sogan kürü kullananlar

Gelirim tabi kizz
bakma öyle dert yandigima sen
yeni topik anasi sen olacakmişsin canim

gelcen tabi kızzzzz
öyleymiş canım da bende yarın zimire gidiyorum nasıl olcak o iş anlamadım
ya döndüğümde açılcak yada bu akşam açılcak bilmiyorum artık o kısmını:44:

harbi bi hunimiz eksik sende gelirsin saçmalarız birlikte nasıl bir davettir arkadaş
ben neden kür tarifi veriyomuşum
tızımmmm gidenler gibi bende gidersem daha gelmem

gelcen tabi kızzzzz
öyleymiş canım da bende yarın zimire gidiyorum nasıl olcak o iş anlamadım
ya döndüğümde açılcak yada bu akşam açılcak bilmiyorum artık o kısmını:44:

Aaa ne güzel anneciginin yanina gidiyorsun yani.
Bende gidecektim ama kayinlarim ve kayinvalidem hepsi geliyorlar cuma ya, bayramda da bizdeler yani askiya alindi benimki.
senin için ne zaman uygunsa o zaman aç canim

Aaa ne güzel anneciginin yanina gidiyorsun yani.
Bende gidecektim ama kayinlarim ve kayinvalidem hepsi geliyorlar cuma ya, bayramda da bizdeler yani askiya alindi benimki.
senin için ne zaman uygunsa o zaman aç canim

evet datlum annem ablam kaynana görümce cümbüş cemat bi bayram geçircez Allah izin verirse
seninde misafirlerin gelcek demek biraz yorucu ama olsun sende bayram sonrası gidersin hem yorgunlugun gider
valla ben bilmem kızlar da ne dicek bi akşam olsun gelsinlerde

Ayyy ne gùzel
tamsm canim kararlaştirin siz öptüm

Sabah kalktım gece yazdıklarınızı okuyorum gülmekten bir hal oldum eşim dikildi tepeme yaa ne var neye guluyorsun ne oldu diyoo :)))) dedim bizim kızlar kaynatmis onları okuyorum Rabbim yuzunuzden tebessumu hiiiccc eksik etmesin
Foligim Ecem kızlar asilama tedavileriniz hayırlı olsun Rabbim sonunu güzel eylesin gönlünüzce olsun insaallah Foligiimm kuzenimin esinin morfoloji 0 çıkmış kuzenimde sadece 2 yumurta gelismis gerisi minik minikmis veeee kuzenim ikiz hamilee darısı sizlere insaallah Rabbim ol deyince sayilar hesaplar anlamını kaybediyor gerçekten :)

Kızlar nasılsınız topikten taşınıyor muyuz hadi hayırlısı :) bende geliyorum sizinle tamam mı topik anasida belliymis ohh çok güzel miss olmuş miss Rabbim bu neşe ve enerji ile yavrularinizi nasibinize yazmış olsun bu mübarek günler hurmetine
Asyam sen nasılsın kuzu sizleri takip edip yazamıyorum ama sayfayi hep okuyorum hepinizi öpüyorum :)

hoşgeldinnnn tatlımm
ayyyy valla ya benim bi atasözünü yanlış hatırlamam sebebiyle cuvaldız oldum çıktım
aynen canım yeterki RAbbim ol desin gerisi vesile
folikimden de alcaz inş güzel haberler
ben yrn izmire gidiyorum 20 gün yokum buralarda

arka mahalleye taşınmıyoz ama baya bildiğin il değiştiriyoz alternatif tıptan geyik muhabbetine dogru yol alcaz gibi görünüyo
tabiki gelcen kız hele bi gelme valla darılırım beni topik anası yaptılarda ben gelene kdr açarlar sayfayı bence

Çok güldüm gerçekten Rabbimde sizleri guldursun :))
Benim yerimede tatil yap gez kuzum bu sene tatile cikamadik biz ben araba yolculuğu yapamıyorum çok rahatsız oluyorum birde sık sık wc sendromu eklendi bu sene otur nukra dedim :))

olsun seneye mis kokulunla tatil yaparsın inşallah
cıbır cıbır deniz kenarında pek tatlı olurrr ayyyyyyyyyy:81::81::81::81:
bu sene idare et kuzum sonuçta sebebi güzel bişey hemde çok güzelllllll

Taşıyın kuzum çok iyi olur hatırlarsınız ben bu soğanı ne zaman icsem hasta oluyordum banada yaramadı bu soğan

sorma dün ben de kriz geçirdim resmen öldürcek bu kızlar beni, iyi ki var onlar hepiniz iyi ki varsınız canlarım benimmm
bnm 1 yumi oldu güzel, onu bekliyoz bakalım buluşabilcekler mi napıolar belli değil dünden beri, lekem geliyo o kadar :26:

gönül isterdi ki gebe kalıp gidelim buralardan arkamıza bakmadan

Folik te geldiii :))))

geldim dimi

olsun seneye mis kokulunla tatil yaparsın inşallah
cıbır cıbır deniz kenarında pek tatlı olurrr ayyyyyyyyyy:81::81::81::81:
bu sene idare et kuzum sonuçta sebebi güzel bişey hemde çok güzelllllll
Evet kuzum inan hala inanamıyorum ben gerçekten hamike miyim diyorum kendi kendime insan hiç bu duyguyu yasamiyacak saniyor ama o an herşey bitiyor ve telaş başlıyor Rabbim bu tatlı telaşı sizlerde göstersin tüm kalbimle istiyorum heran dua ediyorum çünkü bu çok farklı bir duyguymus bu duyguyu isteyen tüm kadınlar tatmali Rabbim kimseyi evlatsiz bırakmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…