Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım son durumun nedir bende başladım sogan kürüne bakalım hayırlısı

Selam kızlar 2,5 yıllık evliyim 3 aydır bebek istiyoruz doktora gittim herşeyim normal adetlerim cok düzenlidir.eşimde gitti sperm testinde az seviyede hareket düşüklüğğ cıktı doktor ana proxeed takviye basladı bende keçiboynuzu özüyle çoban çökerten bitkisini kaynatıp içiriyorum bir yandan.
3 ay daha deneyin kadın doğumcu eğer olmazsa sonra tedaviye baslarız dedi.
Suan adetimin 4. Günü sizce soğan kürüne baslasam faydası olurmu? İncir kürünü yazanlarda olmus cok istiyorum artık anne olmak hangisini yapsam bilemiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim

Basla canim bende adetliyken basladim simdi 3 aylik hamileyim

Basla canim bende adetliyken basladim simdi 3 aylik hamileyim
Cok sevindim canım hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin adetin kacıncı gün basladın ? Kaç gün kullandın ve kaçıncı gün hamile olduğunu öğrendin ? Biraz cok soru sordum canım şimdiden teşekkür ederim

Sagol darisi insallah isteyen herkese olur 4 gunu basladim 12 gn kullandim iki yumurtam catladi catladiktan 15 gn sonra test yaptm pozitifti

Sagol darisi insallah isteyen herkese olur 4 gunu basladim 12 gn kullandim iki yumurtam catladi catladiktan 15 gn sonra test yaptm pozitifti
Bugun hormon tahlillerim cıktı şimdi doktorumla görüştüm herşey normal dedi soğan kürüne baslayayımmı diye sordum o senin için uygun değil incir kürüne basla sen dedi onu deneyeyim bari cok sağol canım tesekkür ederim.

Önemli degil neden acaba uygun degil

Merhaba canım soğan kürü sayesinde mi hamile kaldın

Çok sevindim canım Rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah peki soğan küründen ayrı başja bişey kullandın mı?
Canım ben o bebeğimi kaybettim ama tekrar hamile kaldım çok şükür..

Ben başka birşey kullanmadım.. Zaten benim çok şükür bebek olmasından yana problemim yoktu. Kistim vardı onun için kullandım ben.. O ay hem kistim gitmişti hem de hamile kalmıştım ama nasip olmadı..

İncir ve havuç kürü ikisi birlikte çok etkili diye biliyorum ben canım ona da bak istersen..

Merhabalar adet sorunum için soğan kürüne başladim. 3.günümde kanamam oldu sizce sogan kürünü 15 güne tamamlamalimiyim??

Merhaba bende sizin gibiyim 2 yıllık evliyim polikistik over im bende çatlatma iğnesi denedim iki defa tutmadı. 9 Eylül'de başladım soğan kürünü 15 gün içtim regl oldum şuan regl dönemindeyim normalden farklı oldu reglim siz ne durumdasiniz şuan ?

Arkadaşlar merhaba benim bitane çoçuğum var ikinci çoçuğu düşünüyoruz 4 ay önce spiralimi çıkarttırdım 4 aydır hamile kalamıyorum kutu kutu testler aldım yok 4 aydır utanmasam hergün test yapıcam bu ay bütün hamilelik belirtililerim vardı adetimden 3 gün önce sabah otururken kanamam oldu hala daha devam ediyor az az hamile değilim hiisediyorum bu arada benim iki yumurtalığımda da kist var biri polikistik diğerini bilmiyoruz ilk hamileliğimde de vardı doğumda patladı bu sabah soğan kürünü gördüm içiyim dedim aman allahım tadı çok kötü içtiğimden beri öğütmekten bi hal oldum tadını nasıl güzelleştiririz bi akıl verin gözünüzü seviyim önümüzdeki ayda eğer olmazsa tekrar spiral taktırıcam eşime kavga ediyoruz sürekli benim kistlerim yüzünden olmuyomuş falan filan bir yardım edin bu arda geçen kanamam olmadan test yapmıştım söyle bişey çıkmıştı

Eklentiler

• BBC01EB7-5676-4721-AC56-245316FC9058.jpeg
    61,5 KB · Görüntüleme: 123
kızlar en son 6 kasımda adet oldum 12 kasımda soğan suyuna başladım bugün 8. günüm bakalım sonuç ne olacak polikistik overim var dua edin sonuçu yazcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…