soğan kürü ile tüpleri açılan var mı?

gobek cektirme ne

Cnm burda koca karilar var göbek asiliyolar kasiklarindan tutup çekiyorlar yani göbeğin düşmüş mu ona bakiyolar

Yaradı cnm fakat düşük yaptım onu yaptıktan sonra kendine dikkat etmen gerek ağır kaldırmaman gerek tabi ben uymadım ve düştü

Ayy çok geçmiş olsun canım üzüldüm sen de bundan sonra dikkat edersin artık inşallah tekrar anne olmayi tadarsin

Amin inşallah bende dün adet günümde idar testi yaptım ilk 5 dk negatif ti ama atmadim çöpe 2 saat sonra tekrar baktığımda silik ikinci çizgi oluşmuş gördüm belirgindi ama sonradan çıkan sonuca ne kadar guvenmeliyim bilemiyorum iki gün sonra tekrarlicam testi umarım Rabbim gonlumuze göre verir

Amin cnm inşallah hakkında hayırlısı olur o çift çizgiyi görmek için herseyimi veririm ama bizim elimizden gelen bişey yok

Merhaba canım

Soğan ve Brokolinin faydası oldu mu canım sana?
Bende uyguluyorum şuanda. Tecrübeni benimle paylaşabilir misin?

Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar benim de 2 tüpüm tikaliydi. 13 eylülde laparoskopik ameliyat oldum ve iki tüpüm de alindi. Doktorum tıkalı olan tüplerin hormon salgiladigini ve tüp bebek dahi denesem tutma ihtimalinin düşük olduğunu söyledi. Simdi 2 ay bekleme surem var ve ardından tüp bebek deniyeceğim. Bana da dua edin lütfen. Rabbim hepimize yardim etsin insallah

Merhaba hangi hastanede hani dr amaliya t olduniz
İkinizin de tahlilleri duruyosa buraya gönder istersen bakayım bi de hsg yapıldı mı? Bana hsg yapıldı ve hsg de açık gozukuyodu fakat nisan ayında ameliyatla öğrenildi ikisi de kapaliymis

Merhaba hangi hastanede hani dr amaliya t olduniz

Merhablar acaba hangi hastanede laparoskopi yaptırdınız dr ismide varmidir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…