Soğan Kürü,İncir Kürü,Bal Tarçın Çörek Otu,Arı Poleni

canım incir kürünün zamanı yok ama ben adetin 3. günü başladım istediğin zaman başla yada adet olunca adetle başla ben öyle yapcaktım ama incir almam biraz zaman aldı marketlerde yoktu pazarı bekledim

ben adet oluyom sanki şimdi bilmiyorumda acaba diyorum gebe olabilirmiyim çünkü bir damla geliyor okadar 3 gündür gerisi yok normalde adet olmadığım içinde bilmiyorum acaba böyle az az mı başlıyo adet 3 gündür birer damla geliyo

arkadaşlar bende incir kürüne başlayalı bugün11ci günüm inşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz yazarız hamileyiz diye he benim bugün ağrılar giriyor kasıklarıma arkadaşın bri bana yumurtlama zamanında ye dimti o sadece 5gün yemiş yumurtlama zamanında hamile kalmış nıksammı diyorum 2gün daha içip

canım 21 gün yap sen sonrada 7 gün ara ver sonra tekrar 21 gün yap daha az yapma

kızlar bende incir kürü yapıyorum ama benim hiç kasıklarımda ağrı falan olmadı bugün benim 19. günüm burda okuduklarımın hiç biri yaşamadım

kızlar bende 12 gün incir kürü uyguladım 2 gün önce dok gittim tedavi için dok muayne etti ve bende henüz yumurta falan yok dedi bende yumurta yetmezligi var acep bende işe mi yaramamdı nezaman çogaltıyor acaba bilginiz varmı

handan daha öncesinde soğan kürü yapdın mı? soğan kürüde yumurta rezervi ve rahimin içini temizliyor ben memnun kaldım şimdide incir kürü yapıyorum .sanırım sen incir kürünüde 12. gün yapmaya başlamışsan zaten geç kalmışsın adettin 5 günü diye biliyorum

ben zaten şuan addetliyim ve 2 ay önceside sogan kürü yapmıştım ozaman adet düzensiliki vardı ona cok iyi gelmişti ben bunu yumurtalarımın kalitesi artsın diye yapıyorum tedaviye başladım o yüzden yumurtalar toplanana kadar uygulayacagım inşl bir faydasını görürüm

kızlar bende yeni negatif sonuç aldım.şimdi 3. denemeden önce soğan kürü yapıcam.ne zaman başlıyoruz.kaç gün yapıyoruz.birde yumurtalıklarımda yine kist varmış ve yapışıklık.benim tüplerim ameliyatla bağlanmıştı.bir zararı olmaz dimi.

canım öncelikle geçmiş olsun bende 2. denememde tuttu fakat gelişmedi düşürdüm,ilk denememde hiç tutmadı, soğan kürünü ben ilk denemeden sonra yapmıştım ama adetli başlamıştım ikincide tutmasının onun etkisi oldumu bilmiyorum,ama en doğru başlama adetten 7 gün sonra başlıyosun ibrahim saraçoğlundan okudumğum kadarıyla 15 gün içiyosun bırakıyosun sonra adetine 10 gün kala bi 5 gün daha içilecek diyo ama ben onu yapmadım bilmiyodum ozaman ayrıca kistlerede iyi geliyo tüplerinin kapalı olmasında bi zararrı olacağını sanmıyorum, sana kolay gelsin canım inş kısa sürede anne oluruz hepimiz.

yok canım soganın ne zararı olur yap gecmıs olsun ınsaah allah hepımızın gonlune gore verır adet bıtımınden 7 gun sonra basla

cevaplar için teşekkür ederim kızlar Allah hepimize annelik duygusunu tattırsın.

ben incir kürünü uyguladım ama malesef tutmadı adetime 5gün varken geldi erken oldum

birde birşey sorucam olumlu sonuç alanlara soğan suyunu 5 dk. ocakta kaynattıktan sonra ateşten alıp hemen süzüyorumusunuz yoksa ılıdıktan sonramı süzüyorsunuz.

Arkadaşlar ben incir kürü uyguladım, merak edenler için aktarayım. Tüp bebek tedavim negatif sonuçlandıktan sonra hemen incir kürüne başladım, tedavim sırasında yumurta rezervim çok yetersiz kaldı, sadece 5 yumurta oluştu ve 1 yumurtam kullanılabilir durumdaydı. İncir kürünün yumurta rezervini ve kalitesini artırdığını duyunca, hemen uygulamaya başladım. 1 ay aralıksız aksatmadan yaptım. Ama ben her sabah aç karnına 1 bardak içtim, ikiye, üçe bölmedim, 1 ay sonra yani dün kontrole gittim, dr. yumurtalarımın gayet iyi olduğunu söyledi. Şu an 8-10 yumurta çıkabilecek gibi dedi. Yumurta problemimiz olmayacak dedi. Bende önümüzdeki ay tedaviye başlayınca ilaçlarda verilince daha iyi bir sonuç çıkacağına şimdiden inandım. tedaviye kadar bir ay daha incir kürüne devam edicem, Paylaşmak istedim. Tabii kesin sonuç yumurtalar toplandıktan sonra ortaya çıkacak... o zamanda paylaşırım ... sevgiler...

canım hakkında hayırlısı olsun.inşallah bol bol kaliteli yumurtan olur.tedavin hayırlı olsun.

Merhaba arkadaşlar ben de incir kürünü uyguluyorum yanında bal çörek otu ve tarçın kürünü de uygulamamın bir sakıncası olur mu?

kıslar ben 1. denememizde tranferden sonra beklerken ananas suyu içtim ve kabak cekirdeği yedim.tutunmaya yardımcıymış bunlar aklınızda bulunsun.ve benim tutmuştu.ananas suyunu cok rahat bulablirsiniz bu meyve suyu markalarının marketlerde %100 ananas suları var onları içebilirsiniz.ananasla uğrasmayın.

incir suyunu doktorum bana bıraktırdı ilkinde 24 olmuştu şuan 11 deyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…