soğan kürü ile tüpleri açılan var mı?

Merhaba arkadaşlar. Benimde her iki tüpüm tıkalı. 2 defa tüp bebek denedik olmadı. Geçen ay acı elma yağını denedim Bi faydası olmadı. Soğan kürü ardından brokoli kürü denedim, hiç bir şekilde akıntım olmadı ama baya adet geciktirmesi yapıyor bugün 32. Gün yeni yeni hasta olacam.
Allah hepimize sabır versin

Merhaba arkadaşlar. Benimde her iki tüpüm tıkalı. 2 defa tüp bebek denedik olmadı. Geçen ay acı elma yağını denedim Bi faydası olmadı. Soğan kürü ardından brokoli kürü denedim, hiç bir şekilde akıntım olmadı ama baya adet geciktirmesi yapıyor bugün 32. Gün yeni yeni hasta olacam.

Laparoskopi ile tüpler açılıyor anlattım uzun uzun oku istersen.

allah yardımcın olsun cnm benimde tüpler tıkalı sımdı ufaktan tüp bebeke baslıycaz hazırlık asamasındayız insallah senin acılır

Teşekkür ederim okudum. Ben arkadaşlara cvp olsun diye yazdım bide almanyada o ameliyat yapılmıyor.
Merhaba cnm. Evet almanyada pek nadir yapılıyor böyle ameliyatlar. Çok uzun süren ve cok ince is olduğu için pek önermiyorlar. Sonuçta yine kapanır diyorlar malesef. Direk tüp bebek merkezine yöneltiyorlar.

Merhaba cnm. Evet almanyada pek nadir yapılıyor böyle ameliyatlar. Çok uzun süren ve cok ince is olduğu için pek önermiyorlar. Sonuçta yine kapanır diyorlar malesef. Direk tüp bebek merkezine yöneltiyorlar.
Sen hiç tüp bebek denedin mi ? Almanya'da nerede kalıyorsun ?

İyi günler kızlar ben de yeni uyenizim sorularıma cevap verirseniz beni de bilgilendirmis olursunuz ben de 4 yıllık evliyim hiç bi sorun yok denildi 4 yıldır korunmadigimiz halde bebeğmiz olmuyor sağ yumurtam tembelmis ocak da klomen prednol kullandım Şubat ayında çatlama iğnesi oldum.fakat bi fayda göremedik 1 ay ara verdik tedaviye gecen ay gittiğim de tekrar klomene başlattı doktor ben bu ay sOgan suyu bal tarçın çörek otu karışımı ve klomen kullanıyorum benim için dua edin insalla bebek sahibi olurum sorum şu bal çörek otu adetin 2. Günü olup 12 gün yapılacakmis ben adetim geçtikten 1 hafta sonra başladım bi sakıncası olur mu bilgisi olan varmı fayda gören benim gibi yumurta tembeli olanlar ne uyguladı acaba
Ben adet bittikten 7 gun sonra sadece 3 gun icebildim 5 aydir klomen tedavisi goruyordum yumurtam gelismiyordu ama bu ay şok bi sekilde yumurta cok kaliteli bi sekilde gelisti carsamba asilamam var sogan suyu tembellikte ise yariyor bence deneyin derim

Tsk ederim cevapladiginiz için ben klomen kullandim ocak ayinda benimde yumurtam çok güzel gelismistı klomen den sonra çatlatma iğnesi oldum subatta ama hamile kalamadim geçen ay soğan suyu bal tarçın çörek otu bunları denedim ve gene sonuç hüsran adet oldum bu ay göbek cektirme diyolar bizim burda onu yaptırdım bakalım nasip bekliyoruz
Ben adet bittikten 7 gun sonra sadece 3 gun icebildim 5 aydir klomen tedavisi goruyordum yumurtam gelismiyordu ama bu ay şok bi sekilde yumurta cok kaliteli bi sekilde gelisti carsamba asilamam var sogan suyu tembellikte ise yariyor bence deneyin derim

Tüpleri açmanın yolu farklı canım:KK20: sogan suyu kistleri yok ediyo onun formulu de süt ve maydanoz buhari :21:

X