sogan kürü kullananlar

Ahmet Asımcım benımkı Elif Asya olucak tut getır cımcımemı gorursen Yusuf İslam gorursen oda benimdir :KK70: Hanı karısmasın dıye ısımde verıyım dedı, kımın poposuna vuracagını bılsın teyzosumuz :KK70:D Yavastan koptumu kayıs devrem :KK70:

koptu koptuuuuuu :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Nukrada gitti okusaydı şu yazdıklarını :KK52::KK52::KK52:

:KK9: sorma dün ben de kriz geçirdim resmen :KK9: öldürcek bu kızlar beni, iyi ki var onlar :KK16: hepiniz iyi ki varsınız canlarım benimmm :KK48:
bnm 1 yumi oldu güzel, onu bekliyoz bakalım buluşabilcekler mi napıolar belli değil dünden beri, lekem geliyo o kadar :26:

gönül isterdi ki gebe kalıp gidelim buralardan arkamıza bakmadan :KK24:

geldim dimi :KK9::KK52:

Bencede geldin geldin :KK70:

Hahahah yemıyor dımı guvenemıyonda sımdı bıze bu delılerın napacagı bellı olmaz topıkte ılk topıgımde olcak sımdı elaleme rezıl olmiiimmm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ayy olurmu hiç öle şey size güvenmicemde kime güvencem ayol :KK53:
yani ben açılışda güzel bişeyler yazmak istedim girenlerin dikkatini çekicek bazı şeyler hazırlamak istedim de ondan:KK34:

ayy olurmu hiç öle şey size güvenmicemde kime güvencem ayol :KK53:
yani ben açılışda güzel bişeyler yazmak istedim girenlerin dikkatini çekicek bazı şeyler hazırlamak istedim de ondan:KK34:

Ben ble kendıme cok guvenemıyrum okadar emın olma devrem :KK70: malum sacmalıcaz nıravanaya ulastırabılırım szı :KK70: hee önsöz hazırlayım dıyorsun gırenler yıne bızz oluruz ki bizede öyle afıllı sözlere gerek yok bacı :KK70: ama karar senın tabısı ön hazırlık yapmak ıstıyrsan bayram sonuna kalsın :KK70:

Uykum geldi de benim muhabette güzel biraz uyusam iyi olacak eşim biraz grip olmuş onu sahura kaldiracagim bende biraz uyumus olayım o zamana kadar sabah erkenden tahlil vericem kızlar dua edinde kan degerlerim yükselmiş olsun yoksa kan serumu takacaklar o kadar ilaca igneye ragmen inatla düşüyor yukselmiyor :KK43:

ne değerleriymiş bakim o düşen :26: az zamanın kaldı bacım dayan :KK16:

Dualariniza amiinn diyorum güzel yureklilerim öpüyorum sizleri Allah a emanetsiniz Ahmet Asima da bıdıgım gelirken bu güzel teyzelerinin evlatlarininda ellerinden tut getir diyorum :)

Ahmet Asıma çok büyük iş düşüyo bu durumda :KK52: tren olup gelirler artık :KK53: :KK60:

Ben ble kendıme cok guvenemıyrum okadar emın olma devrem :KK70: malum sacmalıcaz nıravanaya ulastırabılırım szı :KK70: hee önsöz hazırlayım dıyorsun gırenler yıne bızz oluruz ki bizede öyle afıllı sözlere gerek yok bacı :KK70: ama karar senın tabısı ön hazırlık yapmak ıstıyrsan bayram sonuna kalsın :KK70:

yani önsöz önemli bence
bellii olmaz kız belki topik coşar cümbüş olur :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

yani önsöz önemli bence
bellii olmaz kız belki topik coşar cümbüş olur :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

Uff ozaman bayram sonuna kalsın ben kaynasamam sımdı kolay kolay ınsan azmanı bı tıpım oldgndan bahsetmıstım sanırım :KK70: bana ön ayak olursunuz hosgeldın de ablana elını öp felan :KK70:

ahan da valla tırstı :KK52:

yettimm :KK55:

ben dicektim yaşa! :13:

anamm valla gidip açtırcanız şimdi öle kös kös hayret bişisiniz
birazcıkdaha takılı siz burda ben gelince güzel bi topik açalım en afillisinden diyorum
tabi sizinde fikriniz önemli:KK34:

Uff ozaman bayram sonuna kalsın ben kaynasamam sımdı kolay kolay ınsan azmanı bı tıpım oldgndan bahsetmıstım sanırım :KK70: bana ön ayak olursunuz hosgeldın de ablana elını öp felan :KK70:

bi film vardı hani şener şen in Şakir hani :)) karısı diyo ya cocuga Tükür ulan babanın suratına tükür bakim:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
aklıma o geldi öp ablanın elini :KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
bayram sonuna kalabülür müü topiğin cici anneleri :KK34:

Kalabilir devrem acelemız yok, bızlerde ozamana kadar adam toplayalım yenı topıge :KK70:D dıger topıklere gırıp calarız hahaha :KK70:

anamm valla gidip açtırcanız şimdi öle kös kös hayret bişisiniz
birazcıkdaha takılı siz burda ben gelince güzel bi topik açalım en afillisinden diyorum
tabi sizinde fikriniz önemli:KK34:

Gazamı getırdık ne :KK70:D acele ıse seytan karısır bekleyelım bacı :KK70:

kalsın hadi ya seni mi kırcaz :KK34: düşün taşın, güzel namına yaraşır bi önsöz bekliyoruz senden :KK1: huniyi ters takanlar mı olcak isim ne olcak :KK52: uykusuzlar da olabülür kanımca :KK52:

thank you:KK42: ( amerikan aksanımla )
uykusuzlar da güzelmiş de o zaman gündüz konuşamıcaz sadece gece gibi bi şey sezdim eledim direk:KK53:
her zamana uygun bi isim please ( yine amerikan aksanım kaynadı araya kahretsin :)

Biliyor bizleri cok iyi napsın folıkım :) Malzemeler ortada :KK70:

cigerinizi bilirim sizin:KK33::KK33::KK33:

ahhahhah kız sen ne şirin şeysin öyle adın ne bakim senin :KK19:

:)) Dısı buz içi bal derler bana abla :))

bi film vardı hani şener şen in Şakir hani :)) karısı basıyo diyo ya cocuga Tükür ulan babanın suratına tükür bakim:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
aklıma o geldi öp ablanın elini :KK1::KK1::KK1::KK1:

En sevdiğim ve sureklı dılımde olan bı repliktir o suan yegenımde uyguluyorum tukur halam enıstenın suratına :KK70: anne olana kadar boyle ıdare etcez gari :KK70: harbiden cok sıkıntılı bır yapı bu yaa aksam ıftara davetlıydık esımın arkadasına toplu davetti, sıkıla sıkıla oflaya poflaya gıttım, ne konuscam ben sımdı kımle muhatap olcam off poff dıye ıncılerım dokulcek ya :KK70: ALlahtan kayınvaldemde vardı yapıstım koluna anne dıbımden ayrılma dıye ::KK70:

:)) Dısı buz içi bal derler bana abla :))

En sevdiğim ve sureklı dılımde olan bı repliktir o suan yegenımde uyguluyorum tukur halam enıstenın suratına :KK70: anne olana kadar boyle ıdare etcez gari :KK70: harbiden cok sıkıntılı bır yapı bu yaa aksam ıftara davetlıydık esımın arkadasına toplu davetti, sıkıla sıkıla oflaya poflaya gıttım, ne konuscam ben sımdı kımle muhatap olcam off poff dıye ıncılerım dokulcek ya :KK70: ALlahtan kayınvaldemde vardı yapıstım koluna anne dıbımden ayrılma dıye ::KK70:

seenn:KK53: mi bizim bildiğimiz seeen:KK53: utandın sıkıldın ne konuşcam derdine düştün haaa:KK20:
hayatta inanmam kızım o davetdeki sensen burda bizle konuşan kim:KK76:

seenn:KK53: mi bizim bildiğimiz seeen:KK53: utandın sıkıldın ne konuşcam derdine düştün haaa:KK20:

Dersanedekı halımıde anlatmıstım ya yavrum sana en on sırada sınıfla muhatap olmadan bı kosede sessız sedasız oturan bır tıp :) Kaynasana kadar kurdesen dokerım ben ınsanlarla, utana sıkıla ezıle buzule, dıstan ılk basta herkesın kıl oldugu bır tıpmısım işyerimde bızzat solemıslerdı yuzume kaynastıktan sonra ne havalı bır tıp dıye sonradan bız senı boyle bılmıyoduklar basladı :)

cnm yüz yüze girişkenlik, sosyal cesaret başka, yatarak yazışmak başka :KK51: kendimden biliyorum :KK37: hayatta yanaşamam, ilk adımı ben atamam, atabilirim de ama atmam, domuz gibi beklerim soğuk soğuk :KK53:

X