Soğan Kürü,İncir Kürü,Bal Tarçın Çörek Otu,Arı Poleni

incir suyunu doktorum bana bıraktırdı ilkinde 24 olmuştu şuan 11 deyiz

gülencim tam sayı belli değil yarın vajinal muayene belli olacak. sayının sadece incir suyu ile ilgili olduğunu sanmıyorum. hem daha kaliteli olmadıkları ne malum? bu sefer belki hepsi çok kaliteli olacak? ama tabii kullanılan tüm bitkisel tedavileri vitaminler hariç tüp bebeğe başlayınca bırakmak lazım. ilaçlarla ters bir etkiye girmesin diye

incir suyu kanı sulandırıyomuş kanamayı artırıyomuş.. benim doktor bi yararı olduna inanmıyo zararı dokunacak dedi.. kanamam oluyo akupunktur yaoılan her iğneden kan cıkıyor hatta coraspine başlattılar beni
arı poleni falan içiyodum ama bıraktım

buradaki aykiriderya da 2 incire zeytinyağı dökün akşamdan sabah yiyin diyor. kaliteyi arttırıyormuş. kime inanacağımızı şaşırdık :bbo: ama tedaviye başlayınca kesin kesmek gerekli

o zeytinyaglıyıda duydum ama tam bilmiyom nasıl yapılcanı
ben varya öteki tedavide hiç bişi yapmadım yaa

Kızlar benim dr incir ye, E vitamini var, iyi olur demişti...Ben pek yiyemedim, hatta bugün yeniden incir aldırdım yemek için......
Bal--polen-tarçın-çörekotu karışımı ile ananas ve portakal yedim bol bol transferden önce......:uhm::uhm:

hehhe diyorum ya hepsi başka telden çalıyor delikafadulden valla sen sana ne iyi geleceğine inanıyorsan onu yap. inanç da çok önemli alkisalkisalkis

ya merak ettiğim incir kürü 45 gün sürüyor diyolar....

e ben bu ay hamile kalmak için yapıcam yani incir kürünü 21 gün yap demişsiniz

sonra 10 gün ara sonra tekrar 21 gün ben hangi arada derede yumurtamı çatlatıcam ve hamile kaldıysam eğer bu küre nasıl devam edicem.....

BİLGİLENDİRİRSENİZ BENİ MİNETTAR KALICAM..

kızlar hepinize paylaşımınız için teşekkürler
ben tüp bebekle hamile kaldım maalesef bebeğimi kaybettim haziran ayında gelecek ay tekrar denemek isityyoruz bende ballı çörek otlu karışımımı denemek istiyorum ama nezaman başlıcağız onları öğrenmek istiyorum birde çörek otu çekilmişmi olması gerekiyo

kızlar hepinize paylaşımınız için teşekkürler
ben tüp bebekle hamile kaldım maalesef bebeğimi kaybettim haziran ayında gelecek ay tekrar denemek isityyoruz bende ballı çörek otlu karışımımı denemek istiyorum ama nezaman başlıcağız onları öğrenmek istiyorum birde çörek otu çekilmişmi olması gerekiyo

merhaba canım oncelıkle gecmıs olsun corekotu nun mutlaka cekılmesı gerekıyo aktarlar cekıyo un gıbı oluyo bellı bır gunu yok basla hemen bende baslayalı 2 gun oldu bu karısıma baslayalı bıde atardan arısutu polen bal karısımı var buda ıyı gelıyomus yumurtalara tavsıye ederım

kızlar ya biley soracağım size benimde yumurtalarım kalitesiz çıktı bunun için hangi karışımı önerirsiniz bana şaştım kaldım hangisini yapayım diye............

azra canım ben çörekotu,tarçın,bal karşımı yiyorum..yumurta kalitesizliğine iyi geliyormuş..inşalllah sanada faydası olur..

Merhaba arkadaslar ben simdi sekizinci ignelerimi vurdum. bugun ceviz, tarcin, corek otu, bol karisimli bir macun hazirladim. baya tatli :) birde bisi soracagim cok mu gec kaldim bunu yapmak icin birde corek otu kiyilmasi mi gerekiyordu yoksa susam seklinde mi olmasi laizmdi?

imoje çörekotunun kıyılması gerekiyor.. bunu aktarlarda yapıyorlar ..un gibi hale getiriyorlar...inşallaah kaliteli yumoşların olur..döllenir ve sana tutunurlar...

Arkadaslar bende ocak da dusunuyorum 2 tup bebegı bu kurlerın hepsıne basladım erken mı basladım ?ıncır kurunun 21 gununu tamamladım 7 gunluk ara verdım .

imoje çörekotunun kıyılması gerekiyor.. bunu aktarlarda yapıyorlar ..un gibi hale getiriyorlar...inşallaah kaliteli yumoşların olur..döllenir ve sana tutunurlar...
Canim benimmm kiyilmasi gerektigini bilmiyordumm :) bende uc kasik oyle yedimm iyyyy dedim :) hatta canim kocisimde bir kasik yedi :) hemen yeni bir tane hazirlayayim ama ben yurtdisindayim burada aktar felan yok mecburen kendim kiyicam :) ama faydasi olurmu ki bugun ignelerin 9. gunu?

Canim benimmm kiyilmasi gerektigini bilmiyordumm :) bende uc kasik oyle yedimm iyyyy dedim :) hatta canim kocisimde bir kasik yedi :) hemen yeni bir tane hazirlayayim ama ben yurtdisindayim burada aktar felan yok mecburen kendim kiyicam :) ama faydasi olurmu ki bugun ignelerin 9. gunu?

balın ıcıne katıp oyle yesenız ıcıne tarcın da cekımıs daha sıfalı olur ben oyle yıyıyorum ac karnıma

imoje kendinde ezebilirsin ama biraz zorlanırsın....tabiki olur.. toplanana kadar bu karışımı ye canım ..inşallah faydasını görürsün...
1 tatlı kaşıgı çörekotu, 1 tatlı kaşıgı tarçın..vede alabildiği kadar bal koyuyorsun ..sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşıgı yiyorsun..canım inşallh seninde pozitif haberlerini burdan alırız..

kızlar slm bende dün karışıma başladım ama bugünde doğum kontrol hapına başladım gelecek ay kontorülüm var kasım ayının adetinde tedaviye start vereceğiz acaba erkenmi başladım kafam karıştı nette araştırdım çok faydası varmış hepsinin inşş bizlerde görürüz faydasını

deneyenler lütfen yazsın erkenmi başladım olmazsa gelecek ay başlarım

imoje kendinde ezebilirsin ama biraz zorlanırsın....tabiki olur.. toplanana kadar bu karışımı ye canım ..inşallah faydasını görürsün...
1 tatlı kaşıgı çörekotu, 1 tatlı kaşıgı tarçın..vede alabildiği kadar bal koyuyorsun ..sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşıgı yiyorsun..canım inşallh seninde pozitif haberlerini burdan alırız..

Canim benim cok tesekkur ederim destegin icin.. Pazartesi kismetse dr ye gidecegiz. bakalim karar verecegiz ne yapacagimiza. ama buradaki dr.ler turkiyedekine benzemiyor malesef. sadece iki yumurta gordum dedi. ne kadar buyukmus bilmem ne hic bisi soylemedi. sanki ates almaya gelmis gibi hemen gitti.. oysa baya da iyi ucret oducez. burada tr den cok pahali. micro yaptiracagiz kismetse. ama cuma gununden beri yiyorum o karisimdan. artik kismet. umarim iyi seyler olur buna cok ihtiyacim var.. Allahim bizlere yardim et... Amin...

X