sogan kürü kullananlar

Canim beni de yazar misin gorursen dualarina beni de kat sende insallah bir cirpida dogurursun hayirlisiyla kucagina alirsinyour_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından gönderilmiştir.
Tabi yazarim istersen gercek ismini ozelden yaz yada istersen profilindeki ismi yazayim haber et canim dualarin icin amin Rabbim sizlerede nasib eylesin

Ederim canim insallah yillarinin hasreti evladin en kisa surede gelir

beni de unutma kuzum tamam mı
Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin mis kokulunu:emir_bebek:
az kaldı dogumuna kızzz ayyyy:KK9: sercemim ya zaman ne çabuk geçti gitti :KK76:
normal dogum yapcaksın dimi kuzum Allah ım yardımcın olsun canım benim

Kızlar hayırlı bayramlar...
Rabbim sevdiklerinizle nice bayramlar görmenizi nasip eylesin ...

Amin canım benim:KK16:
bende yeni geldim evime :21: artık burlardayım da ben yokken de bu topik hiç ilerlememiş valla hepten :))

Tekrar yazıyorum kızlar, adet oldum 3. gün bugün. Memleketteyiz şimdi. İyi bayramlar herkese. Muhabbet ile..:KK54:

kuzummm benimmmmm Rabbim neyler neylerse güzel eyler canım
demekki hayırlısı böyleymiş napalım durmak yok yola devam dimi canım
hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz inşallah tez zamanda kendiliğinden olur foliğim ya
hepimizin yardımcısı olsun Allah üzülme tamam mı canım biliyorum demesi kolay ama napalım güçlü olmak zorundayız
doktor herhangi bişey dedi mi peki ? yeni plan nedir devam edicekmisin aşılamaya ?
memleketteymişssin sende sanırım bende bugün geldim yarına anca kendime gelirim :KK53:

Canlar ben bi sahur hazırlayım uyuyan bogamı kaldırmayı unutucam sımdı cene calmaktan :KK70:D mybaby sahurdan sonra gelırım buralarda olursan yazarım opuyorum sımdılık sızlerı kızlarrr

kığızzzzzzzzz sende mi memlekettesin hala bakim :KK34:
buralarda görünmemişsin hiç:KK19: nasıl geçti bayram tatilin :KK52:

ayyy o gün hani ben 05:15 de evden çıkıp servise gidicektim ya kızz gaflet uykusu gelmiş oturdugum yerden uyumuşum bi uyandım saat 6 :KK53:
taksiyle gittim havaalanına :KK55: Allah tan ucağı kaçırmadım ama uçak biletinden çok tuttu taksi :KK53: keşke geri internete girip senle sohbet etseymişim dedim kendimce çünkü 5 de uyanıktım nasıl olduysa bi anda uyuyuvermişim o arada :KK76::KK17:

Tabi yazarim istersen gercek ismini ozelden yaz yada istersen profilindeki ismi yazayim haber et canim dualarin icin amin Rabbim sizlerede nasib eylesin

Sagol allah senden razi olsun ne guzel dusunmussun o anda dua etmeyi . Adim busra selimoglu bu arada :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba arkadaşlar geçen ay klomen kullandım yumurtamı aşırı uyardı buyuttu ve çatlamadı ve şuan hastayım kontrole gittimm. yumurta küçülmüş ne yapmam lazım böyle sorun yaşayan var mı doktorum beni bir üst tedavi için başka yerlere yönlendirdi yardımcı olurmusunz:KK52::KK52::KK52:

merhaba arkadaşlar geçen ay klomen kullandım yumurtamı aşırı uyardı buyuttu ve çatlamadı ve şuan hastayım kontrole gittimm. yumurta küçülmüş ne yapmam lazım böyle sorun yaşayan var mı doktorum beni bir üst tedavi için başka yerlere yönlendirdi yardımcı olurmusunz:KK52::KK52::KK52:
Merhaba ben yasadim.
Hastaligim biter bitmez soğan kuru yaptim.Dr.um dogm kontrol halpida verdi 10 gün sonra muayeneye gittim ve kistlerim gitmisti

ben 2 yıllık evliyim ve evliliğim ilk senesinde yasmin kullandım 6 aydır krounmuyorum ve folicplusa başladım yaklasık 6 adyır folic kullanıyorum sizden istegim bana soğan kurunu anlatmanız çünkü kafamı karışstıyor yorumlar ibrahim saracoğlu 15 gun kullan sonra 6 ay kullanma dio ama bazı arkadaşalr devamlı kullan diyo lütfen yardımcı olurmusunuz artık bende sağlıklı bir bebişim olsun istiyorumm:KK76:

beni de unutma kuzum tamam mı
Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin mis kokulunu:emir_bebek:
az kaldı dogumuna kızzz ayyyy:KK9: sercemim ya zaman ne çabuk geçti gitti :KK76:
normal dogum yapcaksın dimi kuzum Allah ım yardımcın olsun canım benim
Amin insallah Rabbim sizede nasib etsin ..tabiki dua edicem ask olsun hic unuturmuyum asla unutmam sizi ..normal dogum olucak insallah bakalim bizim pasa hangi gun gelmek istiyicek 10 gun kaldi..zaman ilerlemiyo sanki

kızlar merhaba;

bende yeniyim kk de :)
benimde öğrenmek istediğim bikaç şey var. pko hastasıyım,adet düzensizliğim var. bu ay bile 8 gün geçti,test yaptım 2 gün önce negatif. soğan kürünü deniycem bu ay eger adet olursam. ögrenmek istediğim ilk ay hemen sonuc verir mi hamile kalma olasılıgım nedir,beraberinde ovulasyon testi yapsam mı acaba?? 10 aylık evliyim,29 yaşımdayım zaman gecmeden bebek istiyorum bende.. ne yapmalıyım sizce ?

hepinize sevgiler ):

Bende bu soğan kürü işe yaramadı adet düzenlediği yazıyor benim adetlerimin düzeni de bozuldu içtikten sonra..

Merhaba ben yasadim.
Hastaligim biter bitmez soğan kuru yaptim.Dr.um dogm kontrol halpida verdi 10 gün sonra muayeneye gittim ve kistlerim gitmisti

canım ben dun gittitm adetliyken baktı geçmiş soğan kürünü içemiyorum ben normaldede sevmem zaten.neden böyle oluyor drlarda açık konuşmuyorlar ki

Amin canım benim:KK16:
bende yeni geldim evime :21: artık burlardayım da ben yokken de bu topik hiç ilerlememiş valla hepten :))
kuzummm benimmmmm Rabbim neyler neylerse güzel eyler canım
demekki hayırlısı böyleymiş napalım durmak yok yola devam dimi canım
hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz inşallah tez zamanda kendiliğinden olur foliğim ya
hepimizin yardımcısı olsun Allah üzülme tamam mı canım biliyorum demesi kolay ama napalım güçlü olmak zorundayız
doktor herhangi bişey dedi mi peki ? yeni plan nedir devam edicekmisin aşılamaya ?
memleketteymişssin sende sanırım bende bugün geldim yarına anca kendime gelirim :KK53:

Amin insallah Rabbim sizede nasib etsin ..tabiki dua edicem ask olsun hic unuturmuyum asla unutmam sizi ..normal dogum olucak insallah bakalim bizim pasa hangi gun gelmek istiyicek 10 gun kaldi..zaman ilerlemiyo sanki

kızlarım, kızçelerim, yarı akıllı-yarı delilerim :KK53: ben döndüm, her şey kontrol altında :KK14: işler güçlere hızlı bir dönüş yaptım da anca girebiliyorum kulübe. bu ay tedaviye ara verdim. vermek zorunda kaldım. reglim memlekete denk gelince doktora gidemedim, kafama göre klomene başlamak da istemedim. böylece bu ay kalmış oldu :KK24: hayırlısı olsun diyelim bakalım, kendimiz için en hayırlısını beklemedeyim.

kığızzzzzzzzz sende mi memlekettesin hala bakim :KK34:
buralarda görünmemişsin hiç:KK19: nasıl geçti bayram tatilin :KK52:
ayyy o gün hani ben 05:15 de evden çıkıp servise gidicektim ya kızz gaflet uykusu gelmiş oturdugum yerden uyumuşum bi uyandım saat 6 :KK53:
taksiyle gittim havaalanına :KK55: Allah tan ucağı kaçırmadım ama uçak biletinden çok tuttu taksi :KK53: keşke geri internete girip senle sohbet etseymişim dedim kendimce çünkü 5 de uyanıktım nasıl olduysa bi anda uyuyuvermişim o arada :KK76::KK17:

:KK60: :KK60: :KK37:

kızlar selam tekrar;
ben bugün regli oldum. ama benim regl 4-5 gün sürüyor. şimdi soğan suyunu bitti gün mü yoksa 7. gün mü yapıcam bilemedim..

acilll yardım pls???

kızlarım, kızçelerim, yarı akıllı-yarı delilerim :KK53: ben döndüm, her şey kontrol altında :KK14: işler güçlere hızlı bir dönüş yaptım da anca girebiliyorum kulübe. bu ay tedaviye ara verdim. vermek zorunda kaldım. reglim memlekete denk gelince doktora gidemedim, kafama göre klomene başlamak da istemedim. böylece bu ay kalmış oldu :KK24: hayırlısı olsun diyelim bakalım, kendimiz için en hayırlısını beklemedeyim.

:KK60: :KK60: :KK37:

anammmm kuzumm gelmişş:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:
olsun bu ayda boş geçsin dinlensin vucut iyi olmuş :KK34:
bakarsın ilaçların etkisiyle bu ay kendiliğinden oluverir :KK52::KK52::KK52:
bende döndüm sende döndün ee asyacan nerde daha gelemedi mi o :KK55:

X