Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende de pko var 2 senedir hamile kalamadim dün soğan kürüne başladım kahverengi akıntım geldi iki gündür de devam ediyor. Aranızda bu durumu yaşayan var mı cevap verirseniz sevinirim.

Merhabalar, ben de bu ay soğan kürü kullandım. Yaklaşık 7 aydır çocuk istiyoruz. Normalde adet gecikmesi yaşamazdım ama son üç aydır 2,4, 6 gün şeklinde gecikmeler yaşadım. Şimdi adetim 4 gün gecikti 3 gün boyumca adet olacakmışım gibi ağırlarım oldu ama olmadım. Şu an iyi hissediyorum. Test yapıp olumsuz sonuç görmek çok yıprattı o yüzden 7. Günü bekliyorum sizce pozitif olma ihtimalim var mı :)

Merhabalar, ben de bu ay soğan kürü kullandım. Yaklaşık 7 aydır çocuk istiyoruz. Normalde adet gecikmesi yaşamazdım ama son üç aydır 2,4, 6 gün şeklinde gecikmeler yaşadım. Şimdi adetim 4 gün gecikti 3 gün boyumca adet olacakmışım gibi ağırlarım oldu ama olmadım. Şu an iyi hissediyorum. Test yapıp olumsuz sonuç görmek çok yıprattı o yüzden 7. Günü bekliyorum sizce pozitif olma ihtimalim var mı :)
Var gibi bende soğan kürü yaptığım ay 7 ay denemede hamile kalmıştım bat günü test yaptım çıkmıştı inşalalh gebesindir yap gitsin:) bizede at foto 😊

Merhaba kullandığınız süre de iliskide bulundunuz mu yoksa yumurtlama gününü mü beklediniz. Bende kullaniyorum bu ay

Bende sogan kurune basladim umarim devam edebilirim. Geçen ay kimyasal gebelik yasadim. Birde 2 sene önce düşük yapmistim. Insallah şifa olur.
Merhaba canım gebeymissinde hayırlı olsun soğan kürü ise yaradimi benim bir boş gebelik 4 kimyasal gebelik yaşadım sebebi bulunamiyor bütün testlerimiz normal çıktı hiç kür uygulamadim denesemmi diye düşünüyorum iki aydır regllerim geç olmaya başladı

Ben soğan suyu içtim hatta onu içtiğim ay hamile kaldım yani tekrar adet olmadım.. Ama bende ağrı falan yapmadı hiç.. Belki bünyeden bünyeye değişiyordur
Siz soğan suyunu içtiğinizde akıntı sümük gibi geliyor muydu yada kabızlık var mıydı
Ben soğan suyu içtim hatta onu içtiğim ay hamile kaldım yani tekrar adet olmadım.. Ama bende ağrı falan yapmadı hiç.. Belki bünyeden bünyeye değişiyordur
Siz soğan suyu içtiğinizde akıntı sümük gibi geliyor muydu yada kabızlık var mıydı

X