Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benim adetimi 5 gün geciktirdi dün gece aşırı bi kasık ağrısıyla uyandım ve aşırı mide bulantısı oldu baya istifra ettim ve tansiyonum düştü nerdeyse bayılcaktım çok kötüydü çok korktum yarn doktora gitcem inşallah bu soğan kürü dengemi altüst etmemştir. böyle seyler yaşayan varmı adet zamanı onuda merak ediyorm bende ilk kez oldu

Canm bende sogan kürünü ictim on bes gn ama bende sadece kasik agrisi oldu yumurtam catlati baska bise olmadi

Selam herkese. Bende de az biraz pko varmış. Geçen ay doktora gittim adetim gelmiyor diye. tarlusal ve cipro verdi. Onları kullandıktan sonra 1 -2 gün süren adetim oldu. Bu ay sogan kürü yaptım kafama göre. 10 gün kullandim ama. 35 40 günde bir adet olduğum düşünülürse kasım in ilk haftasi olucam. Ama 10 günlük sogan kürü ise yarar mı hamilelik icin

yarar canım çoğu kişi 10 gün yaptı yani öyle yapıp hamile kalanda çok var forumda

yarar canım çoğu kişi 10 gün yaptı yani öyle yapıp hamile kalanda çok var forumda
Kızlar merhaba pko var bendede adetım dzensız bebek ıstedıgım ıcın ılac kullanamıyorum sogan kuru yapıcam da bunu yapmak ıcın ılla adet olup bıtınce mı baslamam getekıyo yoksa suanda baslayabılırmıyım adet degılım olmuyorum lutfen bılgısı olan yazabılırmı

adetinin sökülmesini istiyosan şimdi başla 15 gün sabah akşam yap eğer 15 gün içinde adetin gelirse bırakmadan devam et tamamla yani

adetinin sökülmesini istiyosan şimdi başla 15 gün sabah akşam yap eğer 15 gün içinde adetin gelirse bırakmadan devam et tamamla yani
Yani zaten 15 gun kullanıcam sonra bırakıcam dımı normal kullanma seklınde mı yoksa adet olursam yıne 15 gun yapıcam mı

Merhaba canım bütün mesajları okudum sana yazmak için kayıt oldum. Bende soğan suyu kullanıyorum 10 gün oldu başlayalı. Bende 2 yıldır evliyim ve 2 yıldır deniyoruz. Bende de pco var bir de tiroit var. Senin sonucunu merak ettim yazmamışsın buraya

Kızlar merhaba bende adet olamadım bu ay. Soğan kürüne başladım sökülsün diye 1 haftadır içiyorum dün az bi koyu kahve rengi akıntılar gelmeye başladı. Soğan kürüne devam edim mi. Yoksa ara verip adet bittikten sonra 1 hafta daha mu kullanım

Maalesef canım benim adetim yine geç oldu yani hamilelik olmadı o adetten sonra da adet olamadım bekliyorum ama çoğu kişi De işe yaramış umarım sende işe yarar benim tek anladığım stres olmayacak gerçekten çok büyük bir etken.

İnşallah en yakın zamanda olur çok iyi anlıyorum seni. Benim eşim de askeri personel. En kısa zamanda nasip olur bize de inşallah. Ben 10 gün kullanıp bıraktım. Pozitif olursa yazarım buraya

İnşallah en yakın zamanda olur çok iyi anlıyorum seni. Benim eşim de askeri personel. En kısa zamanda nasip olur bize de inşallah. Ben 10 gün kullanıp bıraktım. Pozitif olursa yazarım buraya
Ortak noktamız ikiye çıktı inşallah pozitifi görür bize de yazarsın bende hergün girip bakarım artık mesajlara

Aynen bana da oyle dr. Herseyin guzel gorunuyor dedi Olmaz ise tedaviye başlarız dedi ama.guzel gorunen seyde neyi tedavi edicez onu anlamadim soramadan da cikmis bulundum odadan

Aynen bana da oyle dr. Herseyin guzel gorunuyor dedi Olmaz ise tedaviye başlarız dedi ama.guzel gorunen seyde neyi tedavi edicez onu anlamadim soramadan da cikmis bulundum odadan
İlk etapta Yumurta takibi yapılıyor ve yumurta çatlatıcı iğne veriyor ve belli günlerde ilişki öneriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…