Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
anladım canım inşallah olmuştur bebeğin bu kez soğan suyu içerken sancın falan oldu mu
Hic sancim olmadi sadece sogan kuru bittigi gunu ovulasyonu gordm ondan sonra asiri seffaf akintim oldu 1 hafta sonra beyaza dondu sonra sariya dondu suanda beyaz akintim var asiri goguslerm agriyo adet sancisi giriyo arada bi ama siddetli geldi saniyorum sanki bisey akiyo ama gidip bakiyorm hicbisey yok yarn ogrencem cok heycanlym insallah baska bi sknti yoktur tabi yarina kadar adet olmazsam☹️

Hic sancim olmadi sadece sogan kuru bittigi gunu ovulasyonu gordm ondan sonra asiri seffaf akintim oldu 1 hafta sonra beyaza dondu sonra sariya dondu suanda beyaz akintim var asiri goguslerm agriyo adet sancisi giriyo arada bi ama siddetli geldi saniyorum sanki bisey akiyo ama gidip bakiyorm hicbisey yok yarn ogrencem cok heycanlym insallah baska bi sknti yoktur tabi yarina kadar adet olmazsam☹
ay inşallah adet olmazsın canım ya

Ben soğan kürüne başlamıştım geçen ay 4 gün yapıp bıraktım doktora gidecektim tahlil için tahlil yaptırdım prolaktin 28 çıktı doktorlar önemsemedi üst sınırın biraz üstünde önemli değil dedi bu ay tekrar tahlil yaptırdım 12 ye düşmüş soğan kürü mü yükseltti stres mi bilemiyorum tabi ama korktum daha yapmaya 🙄

Kızlar bende soğan kürüne başlamak istiyoruama bi türlü adet olamadım 😥 adetten önce yapsam faydası olurmu

X