soğan kürü ile tüpleri açılan var mı?

Ben yapmadım canım bi ebe geldi. Annemlere gitmistim beni ve ablami muayene etti bir sonraki gün ona göre malzeme ve ilaçlarını alıp geldi arkadaşın bahsettiği gibi sıvı yağlı artık hangi yağ bilmiyorum tambonun içinde bitki vardı bir gün boyunca sadece wc ye git dedi. Sabah gelip kendi çıkarttı tamponu ve parmağıyla kontol etti içimden beyaz beyaz kesik kesik yoğun şeyler geldi ayyy kötü oldum ha :)
Merhabalar ebeye nasıl ulaşırız acaba

Canım merhaba ben de 5 yillik evliyim Nisan ayına kadar sebepsiz denildi son doktorum ameliyat edip bakmam lazım ne durumda olduğunu ona göre mudehale edicem dedi. Hsg ve ultrasyonda %100 gorunum ve kesin sonuca ulaşılmıyor ama laparoskopi ile hem sorun gorunur hem de kesin mudehale ederiz dedi ve kabul ettim megersem iki tupum de kapaliymis sukur açmışlar. Doktor bir kaç ay bekleyin kendiliğinden olur dedi sonra iki aydır denyoruz daha olmadı tabi :) ama soğan suyunun tüpü açtığını sanmıyorum ben soğan suyu içince ne iltihabim oluyo ne akintim af buyurun sadece idrarimin rengi sarariyo o kadar. Tampondan bahsetmiş bir arkadas tuplerimin kapalı olduğunu bilmiyordum ama dediği bitkiyle bana bi ebe tampon yaptı ilk defa o zaman akindim oldu beyaz peynir kesiği gibi yağlı tüpü açtı mı bilmiyorum . O zaman bir buçuk yıllık evliydim.
Merhaba tüpleriniz açıldı mı bitkisel tedaviyle

X