Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba burada yeniyim bu ay soğan kürünü denemeye başlıcam , umarım bende buraya işe yaradı yazabilirim 2 yıldır evliyim çocuğum olsun çok istiyorum inşallah bize de nasip eder

Merhaba burada yeniyim bu ay soğan kürünü denemeye başlıcam , umarım bende buraya işe yaradı yazabilirim 2 yıldır evliyim çocuğum olsun çok istiyorum inşallah bize de nasip eder
Merhaba ben de başladım küre 9. gündeyim. Benim de adetim çok düzensiz ve bir kaç seferdir çok gecikiyor. İnsallah iyi gelir hepimize

Merhaba hanımlar bende bu ay başladım soğan kürüne 30 una kadar yapacağım bakalım hepimiz güzel almışlar alırız inşallah

Merhaba kızlar bende pcos var adet düzensizliğimde var. Bende soğan kürüne 3 gün oldu başlayalı. Bi yandan klomen kullandım bu ay yumurtalık takibi yapılıyor. Yumurtalıklarım pek büyüme yapmıyor. Soğan kürü yumurtalıkların büyümesini sağlıyormu bilginiz varmı ?

Nasil hamile kaldiniz

Tüp bebek tuttu. Hiç umudum yok yazmışım yorumu okudum da nasılsa bu da olmayacak diye düşünüyormuşum.
Rabbim kimseyi bekletmesin inşallah çok zor
Cok sukur olmus insallah kucaginiza aldiginizda hepsinide unutursunuz sizin sorununuz neydi neden normal yollarda olmuyordu

Bende sogan suyuna gercekten gveniyorum ictim iki yumurtamin catladigini grdm az once test yaptim kizlar bakin

Eklentiler

• 20210212_073602.jpg
    148,6 KB · Görüntüleme: 153
Bide bende pko vardi benim ikl bebek asilama oldu 6 aylikken dstu sonra hemen hamile kaldim bi oglum oldu simdide test yaptim boyle cikti sogan suyu icin b ence kistlere bire bir yumurta catlatmayada bire bir
Eeee hamilesin seen kaç gün gecikmen varrr hayırlıolsun sabah sabah ne güzel haberrr

Merhaba arkadaşlar bende dün başladım soğan suyuna inşallah bende olumlu sonuçlari yazabilirim soğan suyu ile beraber maydanoz süt buhari da yapiyorum bakalim bat 8 mart umarim o gun guzel haberi verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…