sogan kürü kullananlar

mrb kızlar nasılsınız bugün itibariile sogan kürüm bitti bugün karnımagrıyo sırtıma vuryo agrısı..akıntımda var az ama ovu testim negatif yumurtlama olmadıgından eminin.hayır olsun insallah.

önümüzdeki ay yinemi yapsam yoksa testere disli aslan pencesi kürünemi baslasam karar veremedim ben ilaçsız adet olamıyorum ne zaman baslıycam sogana bilemiyorum.yada 15 gün ara verip yinemi baslasam

i'm here anladım cnm, ben de öyleyim, yani doğal yolla birbirimizden bıkana kadar deneyip durmaktansa böyle yöntemler daha cazip geliyo açıkçası, bi danış bakalım reise

aynen canım bi konuşalım bakalım :128:
kuzum ben uyucam çok uykum geldi çooook
müsadenle iyigeceler tatlım yrn görüşrüz:80:

tüp topiğine baktın baktın kaçtın neden yazmadın bişi şimdide gitmişsin

ben de gördüm orda sanki :44: evet evet gördüm o asyacandı onun şehir dışından misafiri vardı kaç gündür yeni gitmişler, bugün biraz toparlanıp dinlendiyse yatmadan girip bi göz atmak istemiştir cnm. ben de kaçıyorum. kendine çook iyi bak maybeybim

bende gördüm kuzum ordaydı dediğin gibi öyle bi girp baktı sanırım sobelendi ama sobelenemeden kaçtı
yarın Allah yardımcın olsun canım dualarım seninle olacak
güzel haberlerin tez zamanda gelsin inşallah
iyigeceler canım

Allah razı olsun bebeğim, iyi ki varsınız bugünleri nasıl atlatırdım bi başıma bilmiyorum siz olmasanız, başka da bilen kimse yok eşimden başka

Geçmiş olsun canim. Kaç santimmis kistler bilgi vereimi doktor?

Ben bekarim ama 5 cm kist var bende . Agri yapiyir yürürken felan hatta. Bende deneyecegim soğan kurunu ama nazil yapiliyor nette bulamadim hazirlanisini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçmiş olsun canim. Kaç santimmis kistler bilgi vereimi doktor?

Ben bekarim ama 5 cm kist var bende . Agri yapiyir yürürken felan hatta. Bende deneyecegim soğan kurunu ama nazil yapiliyor nette bulamadim hazirlanisini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah razı olsun bebeğim, iyi ki varsınız bugünleri nasıl atlatırdım bi başıma bilmiyorum siz olmasanız, başka da bilen kimse yok eşimden başka

biz hep burdayız canım merak etme
bende hep diyorum iyiki kk var da sizleri de tanımışım diye

Bişeyde gözünüzden kacsın yafuuu :) evet evet bendım o folıkım tam olarak özetlemiş durumumu mısafırlerımı yolladım dun ayaklarım tavanda yattım resmen afacan bır yegenım var pert etti benı tum gun :) halen bel agrısı var haa hala olmak boyle bı durumsa anne olmak nasıl kı acep

dağılın uleeeyn gebe geldiii an itibariyle 2 saatlik gebeyim

Amanında amanın kım gelmişşşş :) süpermenlerı kaptın dımı köfte senii :)) 2 saatlık , 2 gunluk, 2 haftalık, 2 aylık dıyerek devam edelım ınsallah kuzum 9 ay boyunca senınle kalsınlar :)))

kızlarr sogan kurunu bende yaptm bu ay kendılınden adet olamadmmmhatta ara ara lekenledm sımdı sokturucu ıcıyorm yınee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…