Soğan Kürü,İncir Kürü,Bal Tarçın Çörek Otu,Arı Poleni

imoje canım inşallah 2 tane yumurtan kaliteli olup döllenirde sana tutunurlar.:Saruboceq:.canım keşke sen sorsaydın doktoruna ne kadar büyümüşler diyerek..çünkü sorunu yanıtlamaya mecburlar..canım bu ilk mi denemen..inşallah karışımlarından faydasını görürsün..yarın hayırlı haberlerini bekliyorum..:1hug:

kızlar slm bende dün karışıma başladım ama bugünde doğum kontrol hapına başladım gelecek ay kontorülüm var kasım ayının adetinde tedaviye start vereceğiz acaba erkenmi başladım kafam karıştı nette araştırdım çok faydası varmış hepsinin inşş bizlerde görürüz faydasını

deneyenler lütfen yazsın erkenmi başladım olmazsa gelecek ay başlarım

bende kasımda ALLAH nasip ederse tedaviye başlayacam..ama karışımı şimdiden başladım sabah akşam yiyorum..bellimi olur RABBİM istedikten sonra dogal yolla bile olur..canım sen nerde tedavine başlayacaksın..

Evet bitanem ilk denememiz.. yarin dr bakacak tekrar. yarin 11. gun ignelerimin. belki daha az ilacla devam edicez belkide diyecekki duralim. ama biz yinede devam etmek istiyoruz. belkide asilamaya cevirecegiz hic birsey bilmiyoruz simdilik.. Sukur ediyorum sadece.. Allahima cok suruk olsun saglikliyiz esimle birbirimizi cok seviyoruz. tabi birde bebisimiz olsaydi daha da cok mutlu olurduk.. kismet artik.. elimizden gelenini yapiyoruz. taktir yuce rabbimin...

canım inşalllah hayırlısı olur..bu mübarek gecelerde RABBıM ellerimizi boş döndermez..AMıNNN. canım burdaki bütün arkadaşların tek gayesi bebek..RABBıM inşalllah herkeze daha fazla arattırmadan nasip eder...imoje canım birde karışımı yiyince bol bol suda içiyorsun..bak bunu unutmuşum..taranfer olursa ananası unutma canım.. günlük 1 tane yada 1 dilimde yiyebilirsin..bol sans canım ..

Ah be bitanem.. bakalim transfer olacak mi benim iki yumosum :) micro olacak. yani ne asamalardan gecicek gecicek mi onuda bilmiyorum. neolursun dua et bana. transfer bi olsa dediklerini elbette yapicam ama bakalim off offf :)))

sen şimdiden negatif bakarsan canım işimiz var demek..canım pozitif düşün ki pozitif olsun...tek yumurtayla bile hamiş kalanlar var...senin yapacagın tek şey bol bol dua etmek..canım inşalllah yarın hayırlı haberlerle dönersin dualarım senle canım...

sen şimdiden negatif bakarsan canım işimiz var demek..canım pozitif düşün ki pozitif olsun...tek yumurtayla bile hamiş kalanlar var...senin yapacagın tek şey bol bol dua etmek..canım inşalllah yarın hayırlı haberlerle dönersin dualarım senle canım..

benim bilgisayar kafayı yedi canım..aynı yazıyı 2 kere yolllamış...anlamış değilim..kafamçokkarıştı

merhaba arkadaşlar. bende hayırlısıyla 2.tüp bebek tedavime ekim ayında başlıyorum ilkinde 15 yumurtam olmuştu. 8 i döllendi. ama 3 tanesi kaliteli idi ve transfer edildi. bir tanesi tutttu ama maalesef kaybettim. şu an benim için yumurtaların kaliteli olması önemli çünkü PGD yapılacak. ben bu çörek otu+bal+tarçın karışımı uygulamayı düşünüyorum. yapan arkadaşlar ne zaman başlamam uygun onu öğrenmek istiyorum. şimdiden teşekkürler...

simgeciğim canım Allah dualarını kabul etsin tatlım karışımı adetin 2.günü başlıyorsun yumoşlar toplanana kadar ye canım bişey kaybetmezsin:Saruboceq:

bende kasımda ALLAH nasip ederse tedaviye başlayacam..ama karışımı şimdiden başladım sabah akşam yiyorum..bellimi olur RABBİM istedikten sonra dogal yolla bile olur..canım sen nerde tedavine başlayacaksın..

günaydın bensunaz nasılsın canım bende başladım sabahları yiyorum sadece daha erkenmi diye düşündüm ama şimdi yiyecem ekimdeki adetimde kontrole gidecem dr soracam bir sıkıntı olurmu diye bakalım hayırlısı

tabi canım rabbim verdikten sonra bellimi olur bakarsın kendin hamile kalmışsın inşş
istanbulda başlıyorum canım tedaviye fertijinde hepimizin hakkında hayırlısı

günaydın bensunaz nasılsın canım bende başladım sabahları yiyorum sadece daha erkenmi diye düşündüm ama şimdi yiyecem ekimdeki adetimde kontrole gidecem dr soracam bir sıkıntı olurmu diye bakalım hayırlısı

tabi canım rabbim verdikten sonra bellimi olur bakarsın kendin hamile kalmışsın inşş
istanbulda başlıyorum canım tedaviye fertijinde hepimizin hakkında hayırlısı

amiinn canım ...inşalllahhhh RABBBİM arattırmadan tez yakında nasip eder....bende memoril de başlayacam nasip olursa..canım bu senin ilk denemenmi..

canım arkadaşım imoje noldu..doktor ne söyledi...inşalllah hayırlı haberler yazarsın..

bensunaz canım yok bu benim 5. denemem olacak nasipse 4. denememde olmuştu fakat kalbi durdu bebeğimin 8 haftalıkken kürtaj oldum

canım RABBıM inşalllah böyle bir şey daha yaşatmaz..hakkımızda hayırlısı olur...RABBıM inşalllaaaaaaaaahhhh hamişler kervanına bizleride katar..:Saruboceq:..

amin canım allah razı olsun

bu arad bu karışımı druma sordum herhangi bir zararı yok dedi ama kilo aldırır alma dedi

kilomu aldırır dedi.. ben o kadar yiyorum 1gr bile almadım ..bu karışım yumurta kalitesini artırdığı için kiloda aldırsaydı ben yine yerdim herhalde...:CüvCüv:...canım yinede senin bilecegin bir şey kafana hangisi yatarsa öyle yap derim..inşalllah hakkında hayırlısı olur..

yok canım bende yicem tedaviye başlayana kadar sabahları yicem başladıktan sonra ise sabah akşam yicem
sanırım sen çok zayıfsın ve kilo alamıyosun değilmi

aslında o kadar da zayıf degilim..ama ben ekmek yemiyorum ..belki ondan fazla almıyor olabilirim..kilom normal boyutlarda..aslında fazlasını da almak istemiyorum...

X