Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bir düşük yaşadım sonra pkolu olduğumu öğrendim ilk ay klomen ve Matofin kullandım ama olmadı bu ay günde 2 defa Matofin ve gynositol kullanıyorum ovulasyon testi yaptım 17.günde yumurtladım büyük ihtimalle Allahım inşaAllah nasip eder sizin münasebet nasıl oluyordu sık sıkmı belirli günler demi

Çok bende ovulasyon testi kullanmıştım komen kullanırken ama olmadi hamile kaldığım ay in ofolic toz şase içtim yumurtlama kadar adetten sonra ikigunde bir değerlendirdik yumurtlamaya kadar yumurtlama haftama internetten baktım zaten akıntıda geliyor ya o haftada iccamasira ordanda anladım doğru olduğunu ogünlerinde değerlendirdim tabi ilişkiden sonra altıma yastık koyup 15 dk ayaklarımı havaya dikip bekledim sonra yavaşça indirip bi 10 dk ole yattım cnm

Allah Allah

Kizlar bende 1 yillik evliyim hic korunmadik olmadi bu ay sogan suyu iciyorum 9.gunum insallah bende burdan size guzel haberler veririm

Bende basladim 9 gnmde yumurtam catladi yani dün sol kasigimda baya agri oldu lavaboya gittigimde catlamisti

Kizlar bende sogan kürüne yeni basladim. Yani 4 5 gün oldu. Bilmiyorum hayirlisinolsun. 2.5 senelik evliyim 1 senedir istiyoruz 2 ay önce kimyasal gebelik gecirdim... hayirlisi. Tüp bebek düsünüyoruz su an

Sogan kürü ise yaradimi?

merhaba acaba işe yaradı mı hamile kalabildiniz mi
Canim hala olmadim 4 gun gecti fakat suan test yapma imkanim olmadigi icin yarini bekliyorum yarin test alip aksam yapcam calisiyorum cunku ama umitliyim cunki yumurtlama gunumu biliyorm ve hep yumurtlamadan 14 gun sonra adet oldum suan 18. Gunum insallah hamileymdir adet gunu yapmstm ama negatigti

hadi inşallah canım bugün bende başlayacam bakalım sizin problem neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…