildi ama bunlar seni yıldırmamalı bu kadar yol gelmişken en başa dönmeni istemiyorum en azından şu gerekli testleri yaptır be asyam. ne olur ne olmaz sen önlemini alda gerisi Allah ın takdiri canım. doktor seni regl sonrası çağırmıştı gitmedin mi bida :26: öyle kana kanayabildiğin kadar demekle olmuyo Allah korusun senin sağlıgın herşeyden önemli, ihmal etme lütfen, kendini böyle cezalandırmak da neyin nesi:KK45: silkelen bakiiim hoopppp kendine geel:KK57: valla alıcam elime zopayıı heeee:KK47::KK47::KK47::KK47: ben böyle asya istemiyorummmm:KK19: hani nerde oooo neşeli topiğin delisi:KK53: daha yeni topikk açacağuzzzz:KK34:

aaa bide bu arada bugün 8 ağustos ben geçen ay 8 temmuzda tam anlamıyla regl olmuştum hatırlarsan 3 4 gün kahve leke oldu 35.gün regl olmuştum
bu ayda yine 30 u gördüm de devamını bilmiyorum tüp bebek benim dengemi bozdu fazla mı gaz verdiler naptılar :KK1::KK1::KK1::KK1:

Kanlı Beyit- Deniz Erdem, Dunyanın ilk günü- Beyazıt Akman (buda harıkaydı), Sil Baştan (yazarı yabancıydı hatırlamıom) Bin Muhteşem Gunes Khaled Hosseını( bunu sıddetle tavsıye edıyorm) Bende romantık felsefı kısısel gelısım vs okuyamıyorum yaa, Kıtab dedıgın azcık mıstık kokucak şöyle :)

Gelelim bana o testlerı henuz yaptıramadım ılk adetınde gel demıstı haftasonuna denkgeldım sonra bayram gırdı, lekelenmelerde kesılmeyınce bugun mecbur gıttım ama o hastaneyı gormeye bıle tahammulum yok sanırım sıl bastan yasıyorm herseyı, bekleyen bı suru hamıle bayan var onlarıda gormek ıstemıyorm hıc, ama dr u degıstrmek ıstemıorm su donemde, kanamayı kesecek ılacı tekrar verdı bugun, bırde dogum kontrol hapı verdı yasmın, adet olunca baslıcam adetı duzenleyelım sonra testlere gecerız dedı, hormon tahlılıde yaptı eskı asya yorumluyorduda sımdı bon bon kagıda baktım dr normal hersey dedı sanada yazımda bak bı nasıl? nesem yok be annem ıcımın ferı sondu sankı, bu donemlerde tek ıyı gelen seyde kıtap okumak ıste.

serbest t3; 3,31
serbest t4; 1,06
tsh; 2,69
CEA ; 0,70
CA-15-3 ;14.0
CA-19-9; 9,75
CA-125; 7,7
Estradıol; 41
FSH; 3,79
LH; 5,47
PROLAKTIN; 8,85

Kanlı Beyit- Deniz Erdem, Dunyanın ilk günü- Beyazıt Akman (buda harıkaydı), Sil Baştan (yazarı yabancıydı hatırlamıom) Bin Muhteşem Gunes Khaled Hosseını( bunu sıddetle tavsıye edıyorm) Bende romantık felsefı kısısel gelısım vs okuyamıyorum yaa, Kıtab dedıgın azcık mıstık kokucak şöyle :)

Gelelim bana o testlerı henuz yaptıramadım ılk adetınde gel demıstı haftasonuna denkgeldım sonra bayram gırdı, lekelenmelerde kesılmeyınce bugun mecbur gıttım ama o hastaneyı gormeye bıle tahammulum yok sanırım sıl bastan yasıyorm herseyı, bekleyen bı suru hamıle bayan var onlarıda gormek ıstemıyorm hıc, ama dr u degıstrmek ıstemıorm su donemde, kanamayı kesecek ılacı tekrar verdı bugun, bırde dogum kontrol hapı verdı yasmın, adet olunca baslıcam adetı duzenleyelım sonra testlere gecerız dedı, hormon tahlılıde yaptı eskı asya yorumluyorduda sımdı bon bon kagıda baktım dr normal hersey dedı sanada yazımda bak bı nasıl? nesem yok be annem ıcımın ferı sondu sankı, bu donemlerde tek ıyı gelen seyde kıtap okumak ıste.

buarada dunyanın ılk gunu ıstanbulun fethı zamanında yasanan bır ask hıkayesını anlatıo tarıh sevmem demıssın ama cok guzeldı, bın muhtesem guneste afganıstandakı olaylar ama harıkaydı ıkısıde,,, sen bence sıl bastanı oku once, kac sene oldu hala aklımdadır ıcerıgı.

ee öyle oluyo ama :KK1::KK1::KK1:
geçti valla canım çok güzeldi Allah tekrar görüşmeyi nasip etsin inşallah
gerginim bgn regl günümdü gelmedi yine döngüm değişti tüp bebek sonrası ona gıcık oldum:26:

Amin canimmm inşallahh.
Normal canim vucut tepki verebilir ama adetliyken hormon testi mi yapsan acaba.
Ben de tatil dönüşü yaptiracagim sanirim.

X