Soğan Kürü,İncir Kürü,Bal Tarçın Çörek Otu,Arı Poleni

badenur bende incir kürünün 10.günündeyim bayağıda düzenli yapıyorum ama kasıklarımda ağrı falan yok niye acaba bende işe yaramadımı ?

arkadaşlar bende incir kürüne başladım inşallah işe yarar ben 2,5 subardağına 7tane incir ortanan kesip atıyorum 6dk kaynatıyorum sonra içine taze havuçu parçalayıp atıyorum onuda 4 dk kaynatıyorum yumurtanın çatlaması için miş bende 1aşılama yaptırdım tutmadı tüplarim tıkalıydı açık ameliyat geçirdim açıldı 20 kadarda kist oluşmuş onları patlattılar şuan sorun yok ama genede olmuyor allah herkesin gönlüne göre versin meleklerine kavuştursun

çörek otu çok ağrı yapıyor amaben bıraktı6gün uyguladım sonra incirebaşladım ikisi olmaz dediler acaba bırakmasaymıydım şimdi pişman oldum başlasammı acaba adtimin11 ci günü yarın yumurtlamam başlar lütfen bana bilgi verirmisiniz

NAAGıHAN bende ballı çörekotlu tarçınlı kür,incir kürü ve aradada civanperçemide kaynatıp içiyorum .
bunların hepsi destekliyici ürünler tek bildiğim soğan kürü ile incir kürü bir arada yapılmıyor oda soğan kürü sanırım rahimin içini bir nevi temizliyor incir kürüü ise kaliteli yumurtayı ve hatta fazla yumurta yapılmasını sağlıyor

ayy pişman oldum şimdi tekrar başlasam artık geç kaldım bügün 20 ci günüm of ya inşallah incir işe yarar tşr ederim tatlım ya çok pişman oldum

arkadaşlar bende çörekotu tarçın keten tohumu karanfil ve bal karışımına başladım benimde karnımda biraz ağrılar oluyor bu karışımı uygulayan varmı aranızda rabbim hepimize şifa versin

canım 7 incir az, 15 incir olmalı ... bu karışımın tam tarifi için "mucize iksirler ibrahim saraçoğlu" yaz, google'den bul. orada açıklamalı olarak tarif var...

badenur bende incir kürünün 10.günündeyim bayağıda düzenli yapıyorum ama kasıklarımda ağrı falan yok niye acaba bende işe yaramadımı ?

canım, benim kasıklarımda iki üç gün bir hareketlilik oldu. Nasıl anlatsam, kramp gibi bir ağrı girip çıktı, ara ara oldu, önce sağ kasığımda, sonra sol kasığımda oldu... Şu an yok mesela ... bence tam yumurtlama dönemine rastlıyor bu ağrılar, yumurtaların büyüdüğüne inandım ben... bence inanarak uygulamaya devam edelim...

adaçayı ve çörek otunu internette çok araştırdım, hormonlar üzerinde direk etkisi var... fakat herkesin hormonal dengelerine farklı etkiler yapabiliyormuş, o nedenle iyice araştırmak gerekli...

gulencım selam oncelıkle bend etup bebek tedavısındeyım sogan kurunun bı zararı olmuyo demı:)

mrh
ya kurler iyi güzel not edilmiş ama bir de kullananları duyalım
bu bitkileri kullanıpra bir sonuç alanlar paylaşsın ,

canım ben varım incir kürü kullandım ben ilaçsız adet olmam ama bu ay adet olcam galiba bugün bişeyler geldi ve daha bir kez uyguladım 7 günlük aradayım etkisi kesinlikle var benden söylemesi herkese tavsiye ediyorum ama kistleriniz varsa önce soğan sonra incir tabi ilk önce dua

ya ben şuan hepsini bırakmış durumdayım.. çünkü unutuyorum yapmayı yaa sizde benim gibimisinizz

zamanını yazan yokmu kızlar ya ne zaman başladınız benim adetime 10 gün var şimdi başlasam olurmu

7 gün sonra başlanan soğan kürü değilmiydi incir kürüdemi öyle başlanıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…